Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Tak už se psílají 2 - jedna je míň kvalitní - momentálně jsem rozumější foto nenašla - mám je na jiném počítači a ten je až ve druhé místnosti a možná ho osídluje milášek - takže když ti to nebude stačit tak někdy časem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zatím nic nedošlo...čekám....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad to do rána dojde...jdu do hajan...než mi Ráďa usne ;-) Tak papa....a dobrou....
Odpovědět
Tak dobrou - už by to mělo dojít - no uvidíš
Odpovědět
Dobré ránko, je tam mha jak blázen, ale snad sluníčko zvítězí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni.... tady je počasí taky nic moc....a to bylo včera tak krásně....
Odpovědět
Dobré ráno :-)
Odpovědět
ahojky všem...tady počasí taky nic moc a včera tak krásně ]-(
Odpovědět
Holky, já už jenom 25 dní a je to tady :-o , to je něco, jak ten čas letí, ještě nedávno to bylo půl roku, 2 měsíce...a teď 3 týdny a kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! U nás je mlha (nebo aspoň byla, když jsem šla do práce). :-( Clarco, už jenom 25? :-o
Odpovědět
vero, už JENOM 25 ;-) , užívám si poslední týdny a dny svobody...ale vůbec mi to nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, tak to už máte asi všechno zařízený, co? Nebo ještě něco chybí? Kytku už máte objednanou?
Odpovědět
Článek se načítá
Clarčo :-o jů tak to je super ;-) ahoj Vero, jak bylo na horách?
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, krásně - sluníčko, opalovačka, lyžovačka,... Jen ten návrat do práce to vždycky zkazí. :-D
Odpovědět
Vero tak to věřím ;-)
Odpovědět
Nemáme všecho zařízený...zahradníka domluvenýho mám, kytku ještě ne :-D , ale v nejbližší době za ním pojedeme...musíme nakoupit pití a jídlo...krabičky na výslužky, ubrousky (do krabiček a oranžový na stoly)...Zdenda včera upřesnil cukrářce cukroví, drobnýho bude 20 kg, je to 45 druhů :-o ...pak ještě zajít za pánem co nám bude hrát na svatbě a domluvit písničky...do toho uklízíme v bytě, v sobotu si chceme vymalovat ložnici, pak musíme koupit postel...z původní ložnice tam přestěhovat skříně...ráno v sobotu máme přípravu...teď v sobotu u nás byli Zdendovi rodiče, tak se ještě domlouvala svatba a taky aby se trochu poznali a bylo to super :-) ...ale kupodivu jsme oba úpně v pohodě...i když ty nervy asi teprve přijdou :-D
Odpovědět
Clarco, tak to máte hodně na pilno ;-)
Odpovědět
To se zvládne :-) . Jak mi říkali ostřílení příbuzní: Stejně se nejvíc vzpomíná na to, co se na tý svatbě nepovedlo :-D, co kdo zapomněl a spletl :-) a ne na to, že bylo všechno dokonalý a bez chybičky x-)
Odpovědět
Veru, za chvíli razím do města, koupím známku a zítra máš oznámko ve schránce :-) . Takže zatím papa
Odpovědět
Ahojky clarko tak příjdeš v pátek??
Odpovědět
zatím to vypadá že jo, chechto :-) , počítám s tím
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, super. Už se moc těším. :-)
Odpovědět
a vkolik příjdeš - kolem té 11hod??Já jen jak s tebou mám počítat
Odpovědět
chechto, já myslím že v 11 by to mohlo klidně být :-) . Mobil na tebe kdyžtak mám, kdyby něco ;-) . Tak já letím
Odpovědět
Vero, tak to je fajn, že jsi se měla hezky - vracení do práce je blbý, ale furt lepší než žádnou nemít - to jsou pak stresy
Odpovědět
Vero, hlavně že jsi celá a nic se ti nestalo ;-) Před chvílí jsem dostala mejlíka od kámošky, čekají miminko, to je děsný, se všichni snad zbláznili nebo co....
Odpovědět
majki už cheš taky co :-D :-D
Odpovědět
chechto, asi jo, nevím :-D :-D :-D
Odpovědět
Clarčo díky - už se těším Majko na mě leze jaro takže bych se klidně množila, ale až na konci roku :-(
Odpovědět
:-D :-D :-D no já si taky ještě počkám ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?