Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
chechta, taky máme 22 lidí..... tak jsem tam dala oznamko a kašlu na to, prostě skutečnost nejde skutečně vyfotit, holt živě vypadá vše líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chechto je to přeci Vaše svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, my jsme taky zvedli počet lidí. Původně 17 - teď 20. Na večer ale počítáme tak se 40 lidmi. Ale klidně bych snesla i menší počet. Jenže je moc příbuzných.
Odpovědět
majko, mooooc pěkné oznámko!
Odpovědět
Jani, díky moc, ve skutečnosti se mi líbí ještě víc ;-)
Odpovědět
Vero, ty jsi vyměnila fotečku oznamka že ;-)
Odpovědět
ale je moc pěknééé
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, dík. Nějak jsi mě nahlodala s tím zamazáním adresy. Přece jen takhle veřejně vystavené naše adresy mi nejsou pochuti. Takhle je to lepší. :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D , holky, tak jsem počítala oznamka a udělali nám asi o 4 více, ještě to pak sjedu jednou :-) No musím ale firmu hodně pochválit, jejich přístup, možnost kontroly e-mailem a atd. :-) Jsem spokojená ;-)
Odpovědět
Tak na chvilku sem taky hodím oznámko - nebo spíš pokus o vyfocení, moc se mi to nepovedlo.
Odpovědět
Majki, jestli se muzu zeptat, kolik jich mate? :-)
Odpovědět
žirafko chtěli jsme 50 kusů a vychází to na 54-55 :-) ,ale vůbec nám to nevadí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Clarčo, to oznamko nějak znám :-D :-D :-D
Odpovědět
majko že by? :-D :-D :-D jo a děkuju za přáníčko, máš primát, takhle brzo nám ho ještě nikdo neposlal, seš PRVNÍ :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, to já jsem taky spokojená, ale kdyby mi přidali nějaký kus navíc, tak bych se nezlobila. Ale jinak jejich přístup byl fajn. A hlavně tam byla příjemná paní. :-) Clarco, hezkýýý. Už se těším na origoš. ;-)
Odpovědět
Jů už došlo :-D :-D :-D Mimochodem, mě se hrozně líbil ten text ve vnitř :-) Já chtěla být první :-D :-D :-D
Odpovědět
veru, dneska bys ho měla mít ve shránce :-) , tak doufám, že se ti bude líbít ;-) . Jdu ho vymazat...pro jistotu
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, to abych si taky pospíšila. Už ho mám koupený. :-D Tak že bych Ti ho poslala rovnou i se svým oznámením? :-D
Odpovědět
Vero, já su byla spokojená, páč jsme se nemohli shodnoud na oznamku a nakonec jsme vybrali....Je hrozně málo oznamek co se mi líbí :-)
Odpovědět
veru, můžeš - třeba budeš druhá :-D :-D :-D , první místo ti už bohužel vyfoukla majka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, to první místo ti nedaruju. ]-( ]-( :-D :-D Já jsem oznámení vybírala sama. Jen jsme si spolu vybrali text a motto. U oznámení jsem měla zákaz nějakých andělíčků a přeplácaných kytiček apod. :-D
Odpovědět
jj, to se mi krásně zadařilo :-D
Odpovědět
Nene Vero druhá budu já - dám ho clarce zítra Clarko tak už jsem to oznámení nestihla, ale to nevadí zítra uvidím origoš
Odpovědět
Vero ;-) No já vybrala text, milášek motto a oznamko oba dohromady :-D :-D :-D ale 2 nebo třetí místo taky není k zahození ;-)
Odpovědět
:-D Holky loučím se jdu na obidek a pak pracovat :-)
Odpovědět
chechto měj se hezky :-D
Odpovědět
Holky zkuste tohle, je to uklidňovák :-) . http://majman.net/fly_loader.html
Odpovědět
Holky taky se loučím ;-) prozatím ;-)
Odpovědět
clarco je to super.... Právě nám proběhlo hlášení, budou vypouštět více vody z nádrží Dalešic atd, nemáme se zdržovat u řeky a bla bla bla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže budu třetí. To si budu muset ale pospíšit. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?