Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • majka co tě nemá spát, já jse vzhůru od šesti a nic se mi neche a taky nemůžu spí mi tu za zády manža po noční, tak nesmím vykonávat žádné hlučn práce.

• Venku je fakt hrozně....a já musela hubit na wc mravence, to je na zabití, svině jedny jak se sem dostanou, ale zatím vedu 😃

• ži jo, tak miláček taky spí, včera mu bylo šíleně zle, dneska uvidíme ale budeme muset jet nakoupit 😮

• Sponzor fóra
  • Mravenci - to znám - potvory jedny - na jaře je to nejhorší - v létě většinou vylezou ven

• chechti hlavně, že už je kapku líp 😉

• majka jaké mravence, normální nebo ty mini, ty faraony, to znám, tuk tuk ael naštěstí po celkovém zásahu ddd pánů je dům čistý, ael jsou to mršky.

holky asi to vidím na uklid sklepa, ikdyž se mi tam nechce, ale někdy se to udělat musí, že jo.

• můj taky spinká - já jsem vzhůru od sedmi, kdy mě vzbudil jeho budík, kterej zásadně nikdy nevypne - jeho, ale nevzbudil - jak jinak 😠

• to je fakt hrozný, kámoška hubí taky a to chudáci postavili nový barák a mají toho tam nějak moc 😠

• no ono si nevybereš - novej starej - ty potvory se dostanou všude

• Niko snad všechni druhy, ale tito byly dneska nějací malinký....

• jé máme 4000 😃

• jj to je pravda, ale raid je vynikající, ten v tom červeném balení, většinou pak dají pokoj 🙂

• chechta to znám, klasika.

majka, nám pomohl až nějáký prípravek od profíků hubičů, jo a taky docela pomáhalo něco co zamezuje jejich rozmnožování, oni si to nanosí do hnízda sní to jejich královana a je neplodná, taková mravenčí HA

• Niki, hezky pokliď ve sklepě ale dneska být tebou si odpočinu, je svátek práce 😃

• My jsme jeden rok taky volali odborníky a celej rok bylo v poho - ale další rok tam byli zase

• Sponzor fóra
  • majka ael to mne nebaví, a udělat se to musí, plánuji to dost dlouho

• jo niky nepracuj - jestli budeš pracovat na svátek práce - tak tě to pak nemine celej rok 😎

• k nám se dostávali přes izolaci trubek s teplou vodou z okolních domů, mršk yjedny.

• tak přemýšlím co si dám k snídani 🙂 jj, jsou to mrchy 🙂

• něco dobrého majko - já měla toustíky s marmeládkou 😃

• ne ne musím ale ještě tu budu, nebojte celej den nemůžu sedět u pc, chce ot pohyb.

• 😃 😃 😃
    Holky teď u nás vyvážijou popelnice - chudáci popeláři - musí makat i ve svátek, aby jsme nebyli zapalveni odpadkama

• jujpí - sluníííííííííííííííííííííííííčkooooooooooooooooooo 😃 😃 😃

• chechto teda tu nic jak je to možné my tu máme mlíko - mlhu a dešť 🙂

• já tu mám buchtu ze včera, docela dobrá 😉 příště použiju jahody 😉

• tak u nás se teď právě vyklubalo z mraků - doufám, že to aspoň chvíli vydrží 🙂

• hele ono neprší, super 🙂

• no neprší a svítí u Vás sluníčko??? U Nás se prodírá mrakama 🙂 i když je pravda, že ve městě leží kapánek mha - ale na kopečku není 🙂

• holky přesouvám se na JTSP

• no zatím to tak nevypadá, ale možná po obědě vyleze 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Držitel 2. místa v soutěži Svatební fotografie roku 2014.
    Oficiální fotograf taneční soutěže Stardance VI, Stardance VII a Stardance VIII
    Přemýšlíte jakou zábavu pro vaše hosty na svatbě vymyslet? Chcete zachytit skvělou atmosféru? Pak jsme tu pro Vás.
    Svatební oznámení, svatební knihy, jmenovky, menu, krabičky, viněty, obálky zahrnuty v ceně. 3D metalický tisk, laserový výsek, luxusní papíry.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů