Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
jj, je tam 6 ;-)
Odpovědět
ale to nevadí - ono by to došlo i bez té směrovačky
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jsem si zase spletla s Budějovicema, ty začínají na trojku... už abych bydlela zase doma a měla bych přehled - jó co já bych za to dala...
Odpovědět
ježkovy oči já mám radost jak tam svítí sluníčko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to počkej příští týden, to říkali v rádiu, že má být 16 stupňů - konečně vyrazíme na kole....huráááááá na to jsem se těšila od podzimu....konečně zase nějaký pohyb....
Odpovědět
jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Clarko...
Odpovědět
gimulko, vážně???? Juchůůůůůů ahoj Klarčo, tak už mám napsané přáníčko pro tebe ;-)
Odpovědět
Ahoj vysocinky :-)
Odpovědět
ahoj žirafko ;-)
Odpovědět
jé majko, díky :-) písnu ti do IP mou budoucí adresu, ale ještě ho neposílej ;-)
Odpovědět
Tak jo....Mimochodem jsem nadepsala adresu na tebe :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jé dneska nás tady je nějak hodně....a já už musím končit, dělám nějaký tabulky s rozpočtem nebo co to je...já bych tak šla ven, je tam tak krásně....a musím tady trčet až do 4
Odpovědět
majko neva, já ti taky poslala adresu jen na mě :-) , neboj, Zdendovi to přetlumočím ;-)
Odpovědět
Gimulko, měj se moc a moc hezky, já taky budu za chvilku končit a hurá do Brna ;-)
Odpovědět
clarco, já to brala dle oznamka ;-)
Odpovědět
majko, myslím, že když ho pošleš v pátek před svatbou - 21. dubna, tak nám v pondělí po svatbě dojde, to si myslím že bude úplně v pohodě :-) , nebo ho prostě pošli v tom týdnu před svatbou a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem tady...nemůžu ten internet nějak vypnout - je to droga a jak dlouho se oznamko vůbec posílá? Já pro ně jdu v sobotu (společně s bižu a prstýnkama), svatbu máme 3.června tak si říkám, že tak v půlce dubna by se to mohlo poslat...
Odpovědět
my jsme si říkali tak 4 - 5 týdnů před svatbou už se mě začínalo ptát plno lidí, kdy ta svatba vůbec je...nakonec nám to vyšlo tak na ty 4 týdny před
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to tak nějak vychází ty 4-5 týdnů....stejně to většina ví, tak to už bude jen nezbytná formalita.... clarko a co předsvatební sny? mě se o svatbě zdá pořád...a je to hrůza, ale někdy když se mi zdá o svatbě v dobrém, tak se nechci ani probudit...kéž by to i dobře dopadlo....
Odpovědět
Já ho někdy pošlu ;-)
Odpovědět
děvčata loučím se, mějte se tu moc krásně ;-) papa
Odpovědět
majko, zatím ale ne, protože by na tu adresu nedošlo, zatím tak nemáme jméno na schránce, to bude asi až těsně před svatbou ;-)
Odpovědět
Majki, papaaaaaa :-)
Odpovědět
gimulko, sny kupodivu ani ne, pár měsíců zpátky se mi o svatbě zdálo, občas to byly dost horory, občas i něco rozumnýho...ale teď NIC. Zatím jsem docela v klidu, ale to teprve přijde...že začnu šílet...ale já se zatím hrozně těším :-) ...zrovna včera jsem si uvědomila že přesně za měsíc a docela mě to dojalo...no jestli to takhle půjde dál, tak to teda bude něco :-D :-D ...čím dál lepší :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak mě tak napadlo, kdo u Vás bude říkat svatební proslov? My tam nebudeme mít ani jeden otce, takže proslov necháváme na svědcích.Já si zrovna píšu se světkyní a ona vůbec netuší, co tam má říkat. Nemáte někdo nějaký námět na proslov?
Odpovědět
Holky loučím se
Odpovědět
Profilova fotka
nám už z toho hrabe teď, doma trénujeme i první novomanželský polibek, ale aspoň se zasmějeme... ;-) já se strašně těším, ale zároveň se bojím, že mi tam zkazí náladu tchýně...ale doufám, že ne
Odpovědět
jo, polibek jsme taky párkrát trénovali - i když teď spíš slib, no já hop umí, Zdenda se musí učit ;-) proslovy jsme vůbec neřešili, asi tomu necháme volný průběh, žádný oficiality, kdo bude chtít něco říct ať to řekne :-)
Odpovědět
neumím psát - mělo tam být JÁ HO UMÍM 8-( 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?