Svatba na Příbramsku v roce 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, máte někdo svatbu na Příbramsku příští rok? Jaké máte plány?
Odpovědět
@pupickova Pravda, bez grilování je to 65 tis.. Můžu poprosit o zaslání tý nabídky k porovnání? Díky. Ty naše nabídky jsou bez pití.
Odpovědět
Občerstvení dopoledne před svatební hostinou: 1080,- chlebíček sýrový 30 x 18,- = 540,- chlebíček salámový (šunkový) 30 x 18,- = 540,- + své vlastní cukroví OBĚD: přípitek:bohemia sekt nealko bohemia sekt demi pozn: přípitek nacením až budu vědět přesný počet lidí, kteří budou mít nealkoholické šampaňské. předkrm: šunková rolka 30 x 40,- = 1200,- polévka: hovězí vývar s knedlíčky 30 x 30,- = 900,- hlavní jídlo: svíčková na smetaně, businkový terč, HK 30 x 100,- = 3000,- Cena svatebního obědu zatím bez přípitku: 5700,- RAUT: 16:00 10 x utopenec: 250,- 10 x nakládaný: 250,- 2 x sýrová mísa: 700,- 2 x zeleninová mísa: 250,- 1 kg ovocná mísa: 160,- 1,5 kg rajčata s mozzarellou: 450,- 1 kg meloun s parmskou šunkou: 650,- 60 x minizákusky: 900,- RAUT: 19:00 10 kg uzená kýta: 3150,- 4 kg zabijačkové prkno: 700,- 1,5 kg kuřecí paličky: 285,- 1 kg hovězí guláš: 650,- 15 x kuřecí miniřízečky: 450,- 15 x vepřový miniřízečky: 450,- 5 x losos na roštu: 385,- 2 kg grilovaná zelenina: 500,- 30 x bramboráček: 300,- pečivo + dochucovadla pro 30 osob: 900,- Předběžná cena za raut celkem: 11380,- Při sestavování rautu jsem se držela Vašich požadavků na cca 30 osob. Vzhledem k tomu, že máte v rautu zahrnutou uzenou kýtu jsem usoudila, že bychom mohli uzené maso z rautu vyšktrnout, zdali s tím souhlasíte. Samozřejmě jde pouze o návrh co se týče vhodného množství na počet 30 hostů. Je možné s tímto návrhem dále pracovat, případně ho úplně změnit dle Vašich požadavků. Je domluveno: - ubytování pro svatebčany je za 375 Kč/os. vč. snídaně, novomanželé u nás bydlí zdarma. - ubytování pro psa 100,- - základní výzdoba svatební tabule: 500 ,- (žlutá) - na společný účet jde: nealko, teplé nápoje, pivo, víno - cigarety si platí každý sám Tohle byla naše předběžná z Nového Rybníku. Ještě jsme domluvili o jednu zeleninovou mísu víc, ubytovaných bylo 30 lidí, stejně jako na hostinu a na raut. Započítali nám i 2 hodiny na volejbalovém hřišti. A konečná cena byla bez pár korun 37 000,-Kč
Odpovědět
@pupickova Tak plus minus to sedí, ale tak nám rovnou načetli i ubytování za 32 tis...
Odpovědět
@duschan no to je docela dost, protože by se do té konečné sumy vešli i s ubytováním ;-)
Odpovědět
@pupickova Tak to mi máme právě s ubytováním za těch 72 tis., ale jde o to, že to je bez pití a to jsi na sto tisících a kde jsou ostatní náklady....to jsi pak na 180 a to za mě neni normální dát za svatbu...
Odpovědět
@duschan to je teda fakt strašně napálený! :-/ My se komplet se vším všudy (šaty, oblek, prstýnky...) vešli do 75tis. !!!
Odpovědět
@pupickova No my si dali hranici 120 tis.. Ale když si vezmeš, že jen kapela, prstýnky a šaty a oblek, fotograf a jsi na cca 65 tis., nepočítaje obřad, výzdobu, culroví a další pitomosti a pak k tomu dát 100 tis. za hostinu? Nehledě na to, že v okolí Pb snad neexistuje vnitřní obřadní místo (civilní) kam se vleze 65 lidí, aniž by to působilo tísnivým dojmem, mimo Dobříše.
Odpovědět
@duschan no my měli strop 130t, ale snažili jsme se vejít spíš do 100 a to se tedy povedlo víc než dobře :-D Ale je fakt, že tady v okolí fakt není žádné pořádné místo pro svatbu v interiéru.... :-/
Odpovědět
@pupickova Kde jste nejvíc ušetřili, resp. kde se opravdu dá ušetřit? :-)
Odpovědět
@duschan Určitě jsme ušetřili na mých šatech, které jsem si nechávala ušít, takže oprtoi půjčovnému kolem 15t. jsem platila necelé 4t. Potom taky prstýnky, nechávali jsme si je dělat na zakázku z našeho zlata v malém vesnickém zlatnictví, takže ty za které bych dala u jedné nejmenované firmy kolem 20tis. nás stály 5800,- No a opravdu hodně jsme ušetřili na fotografovi, protože jsem tak trochu zariskovala a vzala člověka který s focením jak sám psal začíná a celou svatbu mi nafotil za 10% ceny toho profíka kterého jsem já chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ten Novy Rybnik vychazi cca stejne pro vsechny, taky mam nabidku na nejakych 37t. Zatim je nejlevnejsi ze vseho, co mam. Z jakeho zlatnictvi mas ty prstynka. Necelych 6tis. je vazne super cena.
Odpovědět
Tak koukám, že já celou dobu psal O Liškově mlýnu a vy o Novém rybníku.... Nový rybník je ok, ale nejsem si jistý, že se tam najde dostatečný prostor pro 65 lidí, kapelu a dostatečně velký taneční parket...
Odpovědět
Článek se načítá
Liškův Mlýn je super, je teda fakt, že při 60ti lidech už je to pálka, ale jinak můžu vřele doporučit. Pokud můžu mluvit za nás, tak nás to tam stálo sakumprdum vše včetně ubytování pro 4 noc předem, ubytování 35 lidí, obřad, hostina + grilování + raut pro 35 lidí, včetně alko a nealko nápojů 70000 Kč. Jako peněz dost, ale kdybych se měla vdávat znovu, tak opět jedině tam.
Odpovědět
my měli svatbu v Hotelu u Milína a mohu taky jen doporučit - vše proběhlo k naprosté spokojenosti 8-) Jinak my jsme dost ušetřili díky prohibici bych řekla :-D
Odpovědět
@stesti_zm dodávali jsme ale na prstýnky vlastní zlato, a nechávali jsme si je dělat v Sádku u paní Firýtové ;-) @duschan hmmm, den po nás byla v NR svatba se 100 hosty a taky se vešli ;-)
Odpovědět
@claimee No jo, pro 35 lidí to je sranda...to by bylo bez kamarádů, jen čistě rodina a to nechceme, no...
Odpovědět
@mellie A tam vás to vyšlo na koli, komplet? Taky i o Milínu uvažujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
No ja puvodne psala o Liskove Mlyne a pak jsem presla k Novemu Rybniku :D No ja myslim, ze Novy rybnik bude v pohode, zvlaste kdyz to pristi rok budou rozsirovat...ale zas tam je ta nevyhoda, ze tam muzou byt i cizi lidi, chteji tam delat i nejaky konferencni salonek.
Odpovědět
@stesti_zm no přesně! trávili jsme celé odpoledne venku na terase a mezi námi chodili cizí lidé, dokonce i jídlo si na tu terasu objednávali...to soukromí tam fakt trochu chybělo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj příbramské nevěsty...:-) tak nakonec jsme s @duschan vybrali jak místo pro obřad (aby to bylo uvnitř a vešlo se tam cca těch 60 lidí), tak i místo pro hostinu s následnou zábavou - Červený hrádek u Sedlčan a penzion Smolotel ve Smolotelích...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 Tam to budete mit moc hezke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duschan Kamarádka si nechává dělat prstýnky s vlastním zlatem v Bohutíně a říkala, že do 4 000 se bude vejít
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm jj, myslím, že jsme vybrali dobře...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nemáte spíš tip na svatební noc na Příbramsku?? My budem mít obřad i hostinu v Tochovicích, takže to bude celý jen na nás, ale svatební noc si chci užít. Jo a v Martinicích dělají taky svatby,ale je to trochu dražší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@zahyna dnes jsme zadali do výroby naše prstýnky a taky v Bohutíně. Opravdu to tam vyjde levně, hlavně když máš i své zlato :)
Odpovědět
@zahyna My vlastní zlato nemáme, takže to řešíme jen přes zlatníka, ale i přesto bychom se měli vejít do 15 tis., v obchodě stojí 25, takže tam úspora je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 Tam to známe :-) Už jsme tam s přítelem hráli a zpívali několika obřadů. Pokud bys měla zájem, neváhej mi napsat do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duschan No mi uspoříme tak, že si necháme udělat prstýnky stříbrný a přítelovo pozlatíme.Já žlutý zlato nenosim a pro něj do práce je škoda nějakej drahej, tak to vyřešíme takhle
Odpovědět
Profilova fotka
@duschan A vyjdou nás na 2500,- :-)
Odpovědět
@zahyna Tak to určitě, to je pak úpora jako bejk :-D :-D :-D my budemem mít bílý zlato, s tim že prsteny na chlapech považuju za úchylný, ale ten snubní považuju za výjimku :-) My zase uspoříme na jiných věcech, jako je kameraman, kterýho mít nebudeme a i jiný serepetičky jdou mimo nás a ty prstýnky máš po celou dobu manželství...no jo, je vlastně otázkou jak na dlouho :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?