Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
ahojky ;-) Chechti, to je super a vypadá to, že bude moc pěkné počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Chechti, to je dobře, že už jsi zdravá ;-)
Odpovědět
zdenda ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes bude opravdu nádherně, už se těším, až půjdu zpráce :-N Snad se dočkám ;-)
Odpovědět
No já jedu dneska do Brna, takže si toho moc neužiji, no a su pěkně nachcípaná ]-( ]-( ]-( na výlet jsme nemohli, páč měl miláček hotovost, takže se doma pracovala a to celý 3 dny, ale v jednom dnu dodělal první bednu viz album :-) , takže měl taky chvilku pro sebe :-D A co Vy, byli jste v sobotu na kolech?
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu byl na kole bohužel jenom Aleš, protože já jsme neplánovaně dostala měsíčky, tak to se fakt nedalo. :-S Byla sem doma a hlídla jsem pejska našim.Tak jsem si aspoň pořádně odpočinula. Pak jsme šli večer s kamarádama do hospůdky. V neděli jsme byli na bečce u kamaráda na chatě, takže to bylo dobrý, počasí nám přálo :-) A včera jsme byli u švagrový, která měla narozeniny, takže až na tu sobotu celkem vydařený víkend ;-) Dneska budu do čtyř v práci, potom musíme jít na poštu, přišel nám stan, pak nakoupit a dom amám kopec prádla na žehlení, tak se do toho dneska doufám pustím, ať to mám hotový :-N
Odpovědět
Já už mám vyžehleno, ale budu muset v nejbližší době zase prát :-D :-D :-D ono se to nezdá, ale jak člověk není sám, tak se to hromadí a až bude ještě víc :-D :-D :-D :-D Zítra jedu za jednou paní majitelkou sv.salonu, tak uvidíme co vymyslíme a když to nevyjde tak neva, záloha šatů je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, tak ať dobře pořídíš ;-)
Odpovědět
Díky, byla to velká náhoda, tak jsem zvědavá... Budu muset skočit na poštu, slíbila jsem to chechtě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady není ani mráček na obloze, teda kromě páry s chlad.věží, to je úžasný 8-) Úplně mi to počasí vylepšuje náladu x-)
Odpovědět
Ty děláš na atomce?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, dělám na Dukovanech a sedím přímo pod věžema ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ju tak já ti mávám z Dukovan z obce :-N U které firmy děláš? Taky bych tam nejraději dělala, bylo by to pro mě výhodné, kousek od domova.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělám u I&C Energo. Ty bys to fakt měla dobrý, kdybys tu dělala, měla bys to blizoučko. ;-) Já dojíždím z Třebíče, takže mi denně zabere cesta skoro dvě hodiny navíc, takže nic moc. Ale autobusy jezdí dobře, takže není problém se spojema. :-)
Odpovědět
To mi povidej, byla bych moc ráda, kdybych se tam dostala ;-) Jo jo Jirka taky dojížděl rok z Třebíče, je fakt busy jezdí dobře, ale musel vstávat před 5 páč jezdil nějak v 5:10 z Hájku nebo tak nějak :-) teD jezdí v 6 ;-) Jak jsi tam dlouho, třeba jsme někdy jely spolu v buse do Třebíče a nebo aj z Třebíče, i to je možné a nebo jsme se mohly potkat aj na atomce v kantýně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu pátý rok, Je možný, že sme se mohli určitě potkat :-D Já ráno jezdím s našima, oni jezdí autem, a odpoledne busem. A když naši nejedou do práce, tak jezdím v těch 5.10 taky z Hájku. A kde dělá Jirka? :-)
Odpovědět
Jirka dělá u VF Černá Hora :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko a ty děláš kde? Nebo ještě studuješ? Možná už jsi to tu psala, ale nepostřehla jsem to ;-)
Odpovědět
Momentálně dělám účko :-| někdy je toho hodně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju krásné ráno! Koukám, že tu na stránkách proběhly nějaké inovace. Super. Odkazy na alba tu chyběly. :-N
Odpovědět
ahoj Vero ;-) Je to super co, klikneš a šup na album :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo. Zrovna ty jich tam máš požehnaně. :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky dnes je fakt krásně, vy jste úplně atomové :-D :-D - Brácha dělá taky na dukovanech a na temelíně tak po různu. Já jsem tam byla ve druháku v kuchyni na brigádě celej červenec a strašně dobře tam váří :-D A korát mě vždycky přišli úděsný ty turnikety :-p Toho jsem se vždycky bála
Odpovědět
Jé já si těch odkazů vůbec nevšimla - ještě, že Vás mám :-)
Odpovědět
Vero x-) x-) x-) no jo no :-D Chechti, dnes jsem ti to poslala, právě před chvilkou su byla na poště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, to bylo kdy ve druháku, když jsi byla v tý kuchyni? Taky jsem tam byla, ale to už je spoň 8 let zpátky.... ;-)
Odpovědět
Holky ale je fakt vaří tam dobře ;-) Miláček mi donesl někdy oběd, když jsem byla po operaci x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jídlo tu není špatný, to jo, i když v poslední době je to pořád to samý dokola ;-)
Odpovědět
Na chvilku se vzdálím doufám že to bude na chvilku, musím tu něco poudělat ;-)
Odpovědět
majky díky jen co mi dojdou penízky na účet tak ti je pošlu :-) te´d tam mám 00nic :-D :-D zdeni to bylo v 99 - takže asi 7 let a maj tam výbornou cukrárnu - furt jsme jim chodily krást cukroví :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?