Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za přání k uzdravení, už se s tím potýkám druhý týden a ty bacily ze mě nějk nechcou jít pryč :-( Clarco, ty penízky se rozutíkají opravdu rychle, ale je to jednou za život, tak to stojí za to...... ;-) Hlavně si to pořádně užijte, hrozně rychle to uteče, ani nebudeš vědět jak a bude po všem a budou jenom fotky a vzpomínky... :-N
Odpovědět
Zdendo, tak to máš pravdu :-)
Odpovědět
majko, vůbec, jsem úplně klidná...ale nebojím se, to ještě přijde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, taky přeju brzký uzdravení. My máme dneska poslední přípravu s farářem. Včera jsem si sedla k Bibli a vybírala, co bych chtěla za čtení a evangelium. Jestli to projde, tak mám vybráno. :-)
Odpovědět
Clarčo to jsi dobrá, taky bych chtěla být před svatbou tak klidná ;-)
Odpovědět
my jsme na přípravě byli v sobotu, pan děkan nám asi půl hoďky vykládal o manželství (tolerance, důvěra, všechno si vyříkat, nedusit to v sobě...) a pak jdeme ještě 19. dubna, tam už se domluví organizační věci - čtëní a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero díky :-) Já jsem byla před svatbou hodně nervozní, i u nás doma byla mezi mnou a teď už manželem dost napjatá situace, pořád jsem se jenom dohadovali, myslela jsem, že nebudu moct ani samou nervozitou stát při obřadu, natož říct ve správnou chvíli ANO. Ale kupodivu jsem se i tu poslední noc za svobodna vyspala, a jak jsem ráno vstala, tak to ze mě všechno spadlo a byla jsem celej den jenom vysmátá a úplně v pohodě a ženich taky. Nevím, co se stalo, jako by někdo mávnul kouzelnou hůlkou a úplně mě změnil. Jinak jsem hrozná citlivka, a počítala jsem s tím, že budu při obřadu brečet...ale ne, jenom úsměv od ucha k uchu...a pohodička...krásná svatba se nám vydařila. Určitě to taky zvládnete, nebojte, je to ten nejhezčí den v životě ;-) :-D Škoda, že sem nemohla na ten srázek v Třebíči, ukázala bych vám fotky, který nemám bohužel v digitální podobě, tam byste to viděli nejlíp.... třeba jindy a doufám, že brzo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky....zítra si jdeme pro prstýnky a oznámení - hurááááááááááááááááá
Odpovědět
ahojky holky.....super těš se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
však já se těším....a ještě musíme zajít někam do květinářství domluvit kytku
Odpovědět
tak dobře pořiďte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to doufám....
Odpovědět
Článek se načítá
pak určitě dej vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teď mi došlo, že jsme nevzali foťák....sakra
Odpovědět
A ty jsi teď už v Třebíči?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne jsem ještě v ČB v práci, ale domů už nepojedu, tak až příští týden.... Majko nenakupovala jsi nějakou dekoraci v Ikei? Kámoška tam dneska jede, tak že bych jí napsala, co mi tam má koupit...vím, že tam tady některé holky hodně nakupují, já vůbec nevím co tam mají, asi mrknu na net.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky. Jsem doma - mám studijní volno - tak vám konečně jednou můžu napsat i dopoledne... :-) Hodila jsem do albumku fotky našich prstýnků, konečně se mi povedlo je jakštakš nafotit... Tak zatím papa...jdu se učit...když už mám to volno :-p Gumuli: Těším se na ty vaše novinky, doufám, že to všechno hodíš brzo na net!
Odpovědět
gimul, já tam koupila je svícínky, moc mě toho nezaujalo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jitko, já jsem si říkala, že tam přidáváš fotečky.....dobře to studijní volno využíváš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Konečně pátek. Spala jsem 4 hodiny. Ve tři jsem se vzbudila a už jsem nezabrala. Samozřejmě jsem přemýšlela o svatbě. |-| 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
JO už jsem se na ty svícny dívala. Nechám si koupit ty po 4ks za 29.
Odpovědět
ahoj všem příchozím ;-)
Odpovědět
dobré ráno :-) - i když ráno, spíš dopoledne, jak tak koukám na hodiny. Vstávala jsem ve třičtvrtě na pět, vezla Zdendu na autobus, po půl šestý jsem se vrátila, zalezla do postele a vzbudila jsem se ve čtvrt na deset :-o :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ti, Clarco, závidím? Já se vidím v posteli, sotva jsem vstala. Došlo ti už moje přáníčko? Jsem aspoň na třetím místě? :-D Teď jsem se vrátila z fary. To jsou teda obstrukce. Náš oddávající farář mi řekl, že stačí křestní listy. Tak jsem je tam dnes předložila, jenže mi to vrátili. Chtějí to mít aktuální. Tak jsem ještě letěla na druhou faru pro potvrzení. Ještě štěstí, že jsme byli oba pokřtěni v jedné farnosti. Já teda ve Vyskytný/J., ale ta teď spadá pod jihlavského sv. Jakuba. Jinak bych musela ještě jet tam. :-S Tak příští středu musím zase pro potvrzení z Magistrátu a spolu s potvrzeníma ohledně křtu to zas donýst do Matky Boží.
Odpovědět
veru, přáníčko došlo, jsi třetí :-D :-D děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda. :-D :-D :-D Dostanu bronzovou medaili? :-D
Odpovědět
medaile ve formě čokoládového penízku :-) ? Při nejbližší příležitosti ti ji osobně předám :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem tu osiřela ;-( ;-( =-) A tak ráda bych si povídala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Clarco, tak jak se máš při pátku? Já jsem tu jenom na moment, dnes jsem byla u doktorky a v úterý už půjdu konečně do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak povídej...já jsem zase na chvilku tady, teď jsem volala na matriku a máme tam být příští pátek super.... My jsme nejdřív chtěli svatbu taky 22. dubna, ale teď jsem ráda, že jsme to odložili....to už by bylo fakt za pár. Jsi nervózní?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?