Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Jinak s těmi bolestmi nohou mám taky problémy a myslím si, že je to od toho - třeba taky zhubnu, když jsem po nich 10kg přibrala - sice jsem už zase 7kg od té doby zhubla, ale přeci jen by se ještě ty 3 kg hodily :-)
Odpovědět
Hmm... toho bych se taky bala... Ja doufam, ze to nebude kolisat jako pred branim HAK... to bylo jednou za 3 tydny, pak zase za 5... na budku... ;-)
Odpovědět
No já v to taky doufám - ale i tak se rozhodla to vysadit až po svatbě kéž by to po mimi bylo lepší majki a kolik chceš dětí já chci 4 děti a všichni mě považují za blázna :-)
Odpovědět
No ja na ty zily uz brala i prasky... a ted je brat nemusim, jenom obcas, kdyz mam treba tezkou tasku, tak se nohy ozvou... Takze usetrim za HAK i za prasky na zily ;-)
Odpovědět
a to........................ se vyplatí :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tak dvě miminka, nejraději kdyby to bylo najednou....no uvidíme jak to bude, ale jedno určitě ;-)
Odpovědět
Jo tak to se mi možná podaří 2 najednou - přítel to má v rodině žirafko a co ty?? Jsem baba zvědavá :-D :-D :-D
Odpovědět
holky loučím se s Vámi pěknou noc - jdu se dívat na filmeček co jsem si vypůjčili
Odpovědět
Chechto, krasne sniky :-)
Odpovědět
Holčiny taky se loučím, milášek je celý netrpělivý, chce na PC :-D :-D :-D Krásný večer a sladké sny ;-)
Odpovědět
Jinak ja snad pristi rok ;-) Majki, papa :-) :-) :-)
Odpovědět
ahój - to je fakt blbý člověk ráno vstane a hned má o hodinu míň :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ránko, ;-) chechti, máme to v pravé poledne v Jaroměřicích na zámku. Ještě nevíme, jestli v zámecké zahradě nebo uvnitř. Já bych chtěla v zahradě, je to můj sen, ale Ráďa chce mít všechno v klidu, co kdyby pršelo nebo bylo hrozný vedro? Tak nevím, zatím tam máme zamluvený termín a tohle ještě doladíme... A kde to máte vy?
Odpovědět
Ahojky... to mi povidej... pritel vcera do noci neco delal, pak jsem ho lehce zmatla, kdyz jsem se zeptala, kolik je hodin a ukazala mu na pocitac (tam se to prenastavilo semo) a na hodiny na zdi... tak chvilku hloubal, kolik ze to vlastne je... a pak sel spat asi v 5 celej nastvanej, ze mu ta zmena casu hodku ukradla... ja pak nemohla usnout, protoze pritel nejdriv desne chrapal, pak sice prestal, ale zacaly se tu rvat kocky, shodily mi mys na zem a malem i celej notebook, tak jsem je vyhodila... a pak tu zase bylo tak desny ticho, ze jsem si musela pustit na usnuti film... :-p
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem z té změny úplně ko ;-)
Odpovědět
Majko, ja ani nee... ja mam ted tak rozhazeny vnitrni hodiny, ze nejaka hodka sem hodka tam je mi uplne jedno... ;-)
Odpovědět
žirafko, já se tu dneska nervuju,brouzdala jsem po netu, pak mi kámoš poslal jeden odkaz a tam jsem našla svoje fotky z alba přivlasťněný jednou mojí bývalou kamarádkou, já su tak.....tak si hraju s albem :-D
Odpovědět
Aha... to zamrzi... :-S
Odpovědět
Všem za to omluvu doufám, že jí to udělá radost.....
Odpovědět
Co budes mit dnes dobreho k obedu? :-)
Odpovědět
žirafko hahahahaha, jestli budeme obědvat jak včera po 16 hodině :-D :-D :-D chtěla jsem dělat řízky, ale vzdala jsem to uděláme nějakou směsku jako na čínu a co ty?
Odpovědět
Ja nevim, jsme pozvani k pritelovo rodicum a prej bude velkej obed :-)
Odpovědět
Jo, majki, vcera jsem ti asi zapomnela pochvalit tu komodu... Je moc krasna :-)
Odpovědět
Juj vy se máte ;-) Tak to je v pohodě...a je blíží se 12hodina, kdy vyrážíte?
Odpovědět
No vyrazime za chvilku... ja proskocim sprchou, pak vzbudim milacka a jedem, protoze u jeho rodicu se vzdy obedva v poledne :-)
Odpovědět
Tak si to hlavně užijte a pořádně se napapkejte :-D Jinak něco o svatbě ;-) http://www.stratosfera.cz/style/stl.c...
Odpovědět
Jitek: tak svatbu budeme mít v Třebíči před zámkem ve 13hod pokud bude hezky a pokud bude pršet tak ve 12.30 v malovaném domě - to to je pěkně zamotaný co? holky tak mi budeme mít k obědu lososa s rajčátky a bazalkou ňam ňam už se těším - zrovna se dopéká v troubě :-p
Odpovědět
Profilova fotka
chechta: tak vy to máte teda pěkně komplikovaný...a to máte jako zamluvený 2 časy? To se dá?
Odpovědět
Nam nam losos, taky bych si dala... ale ptacky byly taky dobry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my jsme byli včera na bráně mojí sestřenice, tak nějak nemáme na jídlo chuť ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?