Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Aha a na tu kosmetiku tam jdeš kdy?? Já doufám, že tam bude mít nějak místo brzo, abych se s ní na všem mohla domluvit- začínám být krapek nervózní protože tak nějak nestíhám
Odpovědět
Dobre ranko, Vysocinky :-)
Odpovědět
Dobré odpoledne :-)
Odpovědět
Hezký den ;-)
Odpovědět
Že bych se tu konečně s někým sešla? ;-) Ahoj majko :-)
Odpovědět
Ahoj majko a clarco :-)
Odpovědět
ahooj žirafko :-) :-)
Odpovědět
ahojky, jsem tu na takové malé posezeníčko, jak je hezky tak člověk nemá vůbec čas ;-)
Odpovědět
Jak se máte takhle v neděli odpoledne? Venku je krásně, my jsme teď u našich a manžel spí...má za sebou dvě dvanáctky (noční), tak potřebuje dospat ;-) . Naštěstí má do středy volno, do práce jde až ve čtvrtek. Jak se vzbudí, tak se asi pojedeme projet na kole, jen tak po okolí, do lesa...snad se neztratíme :-D :-D
Odpovědět
Tady se prave certi zeneji.... zacalo prset a teplota behem 10 minut slezla o 10 stupnu... jeste ze jsem nesla na ten hrad... promokla bych jak blazen
Odpovědět
Já před chvílí dodělala jednohubky, večer se bude grilovat hurá x-) x-) x-) konečně. Jinak teď koukám na hokej, takže pohodička ;-)
Odpovědět
Tak doufám, zirafko, že takovýhle počasí nedojde až k nám ;-) ...u nás je střídavě krásně a trošku hůř 8-) ...teď je zrovna krásně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tady prsi... na jednu stranu me to stve, pac jsem se tesila na remesla na hrade... ale na druhou stranu je to dobre, protoze to splachne tu spoustu prachu a pylu, co tu ted poletovalo :-)
Odpovědět
Hustec... z 25 stupnu na slunicku jsme na 12ti...
Odpovědět
tak tady svítí slunko, jen malinko sprchlo asi dvě minutky takový jarní deštík, velice malinký ani nestál za zmínku :-D
Odpovědět
Tady byl maly jarni destik kolem jedny odpoledne... a pak prisla prutrz... mam cely zasekany okna od deste...
Odpovědět
Tak se loučím, manžel už je vzhůru :-) . Pa a užijte si prodloužený víkend ;-) .
Odpovědět
tak jsem si chtěla udělat jahodový koktejl a on je asi prošlý, napila jsem se a ftuj tajb, no tak jsem to zase vše vyhodila :-|
Odpovědět
Clarci, papaaa :-)
Odpovědět
Majki... to me taky vzdycky nastve, kdyz se na neco tesim a nekdo mi to sezere a nebo se to zkazi :-S
Odpovědět
clarčo papa žiraf budu na JTSP ;-)
Odpovědět
ja taky ;-)
Odpovědět
Clarco, tak ti musím napsat, že jsi měla v Claudii štěstí, že ti vrátili zálohu, páč holčina, co se vdávala teď v sobotu, měla původně šaty ze salonu Claudia Třebíč, ale v Nocturno nalezla ještě vysněnější a tak si je vzala tam, v Claudii chtěla vrátit zálohu, ale oni jí řekli, že ji nevrátí....přišla o 2 tisíce :-|
Odpovědět
majko, mně zálohu taky nevrátili. Zálohu si vzali tisícovku a o tu jsem přišla - akorát po mně nechtěli zaplatit těch 50% z ceny půjčovnýho - storno poplatek, co měli ve smlouvě. Takže v tom jsem měla štěstí :-) .
Odpovědět
clarčo aha tak to jo....a to nevrátili ani holčině co jí umřela 14 dní před svatbou maminka, svatbu prý zrušili ale o zálohu přišli, to jsem se dozvěděla v pátek, kdy se to stalo tak to nevím... teď si vem, kdyby jsi si šaty zaplatila dopředu, tak ti to nevrátí :-|
Odpovědět
Tak to je hnusny, ze ani umrti v rodine "neomlouva" :-S
Odpovědět
papa přijela návštěva 8-)
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem dneska udělala dárečky pro něžná pohlaví a přidělala k nim aj jmenovky, docela se mi to aj líbí, teď už jen ty chlapy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jitek, super nová fotečka, moc Ti to sluší ;-)
Odpovědět
Ahojky holky - ta kjdu dneska po 14 dnech do práce - vlastně víc jak po 14 dnech - jupí - už mě to doma fakt nebavilo a v pátek mi budou dělat novou kuchyň :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?