Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, jak se máš při tak krásném sluníčkovém úterý? ;-)
Odpovědět
DObre ranko vsem Vysocinkam :-)
Odpovědět
ahoj Zdendo, celkem v pohodě, jedu k doktorce, pak na nehty a do kurzu, zítra celý den v Jihlavě, k zubařce a pak mám srázek s bývalými kolegy z práce, takže domů pojedu až večer :-D :-D :-D ahoj žirafko ;-)
Odpovědět
a jak se vede tobě? Tedy tento týden bude velmi náročný a v sobotu se vdává kámoška, takže se půjdeme podívat ;-)
Odpovědět
Ja mam tento tyden taky hodne narocny... uz aby byla sobota :-)
Odpovědět
jj no na druhou stranu ať je tak za 14 dní, o víkendu budeme dělat v průjezdu dlažbu, takže nám teď přivezou palety atd.
Odpovědět
A ted padim do skoly, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jedu už za hodinku z práce, půjdu nakoupit a pak taky k doktorce, potom jdu vyzvednout manžílka z práce a jdeme nechat seřídit moje kolo, abych mohla pořádně jezdit a potom jdeme nakoupit a pak se půjdem možná projet na motorce, když bude kolečko v servisu. :-) Byla by škoda toho počasí nevyužít, když můžu, dneska budu mít víc času odpoledne 8-)
Odpovědět
přesně, takovéhle počasí se musí využívat ;-) Tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Papa Majko :-)
Odpovědět
ahooooooooooooooooooj :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééé ahoj co ty tady děláš?!!! Kdy budou fotečky? Tak povídej přeháněj jaké to bylo.... jinak ještě jednou moc gratuluju a přeji hodně štěstí v manželství
Odpovědět
Článek se načítá
Stavili jsme se u našich a tak jsem se dostala na net :-) . Jinak za chvíli valíme domů dělat oběd ;-) . Přidala jsem teď jednu fotečku ženicha, víc jich přidat nešlo, sekalo se mi to, kamarád co mi je posílal tam někde udělal chybu a takk je jen jedna, zbytek bude až mi je dodají ostatní fotografové a hlavně strejda - hlavní fotograf :-) . Určitě je sem dám. Jinak svatba byla nááádhernááá, vůbec nic se nepokazilo, vyšlo to na 1000 %, já byla pořád vysmátá, nervózní vůbec, na hostině jsem dělala psí kusy - tancovala na židli například :-D :-D :-D :-D ...před kulturákem jsme řezali dřevo a zničili pilu.....prostě sranda :-D :-D ...všechny děti to zvládly v pohodě, jedna čtyřletá holčička byla ještě v deset večer plná energie...tak já se tady zas někdy zjevím :-D , musíme jet domů dělat oběd, manžel mi kouká přes rameno a má hlad...tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je krása, úplně se mi chce brečet, opravdu ti to moc slušelo, byla jsi krásná nevěsta.... Tak utíkej za manžílkem ať ho nezanedbábáš hned po svatbě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak kde to vázne?!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
V práci je toho zas trochu víc. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no taky nemůžeme být na internetu pořád, musíme hold vytvářet nějaké ty hodnoty :-N
Odpovědět
Ahoj holky, jen jsem Vás chtěla pozdravit. Venku bude zase moc krásně ;-) tak hezký den všem...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju krásné ráno. x-)
Odpovědět
Ahoj Holky zdraví, tak se koukám, jak se venku udělalo hezky tak už tu nikdo neleží - já jsem konečně schopná obstojně dojít k počítačí :-D tak Vám přeju hezký den jdu zase hajinkat papa :-D
Odpovědět
Ahojte holky :-) . Mám chvilku, abych vás pozdravila, manžel se zrovna věnuje psovi, tak mám čas :-D . Fotky od hlavního fotografa budu mít v pátek, tak snad jich sem dám víc, ty od kamaráda se mi pořád sekají ]-( . Mějte se nááádherně, venku svítí sluníčko :-) , tak si užívejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...je tu vůbec někdo?!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, já momentálně jo. Jak pokračují přípravy? Teď už to strašně uteče. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Vero, no na to, že to máme za měsíc tak jsem zjistila že spoustu věcí ještě nemáme, ale to jsou už jen prkotiny, je blbý, že domů jezdíme jen na víkendy tak se toho moc stihnout nedá...
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, já většinu věcí vyřizuju přes týden.
Odpovědět
Profilova fotka
já už takový ty kraviny jako jsou stužky, podprda, boty, krabice na výslužky asi seženu tady v ČB, ale na zkoušku účesu a líčení budu muset v tR to je jasný, akorát nemám kdy asi to nechám až na týden před svatbou. A navíc ani nevím ke komu si půjdu nechat udělat francouzskou manikůru...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám domluvenou kadeřnici i manikérku. A obojí nechávám na ten poslední týden. Určitě to stačí. V pondělí budu mít zkoušku účesu a v pátek naběhnu na nehty. :-)
Odpovědět
Zdravím všechny a přeji všem krásný víkend. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, tobě taky hezký víkend. Moje kamarádka se v sobotu vdává, tak se jdu podívat na obřad. Takže budu mít takovou oprašovačku, jak to probíhá. :-D
Odpovědět
Ahoj Holky :-D , tak já jssem v koncích svatba za dva měsíce a já ještě nemám oznámení - teda mám jich už asi 11 ale víc ne a ta nemoc mi o všechno zkomplikovala tak snad mi příští týden už bude dobře a budu se na to moct vrhnout
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?