Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majka co tě nemá spát, já jse vzhůru od šesti a nic se mi neche a taky nemůžu spí mi tu za zády manža po noční, tak nesmím vykonávat žádné hlučn práce.
Odpovědět
Venku je fakt hrozně....a já musela hubit na wc mravence, to je na zabití, svině jedny jak se sem dostanou, ale zatím vedu :-D
Odpovědět
ži jo, tak miláček taky spí, včera mu bylo šíleně zle, dneska uvidíme ale budeme muset jet nakoupit :-o
Odpovědět
Mravenci - to znám - potvory jedny - na jaře je to nejhorší - v létě většinou vylezou ven
Odpovědět
chechti hlavně, že už je kapku líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majka jaké mravence, normální nebo ty mini, ty faraony, to znám, tuk tuk ael naštěstí po celkovém zásahu ddd pánů je dům čistý, ael jsou to mršky. holky asi to vidím na uklid sklepa, ikdyž se mi tam nechce, ale někdy se to udělat musí, že jo.
Odpovědět
můj taky spinká - já jsem vzhůru od sedmi, kdy mě vzbudil jeho budík, kterej zásadně nikdy nevypne - jeho, ale nevzbudil - jak jinak ]-(
Odpovědět
to je fakt hrozný, kámoška hubí taky a to chudáci postavili nový barák a mají toho tam nějak moc ]-(
Odpovědět
no ono si nevybereš - novej starej - ty potvory se dostanou všude
Odpovědět
Niko snad všechni druhy, ale tito byly dneska nějací malinký....
Odpovědět
jé máme 4000 :-D
Odpovědět
jj to je pravda, ale raid je vynikající, ten v tom červeném balení, většinou pak dají pokoj :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chechta to znám, klasika. majka, nám pomohl až nějáký prípravek od profíků hubičů, jo a taky docela pomáhalo něco co zamezuje jejich rozmnožování, oni si to nanosí do hnízda sní to jejich královana a je neplodná, taková mravenčí HA
Odpovědět
Niki, hezky pokliď ve sklepě ale dneska být tebou si odpočinu, je svátek práce :-D
Odpovědět
My jsme jeden rok taky volali odborníky a celej rok bylo v poho - ale další rok tam byli zase
Odpovědět
Profilova fotka
majka ael to mne nebaví, a udělat se to musí, plánuji to dost dlouho
Odpovědět
jo niky nepracuj - jestli budeš pracovat na svátek práce - tak tě to pak nemine celej rok 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
k nám se dostávali přes izolaci trubek s teplou vodou z okolních domů, mršk yjedny.
Odpovědět
tak přemýšlím co si dám k snídani :-) jj, jsou to mrchy :-)
Odpovědět
něco dobrého majko - já měla toustíky s marmeládkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne musím ale ještě tu budu, nebojte celej den nemůžu sedět u pc, chce ot pohyb.
Odpovědět
:-D :-D :-D Holky teď u nás vyvážijou popelnice - chudáci popeláři - musí makat i ve svátek, aby jsme nebyli zapalveni odpadkama
Odpovědět
jujpí - sluníííííííííííííííííííííííííčkooooooooooooooooooo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chechto teda tu nic jak je to možné my tu máme mlíko - mlhu a dešť :-)
Odpovědět
já tu mám buchtu ze včera, docela dobrá ;-) příště použiju jahody ;-)
Odpovědět
tak u nás se teď právě vyklubalo z mraků - doufám, že to aspoň chvíli vydrží :-)
Odpovědět
hele ono neprší, super :-)
Odpovědět
no neprší a svítí u Vás sluníčko??? U Nás se prodírá mrakama :-) i když je pravda, že ve městě leží kapánek mha - ale na kopečku není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky přesouvám se na JTSP
Odpovědět
no zatím to tak nevypadá, ale možná po obědě vyleze :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?