Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! :-D
Odpovědět
Ju jinak ahoj všem ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak se daří? U nás bude svatba, manželův strejda se bude ženit! veliká událost, je mu přes 30 a jeho nastávající tuším že 23 a prý dokonce půjdeme na svatbu... Těším se už teď... Asi jí pošlu odkaz na tyhle stránky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janko, to je teda mladej strejda. =-) A na kdy to plánují?
Odpovědět
23. září... včera jsem koukala na členky, které mají stejný termín a je jich tam děsně moc! :-) no jo, mladej, bere si svoji první holku ;-)
Odpovědět
ahoj Jani, tak to je prima :-)
Odpovědět
no teď ještě švagrovka by do toho mohla praštit a byli by z jejich rodiny všichni pod čepcem :-D
Odpovědět
No vidíš a pak už jen dětičky :-D
Odpovědět
ahojky vysocinky :-)
Odpovědět
žirafko achoj ;-)
Odpovědět
Dneska budu asi prat... venku je hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jakpak se máte? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky zdendo, dobře...a co ty? žirafko taky tak, mám tu hodně práce a už je deset to to letí....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, já se mám taky dobře :-) , v práci fofry, doma hromada práce, taky bych měla prát a chtěla jsem převlíkat peřiny, ale nějak nic nestíhám, včera jsme byli s kamarádama v hospůdce, známým se narodilo dlouhá léta vysněné miminko, tak jsme byli domlouvat oslavu, takže sem doma vůbec nic neudělala a teď je to tam jak po výbuchu :-o :-D
Odpovědět
Cauky zdendo, jde to... jenom tu alergii bych mohla prestat mit...
Odpovědět
jj to si dokážu přestavit, tady taky a v pátek jedeme do náměště do salonu abychom potvrdili šaty atd., no beru si vše co budu mít na svatbě a budu zkoušet a kombinovat :-D :-D :-D ale moc se mi nechce :-( a nevím proč, asi bych raději pracovala je tu toho fakt hodně a zítra musím brzy do Brna ach jo :-|
Odpovědět
jdu něco dělat venku je fakt krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko to znám, já mám tady v práci přímo v okně větve břízy, takže když byla v plném rozpuku, tak jsem byla úplně vyřízená, teklo mi z očí a z nosu a nevím odkud ještě, no hrůza. Teď už to pomalu odkvétá, tak je to lepší, ale zase začíná řepka, tak to si taky užiju ;-) Musí se to vydržet, teď kvete úplně všechno.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych šla ven, ale musím sedět tady u toho počítače a telefonu :-S ... dneska by se možná dalo vyjet na tom kole..... :-N
Odpovědět
Ha, zdendo, takze ses taky brezova.... uprimnou soustrast... to je tak protivnej strom... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to je, a mám fakt přímo před oknem, že když ho otevřu, tak mi větve lezou až do kanclu. A doma před barákem máme hned tři břízy 8-( :-o Takže si to užívám naplno ;-( ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jste tu někdo? :-)
Odpovědět
Zdravím :-) žirafko, tak jsem vygruntovala celou kuchyň a vyprala 3 pračky x-) x-) x-) to jsem šikulka co :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju krásné ráno. :-)
Odpovědět
Dobré ranko ;-) Vero, ty jsi nějak ranní ptáčátko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, když musíš, tak musíš. :-D Ale radši bych se viděla v postýlce. |-|
Odpovědět
Tak to věřím, já taky, ale bohužel, musím tu něco udělat a neba mě to :-| Venku začíná být nádherné počasíčko x-) x-) x-)
Odpovědět
Zdravím všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chechto! :-D
Odpovědět
Holky to já v postýlce ležím už 14 dní a raději bych někam vypadla, ale zítra už jedu do školy tak to bude krapet změna :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?