Menu Forum

Svatba na Silvestra 2017 matrika

3. lis 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
karolka235
Registrovala se 31. října 2017 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 30. prosince 2017
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
karolka235
Registrovala se 31. října 2017 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 30. prosince 2017
    Region České Budějovice
 Dámy nevíte některá kde by nás oddali na silvestra? Za boha nemůžu sehnat matriku kde by mezi svátkama byli. Četla jsem že v Uherským Hradišti už jedna silvestrovská svatba byla ale my jsme z jižních čech takže to je trochu z ruky.
31. říj 2017 v 07:42  •  Svatba byla v prosinci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bublovi
4
Registrovala se 27. srpna 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 inzerát. Region Brno.
  • Svatba byla 13. ledna 2018
    Křtiny, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
bublovi
4
Registrovala se 27. srpna 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 inzerát. Region Brno.
  • Svatba byla 13. ledna 2018
    Křtiny, Region Blansko
 Přímo o matrice nevím, ale kamarádka měla obdobný problém, kdy v jejich termínu nikdo nechtěl oddávat. Jelikož jim na termínu hodně záleželo, tak se domluvili s farářem z církve československé husitské a ten je bez problému oddal. Vím o více lidech, kteří volili zrovna jeho, je u nás na jižní Moravě vyhlášený emoticon Dál jsem slyšela, že se dá domluvit s evangelíky. Doufám, že i vy najdete ve svém okolí někoho, kdo by Vám ten obřad na Silvestra splnil emoticon Popřípadě další varianta je, že se necháte oddat na matrice pouze se svědky, abyste to měli papírově a pak už s falešným oddávajícím tak, jak si to představovujete sami, ale to ne každý chce emoticon
3. lis 2017 v 17:49  •  Svatba byla v lednu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí