Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • papa

• Holky, už jsem testla kadeřnici. Ostříhala mě moc pěkně. Zároveň jsme se domluvily na zkoušku svatebního účesu. Říkala taky, že lepší je na drdol u tmavších vlasů melír, tak mi ho týden před svatbou udělá.

• Ahojky. Prosím, pošlete mi kontakt na firmu s oznamkama...sice si je asi budeme brát z Claudie v Třebíči, ale jsem zvědavá i na ta z netu...moooooc děkuji...

• Sponzor fóra
  • Jitek presné adresy nevím, ale když zadáš do vyhledávače svatební oznámení tak ti to něco hodně najde 😃

• Ahojky, tak mám další novinku, už jsou prstýnky, zítra si asi pro ně zajedeme 😃 😃 😃

• Majki, ty ses ted sama novinka 🙂 🙂 🙂

• žiroafko 😃 😃 😃 tak my jedem papa

• Ahoj Holky, tak už máme objednaný prstýnky. Dneska jsem tam Jirku konečně dovlekla - a 18. dubna už je budu mít - super - teď jsem hledala na internetu jestli ho tam nemají, ale nemají - tak ho do alba nedám a budu mít toho 18.duban i závoj 😃 😃 😃 😃

• Ahojky holky, já se zrovna vrátila ze svatby mé sestřenice...krásná něvěsta...když jela ta kolona aut, tak mě úplně bolelo břicho, když jsem si představila, že tohle čeká brzo i mě.

• Jj, jitek to je pravda - taky jsem byla úplně dojatá, když jsem minulýtýden viděla Jirkovu sestřenicu ve svatebním
    Jitek už jsi přemýšlela o menu? Já teď vymýšlím co dát na přípitek a nějak to nemůžu vymyslet 🙂

• Chechti, na přípitek mají naši koupený nějaký aperitiv, ale co nevím. Jinak na jídlo budeme mít polévku s knedlíčkama, svíčkovou, k večeři nějakou minutku, asi kuřecí prsa se sýrem a broskví + hranolky a ještě později budou švédské stoly...ať si každý dá, na co má chuť...Toho jídla bude asi dost, ale nechci, aby pak někdo říkal, že jsme to měli o nějaké jídlo ošizené nebo, že jsme chtěli ušetřit...vynecháme jenom předkrm - myslím tu šunkovou rolku...to už dneska není in 😉

• Tak já asi budu out 😉 - šunkovou rolku mít nebudu, ale chci krabí koktejl - tak jsem koukala na různý svatební menu co mají v hospodách na netu a všude tam dominuje cinzano bianco - tak asi jdu do toho - ono je to stejně jedno
    No teď jsem sesmolila menu a asi ho dám za chvíli do alba - nevím jestli to bude konečná verze, ale prozatím si myslím, že jo 🙂

• Chechta: Tak já jdu kouknout, jestli už ho tam máš...

• Ještě ne - musela jsem to vyfotit, protože z texťáku to nejde vložit - no jsem zvědavá - jak se mi to zadařilo

• Tak se mi to nedaří - fotky jsou nekvalitní - no ještě to zkusím - a jak jsi dopadla s tou chalupskou už jsi jí volala?

• Sponzor fóra
  • Ne, nevolala...Ještě jsem čekala jak bude dneska vypadat ta moje sestřenice. Líčila ji kosmetička z Atomu Renata Obořilová...tak jsem si říkala, že bych to měla kousíček od domu. Pořád nevím...jestli ne líčení, tak pořád uvažuju o té typologii, pořád nevím, jestli světle žluvou nebo světle růžovou kytku, třeba by mi poradila, co se ke mně víc hodí.

• Tu typologii prej dělá i ta Berounová, ale netuším kolik stojí. Tak se mi nezadařilo - dnes mě zlobí technika - foťák stávkuje a odmítá se načíst do PC 😃 Takže menu dodám a ž se mi to podaří
    A kde vy vlastně plánujete hostinu?

• My budeme mít hostinu v Lipníku v kulturáku. Je tam moc hezkej...loni tam bylo strašně moc svateb...Mácovi (rodiče od Radka) tam mají chalupu, takže to tam moc dobře známe...

• Tak to je dobrý - mi to budeme mít na atomu - téměř celá famílie bydlí kousek od tud - takže odpadne problémy z rozvážením a ty borovinské a z domků odveze asi pravděpodobně taxík 😃

• Tak to u nás pojede bus...protože nás bude hodně...
    Tak zatím pa...jdu psát seminárku do školy...mám to mít v pondělí hotové a ještě jsem nezačala...

• Tak to já jsem dneska taky psala - ještě dodělat graf a mám to jupí a zítra znovu jinou 😃

• ahoj holky, tak asi nakonec budu mít šatičky ze salonu Anelia z Náměště nad Oslavou, bylo to tam super. Jen šatičky z romantiky si šít nenechám, jsou dlouhé čekací lhůty, ale to nevadí, mám vybraný korzet, ale asi to ještě změním, nechám si ušít stejný, ale jen rukávky nebudou ze šifonu, ale z krajky, ještě tam pojedeme a na tvrdo se domluvíme, já si ještě zkusím ten korzet a vezmu si sebou fotečky, půjčovné je 4000 tisíce, takže o 500 víc než u té švadleny a nechají mi je klidně ušít jaké si navrhnu, což mě potěšilo, ale asi už nic navrhovat nebudu, jen pozměním rukávy 😉

• Majky a to ti je pak nechají a nebo je pak budou půjčovat?? 🙂

• Oni si je tam nechají. Takže jsem ráda 🙂

• jj a jak jinak dnes bylo krásně a já skoro celý den sedím u počítače 😞 ale za chvíli snad vypadnu 🙂

• Jinak super, mám radost z prstýnků, mám nadepsané obálky s oznamkama a byla su celý den venku na zahradě. Milášek musel do práce volali mu, že je porucha a taky je odstávka a tak má celý víkend hotovost a bude tam muset být celou noc 😐 V po jedu do Brna na nákupy s tchyňkou a pak jdu ke kadeřnici a tak se domluvíme 😉

• Mimochodem pěkný návrh na menu 😉

• Děkuji děkuji, koukala jsem a prstýnky jsou hezký, ale na té fotce asi tak nejsou vidět detaily - určitě na živo vypadají ještě mnohem líp
    Já taky dneska už vybrala prstýnky tak je v půlce dubna budu mít - moc se na ně těším
     A já jdu ven tak se měj hezky 🙂

• taky se měj 😉

• Ahojky holky, nějak to dnes blbne nejde mi sem přidat odpověď a pak se to tu najednou objeví 20x 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotím a točím svatby po celém světě.
    Stále mám volné termíny pro tuto sezónu.
    Svatební a newborn fotografka Hana Stehlíková Vám nabízí focení v interiérech, exteriérech či ateliéru v Pavlově. Svatby po celé ČR a SK.
    Nebojte se napsat 🙂 Každá svatba je unikátní, proto pomůžu Vám vytvořit balíček na míru.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů