Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechta, Majka: koukala jsem, že jste včera řešily Japu, já na ni neslyšela dobré věci. Moje kadeřnice mi líčila zážitek jedné její zákaznice. Objednala si tam dopředu růžovou kytku z růží, mělo to ladit s kravatou ženicha. A když tam přišla, tak jí dali smetanové růže s oranžovým krajem. Když jim řekla, že ji nechce, že chtěla růžovou, tak jí tu kytku pořád nutili a tvrdili jí, že je to jedno, že je ta kytka taky moc pěkná...Pokud je tam těch ženských víc, tak asi záleží na tom, která to zrovna bude vázat...tak snad to nebyla ta Chechtina kamarádka...ale i tak docela mě to od Japy odradilo...
Odpovědět
tak já si dala jen česnečku, není mi nějak dobře ;-)
Odpovědět
Jitek tak jsem koukala, že už máš taky albumek, to je super ;-) moc hezkéééé
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju... :-N
Odpovědět
Jitek není zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni....už jsem zase tu....
Odpovědět
Také přeji dobré ranko všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko tak mě tak napadlo od kud ty máš šaty? No a s těma skleničkama by mě to teda taky dost naštvalo...ale nakonec jste to vyřešili dobře...
Odpovědět
Gimul, budou ušité od paní švadleny :-) a nebo z Brna favoritky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo...nějak jsem to zasklila....
Odpovědět
V pohodě ;-) Gimul, jaké je u Vás počasí? Tady je pod mrakem a tedy nic moc, bolí mě hlava ale to je z počasí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tady je taky tak nějak podobně...na to že říkali, že má být 18 stupňů to teda nevypadá....
Odpovědět
Článek se načítá
gimul, přesně, no možná se to vyšplhá nahoru, ale moc tomu nevěřím...Jsem nějak netrpělivá, že by dneska dolo oznamko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nějak jsem nepochopila co jsi myslela tím dolo oznamko...to víš po ránu my to ještě nemyslí...
Odpovědět
Tam má být došlo ...... :-o
Odpovědět
Nějak mi to nemyslí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to už chápu... a kde jste si je nechali dělat? My v Claudii, měly být tuto sobotu nebo až tu další, tak nakonec budou tento týden, ale to tady na víkend zůstáváme, takže si ještě 14 dní počkáme...
Odpovědět
My si je nechali dělat na veletrhu od jedné firmy z Uherského Brodu, poslali nám mejlíkem návrh jak to bude vypadat a mohlo se to aj změnit....k tomu veletržní sleva... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jo....tak je pak dáš určitě do některého z tvých alb, že?!!!
Odpovědět
Už jsem měla návrh v ablu ;-) ale jinak to bude takový vzor http://www.beremese.cz/album/view.php... Jen měděné písmo a samo jiné texty, ale dám ho pak do alba ;-)
Odpovědět
Jitek: jsou tam tři tak by mě to na jednu z nich docela sedělelo - jenže záleží taky kdy si to nechala vázat - ono se to tam teď docela prostřídalo. Jo a je to jedno ono né všichni musí být spokojený. já jsem protože mě zná a od nikoho jiného bych si ak kytku uvázat nenechala ( tedajednou jsem nechala od té starší paní - ta taky docela dobře váže, ale od té třetí bych si nic uvázat nenechala) - skvěle vázal ten kluk co tam byl předtím jestli si ho někdo pamatujete, ale ten je bohužel v Jindřichově Hradci - ten vázal kytku té kamarádce co mi bude vázat kytku(byla fakt krásná) - mám ji sice vyfocenou, ale ona by nechtěla abych ji někde ukazovala takže smůla :-| majki: tak už jsem ji o tobě říkal tak tam někdy zkus zajít - ať ti ukáže fotky co už vázala a tak ať máš představu
Odpovědět
Chechta, jasně, až pojedu do Třebíče, tak se tam stavím ;-) Díky moc ;-)
Odpovědět
DObre ranko vsem vysocinkam :-)
Odpovědět
ahojky žirafko ;-)
Odpovědět
aho jžirafko ta změna toho času mi dneska ráno dala teda zabrat - já jsem vylezla z postele o půl hodiny později než jsem měla - no což práce mi neutekla :-D čekala na mě až přidu - škoda
Odpovědět
Krize, ten čas mi nedělá dobře....
Odpovědět
jitek: nějak jsem si až teď přečetla, že jsi se mě ptala jestli máme zamluvené dva termíny - tak je to takhle - jelikož chci svatbu venku tak mě posunuli úplně nakonec. na každou svatbu mají 1/2hodiny, ale jelikož se budou přesouvat na zámek tak na mě mají 1hodinu - 1/2 na přesun 1/2 na obřad a když bude pršet tak se nemusí přesouvat a museli by tam na mě čekat - takže jsem se dohodli takto - už je ti to jasnější :-D já jen doufám, že pršet prostě nebude. Ale je to fakt komplikovaný i kvůli všemu zařizování - hlavně fotograf a pak hostina v kolik tam příjdem a tak - naštěstí teď se dá tak ty 3dny dopředu celkem přesně určit jak bude (i když né vždy) tak snad to bude v poho holky tady začíná svítit sluníčko - jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
tady je taky takové menší sluníčko ;-) a hlavně na zahrádce rozkvétají sněženky, to mám radost :-D
Odpovědět
jo jo už je to tady - jaro je tu A neměla by se už tento týden vrátit Vera? musím ji pochválit, že tu zimu opravdu předpisově nechala na horách
Odpovědět
no já myslela že už měla ;-) Asi si ještě nechala dovolenou na regeneraci ;-) doufám, že si nějak neublížila, ale jinak už jsem tu psala děkuji jí za to, že tu zimu tam odvezla :-D jůůů puňťa krásně svítí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?