Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už jsem testla kadeřnici. Ostříhala mě moc pěkně. Zároveň jsme se domluvily na zkoušku svatebního účesu. Říkala taky, že lepší je na drdol u tmavších vlasů melír, tak mi ho týden před svatbou udělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Prosím, pošlete mi kontakt na firmu s oznamkama...sice si je asi budeme brát z Claudie v Třebíči, ale jsem zvědavá i na ta z netu...moooooc děkuji...
Odpovědět
Jitek presné adresy nevím, ale když zadáš do vyhledávače svatební oznámení tak ti to něco hodně najde :-D
Odpovědět
Ahojky, tak mám další novinku, už jsou prstýnky, zítra si asi pro ně zajedeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Majki, ty ses ted sama novinka :-) :-) :-)
Odpovědět
žiroafko :-D :-D :-D tak my jedem papa
Odpovědět
Ahoj Holky, tak už máme objednaný prstýnky. Dneska jsem tam Jirku konečně dovlekla - a 18. dubna už je budu mít - super - teď jsem hledala na internetu jestli ho tam nemají, ale nemají - tak ho do alba nedám a budu mít toho 18.duban i závoj :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já se zrovna vrátila ze svatby mé sestřenice...krásná něvěsta...když jela ta kolona aut, tak mě úplně bolelo břicho, když jsem si představila, že tohle čeká brzo i mě.
Odpovědět
Jj, jitek to je pravda - taky jsem byla úplně dojatá, když jsem minulýtýden viděla Jirkovu sestřenicu ve svatebním Jitek už jsi přemýšlela o menu? Já teď vymýšlím co dát na přípitek a nějak to nemůžu vymyslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, na přípitek mají naši koupený nějaký aperitiv, ale co nevím. Jinak na jídlo budeme mít polévku s knedlíčkama, svíčkovou, k večeři nějakou minutku, asi kuřecí prsa se sýrem a broskví + hranolky a ještě později budou švédské stoly...ať si každý dá, na co má chuť...Toho jídla bude asi dost, ale nechci, aby pak někdo říkal, že jsme to měli o nějaké jídlo ošizené nebo, že jsme chtěli ušetřit...vynecháme jenom předkrm - myslím tu šunkovou rolku...to už dneska není in ;-)
Odpovědět
Tak já asi budu out ;-) - šunkovou rolku mít nebudu, ale chci krabí koktejl - tak jsem koukala na různý svatební menu co mají v hospodách na netu a všude tam dominuje cinzano bianco - tak asi jdu do toho - ono je to stejně jedno No teď jsem sesmolila menu a asi ho dám za chvíli do alba - nevím jestli to bude konečná verze, ale prozatím si myslím, že jo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Chechta: Tak já jdu kouknout, jestli už ho tam máš...
Odpovědět
Ještě ne - musela jsem to vyfotit, protože z texťáku to nejde vložit - no jsem zvědavá - jak se mi to zadařilo
Odpovědět
Tak se mi to nedaří - fotky jsou nekvalitní - no ještě to zkusím - a jak jsi dopadla s tou chalupskou už jsi jí volala?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, nevolala...Ještě jsem čekala jak bude dneska vypadat ta moje sestřenice. Líčila ji kosmetička z Atomu Renata Obořilová...tak jsem si říkala, že bych to měla kousíček od domu. Pořád nevím...jestli ne líčení, tak pořád uvažuju o té typologii, pořád nevím, jestli světle žluvou nebo světle růžovou kytku, třeba by mi poradila, co se ke mně víc hodí.
Odpovědět
Tu typologii prej dělá i ta Berounová, ale netuším kolik stojí. Tak se mi nezadařilo - dnes mě zlobí technika - foťák stávkuje a odmítá se načíst do PC :-D Takže menu dodám a ž se mi to podaří A kde vy vlastně plánujete hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít hostinu v Lipníku v kulturáku. Je tam moc hezkej...loni tam bylo strašně moc svateb...Mácovi (rodiče od Radka) tam mají chalupu, takže to tam moc dobře známe...
Odpovědět
Tak to je dobrý - mi to budeme mít na atomu - téměř celá famílie bydlí kousek od tud - takže odpadne problémy z rozvážením a ty borovinské a z domků odveze asi pravděpodobně taxík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to u nás pojede bus...protože nás bude hodně... Tak zatím pa...jdu psát seminárku do školy...mám to mít v pondělí hotové a ještě jsem nezačala...
Odpovědět
Tak to já jsem dneska taky psala - ještě dodělat graf a mám to jupí a zítra znovu jinou :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak asi nakonec budu mít šatičky ze salonu Anelia z Náměště nad Oslavou, bylo to tam super. Jen šatičky z romantiky si šít nenechám, jsou dlouhé čekací lhůty, ale to nevadí, mám vybraný korzet, ale asi to ještě změním, nechám si ušít stejný, ale jen rukávky nebudou ze šifonu, ale z krajky, ještě tam pojedeme a na tvrdo se domluvíme, já si ještě zkusím ten korzet a vezmu si sebou fotečky, půjčovné je 4000 tisíce, takže o 500 víc než u té švadleny a nechají mi je klidně ušít jaké si navrhnu, což mě potěšilo, ale asi už nic navrhovat nebudu, jen pozměním rukávy ;-)
Odpovědět
Majky a to ti je pak nechají a nebo je pak budou půjčovat?? :-)
Odpovědět
Oni si je tam nechají. Takže jsem ráda :-)
Odpovědět
jj a jak jinak dnes bylo krásně a já skoro celý den sedím u počítače :-( ale za chvíli snad vypadnu :-)
Odpovědět
Jinak super, mám radost z prstýnků, mám nadepsané obálky s oznamkama a byla su celý den venku na zahradě. Milášek musel do práce volali mu, že je porucha a taky je odstávka a tak má celý víkend hotovost a bude tam muset být celou noc :-| V po jedu do Brna na nákupy s tchyňkou a pak jdu ke kadeřnici a tak se domluvíme ;-)
Odpovědět
Mimochodem pěkný návrh na menu ;-)
Odpovědět
Děkuji děkuji, koukala jsem a prstýnky jsou hezký, ale na té fotce asi tak nejsou vidět detaily - určitě na živo vypadají ještě mnohem líp Já taky dneska už vybrala prstýnky tak je v půlce dubna budu mít - moc se na ně těším A já jdu ven tak se měj hezky :-)
Odpovědět
taky se měj ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, nějak to dnes blbne nejde mi sem přidat odpověď a pak se to tu najednou objeví 20x :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?