Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Mám se fajn :-) , před chvílí jsem sepisovala alkohol, co tak nějak průběžně kupujeme a odpoledne si jedu pro ušitý svatební šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, tak to se určitě těšíš na šatičky, abych řekla pravdu, tak ti trošku závidím, já bych to chtěla prožívat znovu, bylo to tak krásný zařizovat si vlastní svatbu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, už budeš je máš hotový? Tak to je super. :-) Určitě se nám v nich vyfotíš, viď? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi v pohodě.... a vy to budete mít v té Trnavě že? nebo už si tě zase s někým pletu? a kolik toho alkoholu budete kupovat. My budeme mít asi 80 lidí (doufám, že míň) a vůbec netuším kolik toho máme koupit :-|
Odpovědět
veru, budu se snažit v nich vyblejsknout :-) , ale nevím, jestli mi Zdenda půjčí foťák - mají ho tak nějak dohromady a pomalu každej víkend (nebo teď i přes týden) ho Zdenda bere do Třebíče 8-) ale určitě se pokusím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to se taky těším....hned v pondělí ráno zapínám PC, najíždím na net a hledám tvoji fotečku...
Odpovědět
Já taky se těším :-)
Odpovědět
Vero, tak se mi dneska povedlo, že jsem celou firmu udělala evidenční listy rok 2004 :-| tak jsem to pak předělala ale došly zásoby a tak to dneska hotové mít nebudu, až příští týden ;-( jsem to ale kráva ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky si připadáte jako závislačky na beremese.cz?
Odpovědět
gimulko, v Trnavě :-) . A zatím to vypadá takhle: pivo 2 sudy (2krát 50litrů, desítka) + asi bedna lahváčů (dvanáctek) víno 15 l červenýho a 15 l bílýho tvrdý (to zatím máme, něco se bude muset ještě přikoupit, hlavně jelzin :-) ): vodka 4 láhve po 0,5 l fernet 23 láhve po 0,5 l broskvová 2 láhve po 0,5 l becherovka 2 láhve po 0,5 l citrus 1 láhev po 1 l a 1 láhev po 0,5 l meruňka 1 láhev po 0,5 l jelzin (jablko, fire devil, power gold, grapefruit, třešeň, jahoda) 12 lahví po 0,5 l slivovice - množství nevím, to zařídí budoucí tchán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko díky za ty skleničky, mají je i na mia design, tak jsem je objednala tam. Snad to bude v pohodě a bez problémů. :-)
Odpovědět
Zdendo, není zač, jaký jste zvolili motiv? Mně z mia přišly drahý, ale teď už je to jedno, dostaneme od kámošky nové a pak to srdíčko a to se těším ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jsem blbá - u toho ferneta má být 2 láhve po 0,5 l, jasně že jich nemáme 23 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo Clarko, vy toho máte...a kolik budete mít lidí? S tím pivem a vínem to máme naplánovaný stejně, ale toho tvrdýho počítáme míň....
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, kolik že budete mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
No, já je chci jako dárek babičce a dědovi ke zlaté svatbě, jdeme do toho napůl s našima.Motiv jsem zvolila růžičku a prstýnky, to se mi pro ně nějvíc hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, teď jsi mě s těma eviďákama teda pobavila. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, pauza od učení, obědvám u beremese :-) clarka: já si říkala, že jste nějací fernetoví maniaci ;-)
Odpovědět
ty vago to je množství :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Jitko, už máme zamluvenou tu matriku, máme tam být příští pátek v 10. A paní byla ochotná, řekla jsem jí prostě, že jiný den než pátek nemůžu a hotovo...
Odpovědět
zdendo, to je super a krásný dárek, jo jo to bude moc pěkné ;-)
Odpovědět
veru: plus mínus 80 (z toho tak 15 - 20 dětí) jitek: ujela mi ruka :-D :-D já mám pořád pocit, že toho tvrdýho máme málo 8-) jo aještě cinzano na přípitek, na to jsem zapomněla :-o
Odpovědět
Vero, mně to tedy nepobavilo a to jsem ještě měla blbé datumy, vycházelo to na 396 dní :-D :-D :-D , víš jak to nas....
Odpovědět
Profilova fotka
Gimi: A nevíš jakou tam mají pracovní dobu? My tam taky musíme, ale byla bych radši, kdyby to šlo někdy po práci...
Odpovědět
Profilova fotka
No, my plánujem hlavně pivo a víno. Tvrdý vezmem jen pár flašek. Když někdo bude mít moc velikou žízeň na tvrdej, tak si to bude muset zacálovat u baru. Počítáme asi se 40 lidma.
Odpovědět
Profilova fotka
Majko: já dělám na OSSZ, vím kolik je s tím práce...a děláš to aspoň přes PC nebo je píšeš na stroji?
Odpovědět
my právě vzhledem k tomu, že to máme v kulturáku, tak si musíme všechno nakoupit sami, žádnej bar tam nebude, kde by se dal tvrdej koupit, pokud by došel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitek, tak my máme tolik práce kvůli tobě? :-D A kde děláš? V Třebíči?
Odpovědět
Profilova fotka
no i tak toho máte hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
vero: 8-) :-D ;-) já za to nemůžu.... :-D Jo, v Třebíči...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?