Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, hned pak napíšu...mohla bych ji i vyfotit a hodit do alba, ale to by se jí nemuselo líbit, že jsem ji sem dala bez jejího svolení... Chechti a co vlastně studuješ? Přeju zítra hodně štěstíčka...
Odpovědět
No abych ti pravdu řekla tak vlastně ani nevím - šla jsem tam úplně s jinou představou :-S - ale jinak obor je Rehabilitace - psychosociální péče.........
Odpovědět
Profilova fotka
Aha a Ty jsi jednou psala o tom, že taky děláš masáže....co vlastně u té Dr. Havránkové děláš? Já myslela, že sestřičku, to asi ne, viď? Nebo jo?
Odpovědět
Jo já jsem zdravotní sestra a přivydělávám si masážema a k tomu studuju - už je ti to trošku jasnější?? :-D Jo a nakonec jsme do školy nejela páč to opravdu není moc dobré řešení - alespoń můžu myslet na Clarku - ta už je teď určitě v plných přípravách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co zkouška? Ještě jsi se včera odhlásila? Nebo pošleš neschopenku? :-) A přijdeš teda mrknout na Clarku?
Odpovědět
Neschopenku nemám - zkoušku jsem neodvolala pokusím se to zařídit dneska přes jednu holku a jeslti se mi to nepovede - tak mi zbývají ještě 2 termíny Na calrku se podívat asi nepůjdu - ležím v posteli. No doufám, že popíšeš jak vypadala krásně - vyšlo ji nádherné počasíčko - možná jestli drahoušek příjde za včasu (zase je v práci) - tak by mě kolem jedenácté tam mohl hodit, že bych se alespoň koukla a víš kde to vůbec Clárka má? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No psala jsem si včera s Luckou (s gimul) a ta psala, že prý na Jejkově...
Odpovědět
Jitek ještě jsem se chtěla zeptat na kolikátou hodinu jsi objednaná k tý vizážistce - mě radila kadeřnice, abych se objednala o půl hodiny dřív. Já půjdu ke kadeřnici - pak zajedu ke kosmetičce a od ní půjdu znova ke kadeřnici, aby mě přidělala závoj - vypadá to složitě, ale my máme kadeřnici asi 100m od baráku - tak to až tak složitý není :-D Na zkoušku jdu asi týden před svatbou - te myslím kadeřnici - tak jsem zvědavá - ukazovala jsem ji ten účes a říkala, že v pohodě, že ji satčí vidět ten tvar jaký chci že stejně nikdy neudělá úplně stejný účes jak je na obrázku - káždý má jinak dlouhé vlasy a jinou kvalitu, ale jsem ráda, že půjde to co chci bála jsem se, že mi řekne, že na to mám moc krátké vlasy a ona mi přitom tvrdí, že je mám dlouhé - tak jsem ráda(no jo hold oproti mým kamarádkám mám krátké vlasy - jedna je má po zadek druhá do pasu, třetí po lopatky a já je mám jen po ramena :-D ) to sou starosti co :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo jo je to v kostele Proměnění Páně a myslím, že to je ten na jejkově aže to někde clarka psala
Odpovědět
Jitek normálně jsem s Clárkou zjistili, že jsem spolu chodili do školky - to je gól co - s kým se tu člověk nepotká :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti k té vizážistce jsem objednaná na devátou, ale nechám si to přesunout na půl devátou...abych stíhala... Tak to máš dobrý, že ti půjde učestat, to co chceš...já mám z účesu docela strach. Snad se to povede... A jaký budeš chtít, hoď sem odkaz na fotku...já pořád nevím... To s tou Clárkou je fakt dobrý. To já a Gimul jsme zase spolu chodily do volejbalového kroužku... :-)
Odpovědět
No svět je malej :-D a Třebíč ještě menší :-D Jinak účes je tento http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hm, tak něco takového by se mi taky líbilo....
Odpovědět
Mě se to právě taky strašně líbí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se jdu pomalu chystat do města. Ještě musím kámošce koupit dárek k narozeninám - vůbec nevím co!!! :-( a pak hurá na tu Clarku... Jo a budeš mít korunku?
Odpovědět
Nene - já na korunky nejsem - jen závoj :-) a ty??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem doma. Clárka byla krááááááááásnáááááááá :-) Já si ji tam mobilem fotila a ona tak koukala...no, nevím, jestli poznala, kdo jsem... :-) Asi si říkala: "Proč si mě ta úplně cizí holka fotí?" :-D :-D :-D :-D :-D Já mám korunku půjčenou od kamarádky...ještě nevím, jestli ji použiju, uvidím až na zkoušce účesu... Je taková malá nenápadná, mám ji v albu...
Odpovědět
Možná tě vůbec nepoznala - ono přece jen z těch fotek kolikrát člověk neví a ve skutečnosti pak vypadá úplně jinak Tak a už je z Clárky mladá paní - těším se až dá Clárka fotečky do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi ne, taky si myslím...Už jsem jí na její mail poslala, co jsem nafotila. :-) Snad bude ráda :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás jako mladá paní :-) . Svatba byla super, někdy napíšu víc, teď jdeme dojídat zbytky od svatebního oběda. Jitek, děkuju za fotky, pokusím se je sem brzy dát, jako malou ochutnávku. A poznala jsem tě :-D .
Odpovědět
Mladá paní tak ti gratuluju - včera Vám krásně vyšlo počasí - to dneska to bylo teda horší - to si to někdo umí vybrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco gratuluji a přeji hodně lásky a štěstíčka ve Vašem manželství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, tak to jsem ráda, že jsi mě poznala. Trošku jsem se bála, že mě tam budeš mít za cizího blázna, co si tě fotí na mobil...:-) Jsem ráda, že ti byly fotečky užitečný a hned jsi je sem dala... Jo a mooooooooc ti to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravím v dalším týdnu. Clarcoooooo, ještě jednou moc gratuluju. Opravdu jsi byla krásná nevěsta. Už se těším na další fotky. Počasí vám vyšlo na 100 %. To je super. Prostě to dopadlo přesně, jak sis představovala, viď? :-N
Odpovědět
Holky ahoj, zdravím všechny. Tak si představte, že mám zánět ledvin - budu doma ležet nejmíň 14 dnů - a venku je tak krásně :-( Clárko, škoda, že jsem se na tebe nemohla jít podívat moc mě to mrzí - na živo jsi musela vypadat úžasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechto, tak se brzo uzdrav, ;-) určtiě to není nic příjemnýho a zvlášť v tomhle počasí. Hlavně se pořádně vylež,ať jseš pak jako rybička a sluníčka i si ještě užiješ - uvidíš 8-) . Já jsem taky nějaká nachlazená, mám dost problémy s močákem, každejch deset minut lítám na záchod, i když z toho nikdy nic není a jenom to bolí, ale užívám brusinky, tak snad se to trochu zlepší :-S
Odpovědět
No já právě - možná ten močák trochu podcenila :-( A ted z toho má tohle - no snad to nějak dopadne - snad už brzo - teď už mi je docela dobře, ale včera to byla tragedie - navečer jsem měla 40 stupňů a drahoušek už mě chtěl vézt na pohotovost, ale já jsme mu vysvětlila, že se mi nechce - taka zatím papa jdu hajat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, tak ať tě to co nevidět přejde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Chechti, 40 už je dost...snad budeš brzo OK....
Odpovědět
ahoj holky ;-) Chechti, brzy se uzdrav ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?