Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • Ahoj Majky to teda je - tak a zárověň se loučím musím pádit papa 🙂

• gimul, hezké oznamko 😉

• ahoj Majko, díky, takový obyč....měli jsme je vybraný za 5 minut

• Sponzor fóra
  • gimul tak to jste dobrý 😃 My vybírali dlouho 😬

• My jsme takový rychlíci, oznámení 5 minut, šaty jsem si vybrala hned první, byt máme taky vybraný hned první....ale je fakt, že prstýnky jsme vybírali dlouho

• Dobré ránko, jaro je tady... 😃

• ahojky zdenda 😉

gimul 🙂

• Dneska mám tak skvělou náladu z toho sluníčka, co na mě za oknem kouká 😬 Akorát bych toho počasí radši využila jinak než sedět v práci, jela bych se projet na kole, to by bylo bezva 😎

• jj tak to věřím, no já půjdu za chvilku asi právě ven 😃

• Majko ty se máš, já tady budu tvrdnout až do 4....ach jo

• Majko závidím, taky bych odsud hned utekla na vzduch, ale bohužel tady budu stejně jak gimulka tvrdnout do 4 😞

• Já dneska budu prát a půjdu dělat zahrádku, zaseju ředkvičky atd.... 😃 odpoledne musíme s oplem na výměnu pneumatik, no a asi se stavíme kvůli ubytování hostů 🙂

• Majko, tak to máš nabitý program, taky bych to brala 😉 , já tady budu celý den sedět u počítače a telefonu, maximálně se dostanu na oběd a doma mám takový nepořádek, tak budu do večera uklízet 😬

• Ty jo Majko mě připadá, že ty už máš všechno nachystaný, ty by jsi se mohla vdávat stejně jako Clarka hned teď v sobotu.....Mě toho ještě spousta chybí, ještě jsem nebyla ani na zkoušece účesu ani na zkoušce líčení - to mám všechno zamluvený až na týden předem

• Ahoj holky! Tak by Clarce mohlo vyjít v sobotu počasí. Hlásili až 22 stupňů, tak by snad nemusela tolik zmrzat. 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj Vero. Máš pravdu, Clarce to asi vyjde, bude mít nádherný počasí pro ten svůj nejkrásnější den 😉

• Vero tak to má super, že jí to takhle vyjde....nám bude při naší smůle určitě pršet (doufám, že ne).
    Vždycky když někam jedeme tak prší. Loni jsme byli 4 dny na dovolený na kolech a z toho 3,5 dne pršelo, jednodenní výlet v Rakousku - pršelo atd....

• Gimulko, nemaluj čerta na zeď. 😠 My budem mít krásně. Já mám skoro vždycky štěstí v neštěstí. No co, když bude pršet, tak se svatba taky odehraje. 😃 Hlavně, aby nelilo jak z konve. 😉

• zdendo, gimul, no to bych aj mohla 😃 😃 😃 když se to vezme, tak fakt skoro vše máme, to je super, teď už jen sluníčko a budu se opalovat 😃 😃 😃
    ahoj Vero 🙂

• Majko, seš sikulka, teď už budeš mít klídek na to opalování a budeš krásná nevěsta 😎

• zdendo, jj už se těším na ty sluníčkový dny a pohodu u bazénu 😵 😵 😵 😵

• Jéje, už aby to bylo, že? Taky se těším na nějakou dovču, za měsíc a půl jedeme do Krkonoš, jestli bude hezký počasí, tak to bude super 😃 Já se asi nedočkám 😎

• Gimul no teda takovýhle pesimismus sem vůbec nenos - jaký bude pršet - snad máš říkat nám určitě prsět nebude 😉

• Zdendo, jů Krkonoše, tak to si odpočinete, taky bych hnedka jela 😉

• ahoj všichni....

chechto já tajně doufám, že pršet nebude. Můj kamarád mi napsal: "Až ten nahoře uvidí tam dole Vás dva - šťastný lidičky tak určitě nedopustí aby jim v tak krásný den pršelo". Tak tím se uklidňuju....

• Gimul ahoj, tak to jo tak doefej - já v to doufám úplně a nahlas, protože jestli bude pršet tak to je celý v háji a budu mít překopanou celou svatbu a nebudu to mít tak jak chci - tak prostě pršet nesmí
    A kdy se budete stěhovat do Vladislavi?

• No asi v listopadu / prosinci, nebo možná i dřív, záleží kdy seženeme práci, ale byt bude volný od listopadu. Uvidíme, snad to vyjde, moc bych si to přála...

• Takže na vánoce už budete ve svým a doma na Vysočině. Tak to je super. Tak to teď v klidu můžeš plánovat svatbičku a pak budeš zase plánovat bydlení a práci(i když to asi nebude úplně jednoduchý) - co, že jsi to říkala, že děláš???

• ahoj holky, jen Vás tak zdravím 😉 Včera jsme byli u jedné paní ohledně cukroví na svatbu, super, nádherné zdobení atd., krásně to tam vonělo, tak se tam už zastavíme v květnu s ořechy, vajíčkama apod., budem ji hodně surovin dávat 😬

• Přeju hezké ráno. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotím s láskou, s citem a ohledem na jedinečnost každého z vás - dojedu kamkoliv, třeba i mimo hranice ČR. Stačí se ozvat (AJ,NJ) 🙂
    Jsme dva. Kreslíme světlem. Vyprávíme Vaše příběhy jako básně v obrazech.
    Fotolove
    Karlovy Vary
    Dva fotografové jsou více než jeden ....nabízíme více kreativity a nápadů.
    Na svatbu vám rádi přivezeme fotobudku, která zabaví všechny svatebčany.