Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahoj Majky to teda je - tak a zárověň se loučím musím pádit papa :-)
Odpovědět
gimul, hezké oznamko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Majko, díky, takový obyč....měli jsme je vybraný za 5 minut
Odpovědět
gimul tak to jste dobrý :-D My vybírali dlouho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme takový rychlíci, oznámení 5 minut, šaty jsem si vybrala hned první, byt máme taky vybraný hned první....ale je fakt, že prstýnky jsme vybírali dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, jaro je tady... :-D
Odpovědět
ahojky zdenda ;-) gimul :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mám tak skvělou náladu z toho sluníčka, co na mě za oknem kouká :-N Akorát bych toho počasí radši využila jinak než sedět v práci, jela bych se projet na kole, to by bylo bezva 8-)
Odpovědět
jj tak to věřím, no já půjdu za chvilku asi právě ven :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko ty se máš, já tady budu tvrdnout až do 4....ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Majko závidím, taky bych odsud hned utekla na vzduch, ale bohužel tady budu stejně jak gimulka tvrdnout do 4 :-(
Odpovědět
Já dneska budu prát a půjdu dělat zahrádku, zaseju ředkvičky atd.... :-D odpoledne musíme s oplem na výměnu pneumatik, no a asi se stavíme kvůli ubytování hostů :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majko, tak to máš nabitý program, taky bych to brala ;-) , já tady budu celý den sedět u počítače a telefonu, maximálně se dostanu na oběd a doma mám takový nepořádek, tak budu do večera uklízet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo Majko mě připadá, že ty už máš všechno nachystaný, ty by jsi se mohla vdávat stejně jako Clarka hned teď v sobotu.....Mě toho ještě spousta chybí, ještě jsem nebyla ani na zkoušece účesu ani na zkoušce líčení - to mám všechno zamluvený až na týden předem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak by Clarce mohlo vyjít v sobotu počasí. Hlásili až 22 stupňů, tak by snad nemusela tolik zmrzat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vero. Máš pravdu, Clarce to asi vyjde, bude mít nádherný počasí pro ten svůj nejkrásnější den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero tak to má super, že jí to takhle vyjde....nám bude při naší smůle určitě pršet (doufám, že ne). Vždycky když někam jedeme tak prší. Loni jsme byli 4 dny na dovolený na kolech a z toho 3,5 dne pršelo, jednodenní výlet v Rakousku - pršelo atd....
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, nemaluj čerta na zeď. ]-( My budem mít krásně. Já mám skoro vždycky štěstí v neštěstí. No co, když bude pršet, tak se svatba taky odehraje. :-D Hlavně, aby nelilo jak z konve. ;-)
Odpovědět
zdendo, gimul, no to bych aj mohla :-D :-D :-D když se to vezme, tak fakt skoro vše máme, to je super, teď už jen sluníčko a budu se opalovat :-D :-D :-D ahoj Vero :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, seš sikulka, teď už budeš mít klídek na to opalování a budeš krásná nevěsta 8-)
Odpovědět
zdendo, jj už se těším na ty sluníčkový dny a pohodu u bazénu x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, už aby to bylo, že? Taky se těším na nějakou dovču, za měsíc a půl jedeme do Krkonoš, jestli bude hezký počasí, tak to bude super :-D Já se asi nedočkám 8-)
Odpovědět
Gimul no teda takovýhle pesimismus sem vůbec nenos - jaký bude pršet - snad máš říkat nám určitě prsět nebude ;-)
Odpovědět
Zdendo, jů Krkonoše, tak to si odpočinete, taky bych hnedka jela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni.... chechto já tajně doufám, že pršet nebude. Můj kamarád mi napsal: "Až ten nahoře uvidí tam dole Vás dva - šťastný lidičky tak určitě nedopustí aby jim v tak krásný den pršelo". Tak tím se uklidňuju....
Odpovědět
Gimul ahoj, tak to jo tak doefej - já v to doufám úplně a nahlas, protože jestli bude pršet tak to je celý v háji a budu mít překopanou celou svatbu a nebudu to mít tak jak chci - tak prostě pršet nesmí A kdy se budete stěhovat do Vladislavi?
Odpovědět
Profilova fotka
No asi v listopadu / prosinci, nebo možná i dřív, záleží kdy seženeme práci, ale byt bude volný od listopadu. Uvidíme, snad to vyjde, moc bych si to přála...
Odpovědět
Takže na vánoce už budete ve svým a doma na Vysočině. Tak to je super. Tak to teď v klidu můžeš plánovat svatbičku a pak budeš zase plánovat bydlení a práci(i když to asi nebude úplně jednoduchý) - co, že jsi to říkala, že děláš???
Odpovědět
ahoj holky, jen Vás tak zdravím ;-) Včera jsme byli u jedné paní ohledně cukroví na svatbu, super, nádherné zdobení atd., krásně to tam vonělo, tak se tam už zastavíme v květnu s ořechy, vajíčkama apod., budem ji hodně surovin dávat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju hezké ráno. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?