Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
dobré ranko ;-)
Odpovědět
Přeji krásný pondělní ráno ;-)
Odpovědět
Majko i tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni, mě to dneska taky zase nějak blbne...
Odpovědět
dobré ránečko!
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak je? Gimulko ono to poslední době blbne tak nějak pernamentně :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no v pátek jsem se sem nemohla ani přihlásit.... a přidávám se k těm, kdo shání květinářku. Mě ji měla dělat známá, ale v tom květinářství bude pracovat už jenom měsíc, takže mi vyzdobí doma jenom schodiště, do sokolovny udělá nějaké malé kytky na stůl, ale svatební kytku NE!!!! Tak zajdu asi do Japy....
Odpovědět
Profilova fotka
chechto všimla jsem si, že v nějaké diskusy máš rozpočet a šaty tam máš za 2500?!!! To máš z claudie?
Odpovědět
Gimuko jj, ale...... má to samozřejmě to "ale" - šaty jsem byla vybírat v prosinci a oni měli na určité šaty nějaké slevy. Ty mé stojí normálně půjčovné 5500 tis., al ekdyž si u nich vyberu prstýnky které dohromady váží 4g a víc tak dostanu slevu 3000Kč - čož už je dost - do jednoho prstýnku jsem ze zakoukala okamžitě - jenže měl bohužel jeden asi 1,4 g a to by opravdu nevyšlo - tak jse si vybrala jiné co váží jeden 2,2 (předběžná váha) - je taky krásný a budu mít slevu ty tři tisíce a to už je docela dost :-) Gimulka tak zkus japu a nebo i Kaufland váže dobře kytky - jinak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, já mám šaty za 5900, ale když jsme si tam vybrali prstýnky (taky byla daná váha) tak dostaneme 10% slevu z ceny těch prstýnků (u nás to dělá asi 650Kč), to samé bylo i u oznámení, těch jsme museli mít ale 50ks a my chtěli jen 20. A už jsi se tam byla dívat na du březnovou kolekci?
Odpovědět
Jo jo , už jsem si tam vyzkoušela nové šatičky, ale zůstala jsem u těch původních. Jo a s tím rozpočtěm už mi to zase vychází o nějakejch 5000 víc - sice kde nevím tak dávám velkou nadsázku, abych pak byla příjemně překvapená, ale i tak 40.000 to je strašně moc, ale zase s emi nechce štřit na věcech jako jsou boty, závoj a chci i rukavičky a takový ty pitominy co stojí v součtu majland :-D Prstýnky nakonec budeme mít taky dražší , sice né o moc od původního plánu, ale pořád každá 500stovka navyšuje rozpočet - áchich :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo my to vypočítali tak na +- 55. já taky zkoušela nové šatičky a zůstala u původních. A jaké máš šaty?
Odpovědět
Článek se načítá
Krémové korzetová - jen taková jemná výšivka na korzetu i sukni, která je tak hezky vepředu nařasená (trošičku netradičně) - já to neumím popsat - budeš se na ně muset podívat až po svatbě až sem dám fotky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to vydržím...jo a psala jsem ti ještě něco k té kosmetice, tak na to mrčni
Odpovědět
koukala jsem a už jsem ti odepsala a jaké máš vlastně šaty ty??
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám bílé, korzet je do špiček jemně zdobený perličkamy, sukně má ty samé perličky...
Odpovědět
Já asi možná vím které to jsou :-) - Je to zdobená jekoby navršku toho korzetu, že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
a víš, že ani nevím...akorát vím, že na té sukni je to nějak na šikmo. škoda, že se tam nemůže fotit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nějak nestíhám koukat na stránky beremese. Sháníme bydlení, tak lítame jak torpéda, zatím jsme ještě nenašli nic, co by bylo to, co si představujeme, ale doufám, že se nám poštěstí a brzy něco najdeme. No akorát mě to už nebaví :-| Jinak jsem se chtěla zeptat, nevíte o nějaký speciálce, kde bych si mohla koupit růžovej závoj?
Odpovědět
Nemůže to je pravda - já bych ti taky nedokázala popsat jak tam mám tu výšivku a jak je ta sukně :-D tak až budou svatební fotečky tak se podívám :-) Ale něco říkali(nějaké nevěstě), že od března nebo dubna (pak jsem se jich na to zapomněla samozřejmě zeptat) by na požádnání mohli zaslat foto těch konkrétních zamluvených šatů emailem
Odpovědět
Profilova fotka
No to by bylo super, i když to už vydržím...a aspoň to budou mít všichni jako překvapení. V těch šatech mě viděla akorát moje mamka a Jitka.... simko - růžový závoj (teda bílý závoj s růžovým lemem) mají v Claudii v Třebíči
Odpovědět
Simko: tak to ti neporadím zkus se zeptat v nějakým salónu a nebo tady na servru - nějaká diskuze o závoji tam je tak ti tam třeba holky poradí :-) Gimulko: tak u mě to viděli obě svědkyně, dlaší dvě kamarádky - máma a budoucí tchýně jo a ještě jedna příbuzná vlastně úplně bych na ní zapomněla - takže celý zástupy lidí :-) , ale duležitý je, že je neviděl ženich - těším se jak bude koukat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No na to jsem hodně zvědavá...a vím, že až mě uvidí tak já budu brečet.... :-(
Odpovědět
Ahoj holky, v rychlosti zdravím, v osm mám být u kadeřnice na zkoušku svatebního účesu, takže letím...fotečky nebudou, nemám foťák...ale nevadí ;-) ...jinak jsme si včera koupili nádhernou postel, ale bude až za 3 týdny...pak napíšu víc...papa
Odpovědět
Dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj majko...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! :-)
Odpovědět
gimulko, tak jak se vede? Tak já už mám šatičky ;-) jen sukni si nechám ušít jinou ;-) a asi budu mít aj botky, pokud se mi nikde jinde jiné nezalíbí, koupím si v salonu, byly pohodlné a asi se rozhodnu pro uzavřené :-)
Odpovědět
Ahoj holky, kde se touláte už jsem Vás tu dlouho neviděla :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky vero ;-) ahojky chechto ;-) to víš, venku je krásně....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?