Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
gimulko, někde tady v článcích o tom proslovu něco je, tuším, že sem to tiskla bráchovi, nakonec stejně řekl jednu větu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clarko vy si budete říkat slib? nám by se to taky líbilo, ale to bych pak byla asi ještě víc nervózní....
Odpovědět
Profilova fotka
janka: jo už jsem si to taky někdy tiskla....
Odpovědět
gimulko jo budeme, pan děkan se nás ptal, jestli ho chceme opakovat po něm nebo říkat, tak jsme si vybrali, že ho chceme říkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je moc hezký, když já jsem strašná brekna, já bych u toho jen brečela, už teď mám na krajíčku |-|
Odpovědět
Hoj holky tak už jsem zase tu hurá, hurá - mám pro miláška košilu - hned jak se mi bude chtít tak ji vyfotím a dám do alba
Odpovědět
chechto, už se těším na košili ;-) Jinak k polibku, my ho netrénujem, jen jsme řekli jedno, nebude to obyčejný polibek, ale pořádný F, určo chápete :-D :-D :-D takové ty pusinky to je hrozný :-D :-D :-D
Odpovědět
Krásné páteční ranko a hezký víkend ;-) VERO, děkuji moc, že jsi nechala ten sníh na horách, vím že tam ještě určo jsi, ale domů ho už nevoz ju... ;-)
Odpovědět
holky, další krásná ukázka salonu Claudie Třebíč, objednali jsme u nich skleničky, právě volali, že došly, ale s jiným motivem než jsme požadovali......a pokud bychom chtěli ten motiv co jsme chtěli tak by to bylo na jiných skleničkách.....Fakt profesionalita....omlouvám se, ale su tak nas.....
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, třeba to nespletli oni, ale ten výrobce...to chce klídek... A vymění Vám je?
Odpovědět
Já vím, že oni za to nemůžou, byla jsem v tu chvíli unešená vztekem, ale bohužel je nevymění, prý výrobce přechází na jiné sklo....Nejvíc mě ale štve, že jsem zdůrazňovala, že chceme ten obrázek ženicha a nevěsty jak jsou spolu....ještě jsem se ho jednou ptala a bude to tento.....mně to jako sranda nepřišla, přemýšleli jsme zda si je vezmeme nebo si vezmeme zálohu, dostali jsme nápad, že si necháme udělat jiný už tedy jinde, rozhodně ne u nich a tyto dáme na památku rodičům, nevěstu mojí mamce a ženicha tchánovcům....no ještě uvidíme, takže jsme je za zalohu 200,- kč si nechali, bude to takové poděkování za dceru a ženicha ;-) ale tam už nic...
Odpovědět
Majki ;-( Este ze mate do svatby jeste nejakej cas... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
žirafko, jj, až to nafotím dám do alba, snad zítra, ale naštvalo mě to tedy suprově, docela to zamrzí :-|
Odpovědět
Majky tak to by mě naštvalo :-o Jen jsem teď nepochopila - že jste si je nechali za zalohu 200kč - asi si sedím na vedení :-|
Odpovědět
Ahojky Chechto, když jsme je objednali, dávali jsme zálohu 200,- kč, zbytek se měl doplatit až budou skleničky, no a když skleničky přišly tak jsme řekli, že si je nevezmeme a že si vybereme zpět zálohu, oni nám navrhli, že je nechají za tu zálohu to vše se řešilo po telefonu....jak jsme tam jeli pro penízky tak su dostala nápad, že ty 2 stovky nás nezabijou, skleničky vezmeme a dáme je maminkám jako poděkování a na památku ;-) už chápeš ;-)
Odpovědět
jj, už jo - mě to pak napadlo jak jsem si přečetla i jiné diskuse co jsi to do nich psala. Jakmile dobiju baterky tak dám do alba košilu - nejraději bych ji vyfotila na miláškovi, ale to se mi asi nepovede - co se týká zkoušení šatů tak je jak 5tiletý dítě - já nechci, já nechci :-D :-D :-D Dneska se jdu podívat na nevěstu - sestřenice drahouška se vdává tak to musím jít omrknout. Dokonce jsem včera zdrhla ze školy a dneska už tam nepojedu - hurá - kvůli dvoum hodinám se mi tam nechtělo zůstávat. Akorát jsem včera lehce promrzla v Jihlavě - drahoušek měl pro mě přijet na nádraží ( opůl desáté večer) a nějak se nemoh trefit - takže jsem 3/4 hodiny stála na mrazu a nakonec jsem musela dojít na autobusák a ten už našel - apak, že chlapy mají orientační smysl - Jiřík teda asi chyběl když ho rozdělovali :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D hezky jsi to napsala. Jj tak to já mám někdy orientační smysl hrůza :-D včera jsme byli pro komodu, tak jsme zkoušeli zavolat, zda náhodou by nebyli prstýnky, bylo mi jasné že nebudou,ale co kdyby náhodou :-D :-D :-D tak jsme krásně zase utráceli. Tedy ne zrovna na svatbu, ale to neva. Už se těším na košili ;-)
Odpovědět
jdu nechta nabít ty baterky :-D :-D :-D konečně jsem objevila kde mám nabíječku - leží mi přímo před čumákem na počítači :-D :-D :-D a já jsem už prohledala celý byt :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D tak ju, mě čeká dneska uklízecí den a hlavně budeme sestavovat tu komodu, jupí, pak se pořídí ještě jedna jiná. :-)
Odpovědět
Jé a jakou jste teda nakonec koupily??? :-) Tak za chvíli už to dám do alba - našla jsem ještě neúplně vybité baterky 8-)
Odpovědět
měli jsme ji objednanou, až bude sestavená hodím ji do alba, do nesvatebního ;-)
Odpovědět
jj - jdu dávat fotky do alba :-)
Odpovědět
je to tam a já už musím jít tak zatím papa :-D
Odpovědět
jj, tak si to hlavně užij, ta košile je super.... ;-)
Odpovědět
Holky chtěla jsem se zeptat kdo Vám bude vázat KYTICI???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Mám kámošku, která se vdávala loni a nechávala si vázat kytku v květinářství na Vysočině v Třebíči, vedle bankomatu. A měla ji moc pěknou...ale taky nevím, kam jít...nebo jestli je tady něco lepšího...
Odpovědět
ahoj Jitek, děkuji.....mně jí měla vázat kamarádka, ale bohužel už nebude v práci, páč čekájí druhé miminko a právě byla 2 týdny v nemocnici a jak to vypadá, tak spíč víc jak polovinu těhotenství stráví v nemocnici a tak se musím podívat jinde :-( tak hledám názory a rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty jsi přímo z Třebíče? Já už tady 5 let bydlím...Ještě taky řeším výzdobu stolů, nějak nemůžu sehnat cenově příznivou látku...
Odpovědět
Jitek, su z Dukovan, bydlím tu dva roky a před tím rok bydlela v Třebíči, jinak kytička se mi měla vázat v Čáslavi okr. Kutná Hora :-D moje spolužačka ze střední ;-) Já to mám komplikované :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, z Dukovan znám jenom Janu Veselovu, ta se zrovna dneska vdávala...neznáš ji?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?