Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jj nakonec jsem si vzala taky ten, když jsi psala, že byl bomba :)
Odpovědět
nebudeš litovat, fakt je super!
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Tedy Ty máš ty fotky nějak rychle :) Ale jsou luxusní :)
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a: Ty jooo, Andrej, fotky jsou bezvadny, moooc ti to sluselo a měla jsi tulipány. Ty já miluju a taky je chci,ale v červnu už mi asi nevydrží. Kde jsi se nakonec teda nechala česat a líčit? Jinak šatky se ti taky povedly.
Odpovědět
@andrej_ka: Andrej, tak tomas vcera mluvil s reditelem galerie a ten mu rekl,l ze by byl hrozne rad, kdyby tam byla svatba,ale ze mu to tam neodsouhlasi, protoze jsou tam drahy obrazy a kdyby se tam neco stalo, tak je to na jejich triko. Takze s galerkou mame taky peška. No v patek se pudem domluit s tou pani na zamku, rikala, ze by mela jeste jinou varinatu, tak uvidime, co z ni vypadne. Ale uz moc nedoufam, ze by byla zmena a budem se taky mackat.
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a: Jo už jsem si to přečetla na tvé kartě, takže krumlov.
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Markét to jsou jen ochutnávky :-D Ale zuzka mi psala že už by snad do příští středy nejpozdějš měly být :-) Se těšim, prostě má na to oko, a jak já se sama sobě na fotkách nelíbim, tak tady si připadám nádherná :-D @sajusinka Šári, děkuju, jojo všechno v krumlově, sem ráda, že i fotky sme stihly v krumlově před obřadem, hrozně sem chtěla mít v pozadí zámek a fakt se mi to líbí. Prostě s výběrem foto sme udělali dobrou volbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Krásný ochutnávky :) Máme se Zuzkou schůzku v pátek večer, až dofotí svatbu, tak jí ty fotky pochválím i osobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a koukám že furt přidáváš a musim říct že náááádhera! :-) už se těšim na tu naší svatbu, zkusím navrhnout že bychom v rámci focení zaběhli taky do města. Budeme mít předobřadový focení v zámeckom parku, ale mohli bychom seběhnout do města a po cestě fotit :-) Když to tak vidím tak se mi to mooc líbí :-) Jak dlouho jste se před tím obřadem fotili? A v kolik to tak bylo hodin? Protože nás fotograf strašil tím, že přes poledne je to focení blbý kvuli tomu, že je sluníčko vysoko a blbě se fotí a dělají se kruhy pod očima a mi zrovna to focení plánujeme od 11-13hodin...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý mi se fotili asi od půl 12 do 12:40, pak už sme museli pádit na hlubokou :-D A občas byl se světlem problém to je fakt, ale vždycky se našlo dobrý místo :-) Toho bych se nebála :-D Už se těšim na tu vaší bondovku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka ahojky, jen projizdim diskuzi. ja mela svatbu na Hluboke 2009 a hostinu a ubytovani jsme byli v hotelu Podhrad. Naprosta spokojenost, teda pokud jsi si nenasla neco jineho. Jinak dost jsme mela taky z Moka a naprosto uzasny, vsem mooooc chutnal, skoro na nas ani nezbylo, myslim, ze mam dort v albicku ;-)
Odpovědět
@cutce: Ahoj, my už ubytko i penzion máme, bude to pension Olympie v Plané. Vypadá to tam dobře, tak snad bude vše OK. Budeme mit cca 100 lidí a kdyby byla hostina v hotelu Podhrad, tak by nas svatba vyšla hodně draho. Kolem 300 tisic a to si bohuzel nemuzeme dovolit. Ale jsi hodná, díky za radu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sajusinka neni zac, kdybys neco potrebovala rada pomuzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a no vidíš, a to my budem mít o hlavní focení zrovna, ale fotky vypadají hezky, tak snad to dopadne dobře i nám... :-) to jste to stihly teda rychle oběhnout to město než ste odjížděli. A co ženich když tě prvě viděl? Zíral?
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme 27.8.2011.Ale jsem z Havířova,tak to všechno zařizujeme na dálku.Je to mazec.Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No ani sme nijak nechvátali, prostě sme šli a vždycky někde něco vyfotili ;-) Jinak já ženicha oblíkala a pak mě kámoška převlíkla, takže nalíčenou a učesanou mě viděl už dřív a pak v šatech, řek akorát že mi to moc sluší. On byl chudák trochu mimo :-D Kristý určitě vám ty fotky vyjdou perfektně to se neboj :-)) Sou to profíci, tak věděj co a jak ;-) @marcela0047 Ahoj, tak holky to zařizujou dá se říct na dálku, je nás tu jen pár kdo bydlí blíž :-) A kde plánujete hostinu a ostatní dodavatele? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Hostina by měla být na hotelu Záviš.Tam nám slíbili,že vše zařídí.Tak z jedné strany jsem ráda,je to pomoc,ale z druhé strany nevím zatím co mě čeká.Jestli bude dobrý fotograf,dort,kadeřnice,hudba atd.Mám nějakou představu ale nevím jestli budou schopni mi ji naplnit.No bude to sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela0047 Ahoj, tak my zařízujeme taky na dálku, nakonec ne na Hluboké ale v Krumlově ale to je kousek :-) Jsme z Prahy, takže taky jsme byli na jedné zařizovací dovolené v jižních čechách a pak už tam pojedem těsně před svatbou vše doplatit a doladit. Koho máte za fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, před chvílí volala Zuzka, zítra se sejdeme v mé oblíbené Potrefené huse :) A prstýnky už máme také vyryté, stálo to pěkných 700.- (zatímco prsteny nás vyšly oba na 300.- :-D) Dneska jsem dostala návrhy bižu, jsem spokojená. Před schůzkou se Zuzkou jdeme ještě na kytky, tak už to vypadá, že se to všechno stříbří i nám :) A pak si hodím nohy na trnož a tejden se ani nehnu! :-D @kristyn.g Jestli se nepletu, Vy máte toho pana Tvaroha, co jsem od něj viděla, bylo krásné, takže neboj :) @marcela0047 Na jednu stranu je to moc super, na druhou bych trochu trnula - i když podle webovek jsou to profíci a bude to určitě v pořádku :) Taky si něco nechávám zařizovat přes hotel :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky poraďte, večer plánejem natáčet v nočních uličkách Krumlova něco jako bondovku. Přítel bude mít klobou a doutník a já se chtěla taky trochu stylizovat, myslíte že by to nevypadalo už moc kdybych měla k závoji - sítce ještě rukavičky? http://www.beremese.cz/fotoblog/krist...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to taky za chvilku budeš mít :-) já mam ještě konec příprav v nedohlednu... taky jsem si nevymejšlela spoustu blbinek...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak to nevím,no já vlastně nic nevím.Je zaplacený hotel,zajednaný obřad.Neví zatím koho nám doporučí.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g S těma rukavičkama nevím, uměla bych si k tomu představit nějaké delší... tyhle po zápěstí - hele, to by se muselo vidět v celku přímo na Tobě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Bože jakého Tvaroha. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela0047 :D To ví Kristýn, jelikož ho má (jestli se tedy nepletu), já ho neznám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to jsem na něho zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela0047 Jirka Tvaroh je náš fotograf :-) Moc neváhej protože ti lepší jsou brzo rozebraní. @renfri to bych je ale musela nejdřív koupit a jak by to vypadalo bych stejna zjistila až bych to oblíkla. Mě se právě líběj ty po zápěstí. No uvidíme, nejspíš pujdu bez nich.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela0047 Už aby bylo konec června a jeli tam.Začínám z toho mít průjem. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo tak, já myslela, že už je máš, když jsou v albu "co už máme" :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Poslala bys mi na něj prosím kontakt? Na toho Tvaroha? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?