Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Tak tu neznám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna odcházíme na bránu mojí sestřenice, příští týden má svatbu...teď se s těma svatbama roztrhl pytel x-) Tak papa...
Odpovědět
Měj se hezky a užij si to papa
Odpovědět
Majko, tak mě bude vázat kamarádka z Japy - váže hezky to ji fakt musím pochválit a hlavně zná můj styl tak ji nemusím ani nic říkat což mi naprosto vyhovuje. Jen svatební ji donesu na fotce :-D Jitek zdravím koukám, že máš svatbu ve stejný den - kde ji budeš mít a v kolik?? :-)
Odpovědět
A kde je v Třebíči Japa? Mrkla bych tam a když tak bys mi ji dohodila viď ;-)
Odpovědět
Jasně ;-) Japa je na náměstí u prostřed na dolní straně (mezi zekeným kobercem a večerkou) ten obchod s dárkovým zbožím. Balí tam dárky a važou kytky a maj tam spoustu blbůstek :-D
Odpovědět
Jů už vím, tam jsem kupovala asi tu figurku na dort :-D :-D :-D jen su nevěděla jak se to jmenuje :-D :-D :-D kytičky jsou po vejití hned vpravo a pak se se dál a tam mají různé věci a před vánoci tam mají překrásné vánoční ozdoby že jo??? ;-)
Odpovědět
Jojo tak to bude ono - po pravé starně hned od vchodu je květinka - můžeš se tam jít někdy pozeptat domluvit - zítra kámošku uvidím tak jí povím, že se možná někdy zastavíš. Kdyžtak se ptej po paní Kubové a řekni, že jsi ode mě - tedy od chechti ona bude vědět :-D :-D :-D
Odpovědět
Jasně, zatím je ještě čas, ale určo se tam stavím.... ;-) děkuji moc moc moc moc :-D
Odpovědět
Na kytku je času dost to jo - jen tam nechoď 2 dny před svatbou - to by ti asi něco uvázali, ale neměly by objednané kytičky, které by jsi třeba chtěla :-) :-) :-)
Odpovědět
Jasně to neboj to já si zařídím zavčasu :-D :-D :-D
Odpovědět
Majki, uz se tesim na vase fotecky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No u tebe se nebojím, když sekoukám co už máš vše zařízeno - to já na tom nejsem zdaleka tak dobře. Před chvíli jsemzjistila, že už to mám za 4 měsíce - úplně jsem se zhrozila - já žiju v domění, že je to až za 6 (už asi dva měsíce)
Odpovědět
žirafko, to jako na jaké???? ;-)
Odpovědět
chechta :-D :-D :-D no už jen botičky a šatičky, no a je to ve směs vše :-D pak už jen takové dolaďování ;-)
Odpovědět
Já se těším jak budeme už posílat oznamka atd....už se to blíží a těsně před svatbou hups na mimi nebo o svatbě, to by se mi líbilo asi nejvíc :-D
Odpovědět
No to jako svatebniiii :-)
Odpovědět
žiraf, už jsem ti psala aj do jen tak si povídej ;-) jo, to já taky, su zvědavá jak to všechno dopadne :-o :-N x-)
Odpovědět
Majko tak to bych ti moc moc přála - ať to výjde - tak to já to mám zas naplánované tak, že do svatby beru prášky a po svatbě je vysadím a za půl roku hupsnem na mimi :-D
Odpovědět
Urcite dobre, uvidis ;-) Kdo ma rad EDU, tomu dopadne vsechno dobre ;-)
Odpovědět
Ja vam vsem taky preju, at vam mimi vyjdou ;-)
Odpovědět
Majko hezká komoda
Odpovědět
Zirafko díky majko prosím tě kdy jsi si změnila tu fotečku?? Já si toho všimla až teď že už nemáš tu maturitní
Odpovědět
holky, já už prášky neberu přes rok, takže kdykoliv můžem, dávali jsme si bacha, ale říkali jsme když ujedem nevadí...ale zatím jsme fakt opatrní a funguje to :-D :-D :-D No doufám, že teď se mi hodně věcí pochromilo a že teď bude zase vše oki...
Odpovědět
Majki, ja uz prasky neberu od pulky ledna... a taky jsme zatim opatrni... ;-)
Odpovědět
Tak to já až po svatbě - chci jet na svatební cestu a nechci sedět celé dny na pláži, protože nevím co to semnou udělá až přestanu brát prášky beru je od osmnáci a před tím sem měla docela problémy
Odpovědět
žirafko a jde to viď :-D :-D :-D
Odpovědět
No, jde... ;-) Hlavne jsem zjistila, ze ty prasky s nejvyssi pravdepodobnosti mohly za moje problemy s krecovejma zilama. Proste kdyz mi v lednu v zahranici dosly, tak me prestaly tolik bolet nohy. Zase je fakt, ze nevim, jak se mi rozhazi cyklus... Prvni MS prisla po 28 dnech, druha po 31... Proste vsechno ma sva pro i proti...
Odpovědět
chechto, třeba po miminku se to spraví.... žirafko, tak to já mám pravidelné jen někdy se opozdím nejvíc však o 5 dní ;-)
Odpovědět
Zirafko toho se právě bojím a pak také délky - ted mám za 5 dnů klid, ale před tím třeba 14 dní - no hrůza
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?