Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechto myslím, že na oznámení máš ještě čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, to v pohodě stihneš. Máš na to ještě skoro dva měsíce. ;-) Holky, já už mám rukavičky. Ještě že tady mám tak šikovnou kolegyni. :-) Teď už jen koupit náhradní samodržky a už mám komplet oblečení s doplňky. :-N
Odpovědět
No Já si říkám, že je můžu rozdávat postupně - prvně těm co budou pozvaní na svatbu a pak ostatním a budu přidělávat dle potřeby :-) Veru tý jo - tak to má š super - já ještě - samodržky, boty, rukavičky a bižu - to mi teda dělá kamarádka - tak o tu se nestarám Gimul a co byteček??
Odpovědět
Chechti, moc a moc děkuji ;-)
Odpovědět
Holky venku je fakt kouzelně, jsem na zahradě, před dvěma hodinama jsem byla u sousedky, dělala dort pro jednu nevěstu, jsou tu zítra dvě svatby a v lednici měla dva dorty, no nádherný, prý taky jeden v srpnu dostanu, no ale moc pěkný x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj Majki, doufám, že jsem ti byla k něčemu platná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechto zítra se tam jdeme podívat.... majko tady je pěkně hnusně, už teda neprší jak ráno ,ale je hnusntě, ještě že už jedu za hodinu domů...
Odpovědět
Chechti, byla moc díky, zeptám se po nich a uvidím ;-) Gimulko, tady je super, od 9 jsem na zahradě a je to už náročný, makám jak zběsilá, teď jsem si odskočila na obídek, jen na perníček a šup na zahradu :-)
Odpovědět
Holky a když se daří tak se daří :-N No nic, tak hezký zbytek dne a celý víkend ;-) Vero díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeju vám krásný prodloužený víkend. :-)
Odpovědět
Jů holky přeji krásný nedělní let ;-) :-D :-D a celý víkend a polibte se pod rozkvetlou třešní nebo co to má být :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Holky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jenom zdravím do deštivé neděle ;-) to tedy dobrý let nebude, ale co se dá dělat asi tedy nikam nepoletím, no jo no. tak jdu zatím něco dělat:o)
Odpovědět
Ahojky :-)
Odpovědět
ahoj clarco, krásné nové fotečky! s tatínkem ti to moc slušelo a v kostele... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Clarko: super fotečky. :-)
Odpovědět
Clárko super fotky, je vidět, že se vše perfektně vyvedlo Holky to počasí je fakt na nic - je kosa a prší :-(
Odpovědět
ahojky holky, je tu někdo?? Asi ne co??
Odpovědět
jsem tu ale jen na chvilku
Odpovědět
Chechti už je líp?
Odpovědět
Tak nic, jdu už tedy fakt spinkat :-D
Odpovědět
Hezký den všm ;-)
Odpovědět
Ahoj majky
Odpovědět
Majky už mi je líp, ledvina už nebolí :-D Jak jsi trávila čarodějnice?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky, vše tu spí co, ani se nedivím při pohledu z okna :-(
Odpovědět
Ahojky :-) - no je tam fakt hnusně
Odpovědět
Jaké byli čarodky??
Odpovědět
Profilova fotka
nebojte v letě bude líp, doufám, že i příští víkend, máme dvě oslavy tak to snad bude lepší než tento.
Odpovědět
Jůůůů, čarodky nebyly žádný, děsně pršelo a tak jsem nikam neletěla :-D ahoj Niko ;-) tak spát asi nepůjdu :-D
Odpovědět
No snad už jo, mě to teda teď až tak nevadí stejně marodím tak nemůžu ven :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?