Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
No to já jsem včera trčela od 6 do pěti v práci a dneska taky - takže to tak nějak nestíhám ani vnímat dotvořila jsem jmenovky na stůl - tak jsem předběžný návrh hodila do alba - co na to říkáte?? Jen doufám, že se mi to pak nebude mlátit s tou vínovou výzdobou, ale myslím, že tím, že jsem tam dala ty začáteční písmena vínové - tak, že jsem to kulantne vyřešila co myslíte???
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, pěknýýýý. ;-)
Odpovědět
moc pěknééé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Majko někde jsem četla, že budeš mít šaty půjčené z Náměště, a jaký tam mají výběr šatů a doplňků?
Odpovědět
Gimul, řekla bych že dost slušný, škoda, že mám bižu ;-) možná ještě pozměním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky zjistila, že bižu je nejlepší vybrat přímo s šatama. Já jsem měla pořád na netu vyhlídlou bižu na krk, pak ji v Claudii měli také, ale k těm šatům co jsem si vybrala se to vůbec nehodilo....Tak jsem zkoušla tak dlouho, až jsem našla to pravé....a v sobotu si pro to jdeme společně s prstýnkama a oznámením....už se moc těšíme
Odpovědět
jj, já tam pojedu na konci dubna a beru všechny doplňky, asi tam strávíme zase spoustu času, ale nevadí, vyzkoušet se musí všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu...a pořádně si to užij....
Odpovědět
to se neboj to si užiji, přítel tentokrát půjde na nákupy, budu tam mít doprovod, takže to vše vyzkoušíme atd., no fakt jsem to nečekala a už plánovala cestu k paní švadleně... :-D
Odpovědět
Holky díky za pochvalu - to jsem ráda Majky taky jsem o náměšti chvíli uvažovala apak to dopadlo všechno jinak - tak ať dobře vyberete - aprozkoušet se to musí
Odpovědět
chechti, jj, já už mám vybráno, ale sukně je jen ze dvou dílů a raději bych ze tří, ty se mi líbí víc, takže to pak domluvíme ;-) Je to tam nové od 1.12. a zatím se to drží dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky myslíte si, že je blbý jít do jiného salónu než ze kterého mám šaty půjčit nějakou tu ozdobu na auto? V claudii nic pěkného nemají, ale líbí se mi dekorace, kterou mají v Nocturnu....
Odpovědět
Článek se načítá
Gimulko, rozhodně si myslím, že to blbé není :-)
Odpovědět
jsem tu :-) a vypadám úplně jinak :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to domluvím s tchýní ať se tam jde zeptat a něco zamluví (hlavně na auto pro ženicha). To bude její první svatební úkol. Zatím pro nás nic neudělala....tak snad aspoň tohle zvládne....
Odpovědět
Clarčo, to je super, hlavně, že se to líbí tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak clarko povídej přeháněj....to jsi tam byla celkem dlouho....
Odpovědět
jen mám narovnaný vlasy - žehličkou - ale vypadá to super :-) , hned jsem si ji šla koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ona ti teda nezkoušela ten svatební účes?
Odpovědět
clarčo to věřím, já mám momentálně taky narovnaný vlásky :-D
Odpovědět
ještě jsem kupovala krabičky na výslužky, tak jsem se trochu zdržela, odpoledne se chci podívat na prádlo pod šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, já tě chci vidět. Proč nemáš foťák? ]-( =-)
Odpovědět
Já bych to taky chtěla vidět :-) musí ti to hodně slušet ;-)
Odpovědět
něco málo zkoušela, za 14 dní mi to nabarví a zkusíme účes se vším všudy, klasickej drdol mít nemůžu, mám na to krátký vlasy, tak je budu mít vzadu na krku rozpuštěný a pak nějak sepnutý a pod tím závoj, uvidíme ;-) veru, nemám, protože Zdendův taťka jede zítra na jakousi výstavu a tak Zdenda bral foťák dneska s sebou, zítra už by bylo pozdě :-(
Odpovědět
to je škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Clarko a jaké krabičky jsi sehnala a kde a za kolik? My máme v sobotu v plánu taky vyrazit v TR na nákupy...
Odpovědět
gimulko:z obchoďáku z papírnictví, velikost 27*18 a 18*13 (třetí rozměr nevím), za 7,50 a 6,50 Kč :-)
Odpovědět
clárko to je škoda, ale pak si ten foťák určitě vem - týjo pěkně se ti to krátí už z tebe bude za chvílí mladá paní :-D
Odpovědět
chechti, hrozně to letííííííííííííí :-o :-o - a dokonce se mi to rýmuje :-D :-D :-D
Odpovědět
clarčo, nekupovali jste je v papíráku tam naproti busáku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?