Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky, dneska jste se teda rozkecaly. :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to tedy jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj...tak Clárka už může odpočítávát hodiny.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky z Vysočiny! Přeju krásný pátek! Já jsem normálně nervozní za Clarcu. Už se strašně moc těším na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Když si vezmu že jsem se měla zítra vdávat taky (byl to původn termín) tak mi naskakuje husí kůže...
Odpovědět
Profilova fotka
To já mám opačně. Původně jsem chtěla 22. 7. Nakonec jsme to o pár týdnů uspíšili.
Odpovědět
Přeji všem krásný pátek a krásný víkend a clarče krásnou svatbu, počasí má být super tak dobrou zábavu a krásnou svatební noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásný slunný jarní den 8-) Clarce to počasí vyjde jak nejlíp to jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě někdo si to umí vybrat. :-)
Odpovědět
Dobre ranko :-)
Odpovědět
Ahoj Holky, moc moc ji to přeju, když říkali počasí tak jsem si na ni vzopmněla říkala jsem si to je super - to to Clarce pěkně výjde. Veru: já jsem taky asi nervózí za ni - to chci vidět na své svatbě, to ze mě bude uzlíček nervů Víte co mě štve je tak krásně já ležím v posteli protože jsem nemocná - měla jsem být ve škole, ale tam se mi v mém stavu nějak nepodařilo odjet - zítra,ale musím mám zkoušku - tak se vůbec netěším na cestu vlakem :-( A v pondělí musím jít bezpodmínečně dopráce - tak doufám, že se nemoc dneska vyřádí a zítra budu fit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechto, přeji ti ať se brzo uzdravíš a ať ti dopadne dobře zkouška ;-) Pořádně se vylež a vypoť, v tomhle počasí ti to opravdu nazávidím, snad budeš brzo zdravoučká :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Zdeni díky, už musím být zítra fit - můj organismus musí vzít uzdravování rychleji než obvykle :-D A co ty Zdeni jakt o u Vás jde?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás už je to v pohodě, jenom takový to přechodný období, taky sem byla nemocná a počasí a manža bláznil s motorkama, teď už se sklidnil, už si všechno sparvil prodaj a vyřídil, tak je to dobrý, hlavně to počasí mi dost zvedlo náladu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky v kolik to ta Clarka zítra má abych na ni myslela?
Odpovědět
v 11hod
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, zapomněla jsem se pochlubit. Včera mi dorazil cylindr. Vypadá hezky. Snad se nám podaří ho na auto připevnit.
Odpovědět
Veru super, když ne tak ho můžeš přibít hřebíkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, super nápad. Ale aby by to neprošlo. :-D :-D :-D
Odpovědět
A prooooc? =-) :-D :-D
Odpovědět
Ahoooooooooooj holky, vůbec za váma nestíhám chodit, i když bych moc ráda, ale prostě nestíhám. Je u nás děsnej blázinec. Cukroví už máme doma, výslužky rozvezený, teď se dělají masový rolády, odpoledne jet pro kytky, pro maso a chystat v kulturáku stoly...ještě že se mi pod nohy neplete ženich :-D :-D ...ten je naštěstí doma :-) :-) Moc vám děkuju, že na mě tak myslíte, jste super :-) :-) :-) ...počasí snad vyjde, dneska je nádherně...tak zatím pa, zkusím se tady dneska ještě objevit a trošku s váma pokecat ;-) ;-)
Odpovědět
Ahojky clarco, preju TI krasny dnesek a zitrek a vubec cely manzelstvi x-) x-) x-)
Odpovědět
zirafko děkuju ti moc moc moc :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Clarco, taky přeji krásnou svatbu, užijte si ji co nejlíp a hodně štěstíčka a lásky :-)
Odpovědět
A dokonce mám i tu vizážistku, ale to je na delší popovídání, tak někdy příště..třeba ještě dneska :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, pořádně si to užijte. ;-)
Odpovědět
Clárko ahoj, ty jsi obdivuhodná zítra se vdáváš, máš tolik práce a ještě si uděláš čas na nás - počasí je opravdu krásné budete mít nádhernou svatbu - pořádně si to s ženichem užíjte - už se těším na fotečky :-D Vero já mám vždy dobré nápady - jen je nikdo nechce realizovat a já nechápu vůbec proč :-o :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Clárko tak ti přeji aby se Vám ten zítřejší den D podařil tak jak má, a aby Vám to spolu klapalo a byli jste v manželství šťastní..... PS: pořádně si to zítra užijte.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky. Jdete se některá zítra podívat na Clarku před kostel? Já tam asi zajdu. ;-)
Odpovědět
Jé Jitek já bych šla ale budu v Budějicích na zkoušce - tak pak musíš hned napsat jak to Clárce slušelo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?