Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri a kdéééé já je nemužu najít
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpět! :-D Moc děkuji za podporu!!! Bylo to úžasný! @kristyn.g Tak truhla to přežila! :-) Počítej s ní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Ahojky! Tak to jsem ráda že se to povedlo!!!!!! moc gratuluju !!! :-) Moc díky ;-) představ si ale, že mě odmítli už ve druhé kosmetice v krulově... to jsem zvědavá kde mě namalujou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g V tý kleopatře mi řikala, že už svatby nedělá, protože sou v sobotu a ona má mlýho prcka, tak se na to vyprdla :-/ A kde ses ptala dál? No bylo to úžasný, už se těšim na fotky a začnu tvořit albíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a v salonu Magda, ta má prej dovolenou zrovna v zahraničí, doporučila mi Red ret ale tam mi přeci říkala kadeřnice že je kosmetička na mateřské a ještě studio oasa ale tam jsem na stránkách nenašla že by dělali vubec normální líčení :-( Začínám dost uvažovat o tom, že bych se vyprdla na ten redret a vrátila bych se k puvodnímu plánu studiomiracle z ČB i když mě to vyjde o něco dráž, ale budu to zas mít v jednom....
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a a žádnéj smích při obřadu nebyl?
Odpovědět
nazdárek berušky:-) Andrej moc pěkné fotečky na FB! fakt ti to seklo:-) jedete někam na svatební cestu? a co mimi, plánujete? my zatím ne:-) ted chvilku budeme užívat relaxíku a asi příští rok se začneme koukat po baráčku a pak se vrhneme na to mimi abysme se stěhovali ve třech :-) jinak žádné novinky u mě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí moc děkuju. Ne ne svatebku nemáme, budeme přistavovat koupelnu ;-) To je důležitější :-D A mimčo až tak za dva roky, to už snad budem mít započatou celou přestavbu :-) Chceme nejdřív postavit aby sme měli kde bydlet a bylo to pohodový bydlení pro mimčo :-) Jinak ohlasy na svatbu super, každej volá a chválí, že si to užívali a moc se jim to líbilo :-) Takže fakt dopadlo vše podle plánu :-)) Teď už jen ty fotečky, fakt se těšim, Zuzka je fakt machr!!!
Odpovědět
my měli taky super fotografa:-) měl super nápady:-) něco jako máte vy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Však už tady na Tvoje fotky netrpělivě čekáme x-)
Odpovědět
renfri: ještě taky čekám, vyfotil 2tis fotek, tak než je upraví...a fotil ještě jeden profík, ale jen obřad a večer a ten to taky upravuje....nebojte dám je sem
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a koukam, ze nekteré z vás jiz postoupily do dalsiho levelu :-D moc gratuluji. No nám uz se to taky blízi vid Andrej. Jinak my jsme se snazii dojednat obrad v zamku,ale ty vydridusi si rekli 100 000, jeste zkusime galerii, protoze do obradni sine se nevejdeme a kdyz nic nevyjde, tak se hold budem mackat no. V patek pojedem dojednat dort do MOKY, tak jsem zvedava, jestli nam udelaji ten, co chceme. Jinak zadne novinky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sajusinka v moce jsem objednala a je to super :-) @a.n.d.r.e.a mimochodem jakej byl dortík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už mě odmítli ve 4. kosmetickém saloně v Krumlově. Tak jsem napsala do Miracle do ČB a uvidíme. Dneska jsme byly objednat prstýnky :-) to byl boj se domluvit ale nakonec se podařilo a je to objednané, takže za měsíc a pul by to mělo být.
Odpovědět
jedna slečna z prahy mi taky říkala že má problém tady najít kadeřnici pro změnu. a to je v praze! takže bud v klidu!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik fakt? tak to musí bejt... včera jsem si uložila video jak si udělat účes na svatbu sama... akorát namalovat se neumim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Kristý určo najdeš neboj, držím pěstičky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No dort byl úžasnej fakt luxus :-D Mňam!!! Všichni si ho chválili a sranda byla, že když přišli do sálu tak každej k němu chodil a píchal do něj jestli to neni umělý jak to udělali hezky symetricky :-D Jinak kdybys nesehnala, mám kámošku kosmetičku tady, měla mě líčit ale musela do práce :-/ Takže v nouzi se to může zkusit, a prý líčí taky dobře ;-) @twigik Lucí, už se těšíme na fotečky, já koukala jak tam vymejšlí různý variace, byl fakt kreativní to se mi líbilo :-) @sajusinka No ahojky, už jsem si řikala co je s tebou :-/ Jak jste pokročili s přípravama? ;-)
Odpovědět
Andrej: určo všichni budeme mít krásný fotečky, ale ty vzpomínky co nám zůstanou:-) helet a co ty, plánuješ mimi nebo ještě počkáte?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No to zůstanou :-D Bylo to fakt super :-D Lucí na mimčo už sem ti psala o pár řádků výš ;-) Teda jestli to bylo na mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, vy jste se teda zase rozjeli :D Jinak Andrej: ty fotečky jsou opravdu úžasný :) klobou k dolu před Zuzkou, ale já mám taky dobrou fotografku, tak jsem na ty fotečky taky zvědavá, jestli se povedou, každý fotograf má třeba i jiné nápady :) uvidím, co ta moje:) Jinak Lucí, jestli s tím mimčem to bylo na mě a ne na druhou Andrej, tak plánujeme až tak za rok po svatbě :) nanejvýš dva roky po svatbě :) a jinak to máš pravdu, ty vzpomínky co nám zůstanou, to je k nezaplacení vid :) Šári: jj už se nám to blíží a nedělej si starosti, nás bude taky mraky možná více než si s přítelem myslíme, protože těch známých co jdou třeba jenom na obřad se juknout těch bude opravdu požehnaně :) :( zkusíme si domluvit, jestli by nemohli nechat otevřené ty dřevěné dveře nebo alespon ty dveře jedny co jsou ven nebo nějak to udělat, je to tam malinkaté a těch co se na nás přijdou juknout může být taky něco kolem 150 a více :( :) a jako dávat 100 000 za obřad na zámku, bylo by to krásné ale až moc drahý :( a v té galerii nevím nevím,. myslíš si, že se tam vejde více lidí? já myslím že možná o malinko,ale nebude v tom takový rozdíl ne? Jinak dort už mám objednaný u té pani, jak jsem ti říkala a i obrázek toho dortu, který chceme a za super cenu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Uf, tedy doufám, že v rámci GOLDu s tímhle problémy mít nebudu :-S Jsem děsně nešikovná na tyhle věci, neumím se ani učesat ani namalovat, to by to vypadalo :-D @sajusinka V MOKA jsme byli před tejdnem na ochutnávce, ňamka :) Ten krámek je sice takový vesnický, ale to vůbec nevadí :) Jinak jsem se osmělila si napsat opět ohledně svatební bižu, tak snad už dnes/zítra dostanu nějaký návrh :) Skoro už jsem ani nedoufala, že to klapne.
Odpovědět
nazdárek holky:-) tak vás zase zdravím:-) ta otázka na mimi byla tak všeobecná na všechny :-) koukám, že všechny máme stejný plány:-) tak to pak rozjedeme:-) třeba se pak potkáme v porodnici:-))) to by byla prča:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik to jo, za 2 roky si mužeme založit diskusi na modrykonik :-D @renfri určitě nebudeš.. neboj :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
@andrej_ka : no galerie je velikanska. Je to Alšova galerie, jak se tam konají promoce, tam se zenil i syn schwanzenberka, pac na zamek ho nepustili :-) Chcem to tam nejdrive videt, abych mela nejakou predstavu, jak to tam vypada prostorove, na promoci jsem tam byla nekolikrat,ale uz si moc nevybavuju, jak to tam vypada. Jinak nam bylo receno, ze kdyz je hodne lidi, tak ty stredni dvere v obradni sini nechavaji otevrene a ty vstupni zavrou, protoze tam se pak pripravuje dalsi svatba, tak aby nebyli ruseny ty, co jsou vevnitr. No zalezi, kolik si reknou za galerii, kdyztak se taky budem mackat.
Odpovědět
Jinak holky, tak prubezne pripravujem, chybi nam koupit veci na vyzdobu a tomovi kosile a kravata, jinak je tak nejak vsechno v reseni uz. Vcera jsme vybirali pisnicky na obrad, tak jsme se u toho nasmali. No jsem na to zvedava, modlim se za neprsici pocasi a pak uz je mi vsechno jedno, nejak to dopadne. Na ochutnavku do MOKY se tesim, pani byla hrozne prijemna, tak jsem zvedava, jestli nam udelaji dort dle nasich predstav. andrej_ka: jo a andrej, ja jsem mluvila s jednou pani, co si u tech lidi z cejkovic nechala udelat cukrovi na svatbu a nebyla moc nadsena, tak jsem se na to vyprdla a objedname to v te moce, za dort si napsali 3800Kč, coz zase neni tak strasny, bude tri patra a pro 60 lidi. Mam ho v albu, je cely fialkovy, chteli bychom ten, tak snad se na nem domluvime. Cekala jsem, ze si reknou treba 5000-6000Kc
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Nevím jak cukroví, také jsme ho od nich párkrát měli, ale dorty mají opravdu výborný, na ty nedáme s přítelem dopustit :) a udělají nám taky jaký si řekneme a vyšel nás třípatrový s těma dvouma minidortíkama na 1400,- což nikde jinde neseženeme :) Jinak co se příprav týče už mám všechno, ve středu nebo ve čtvrtek nám dorazí ohnostroj, tak jsem na něj zvědavá :) Jinak na tu galerii už asi kašlu necháme to v té obřadní síni, všichni s ní stejně počítají a je to prostě taková ta klasika Hluboké :), jinak na hostinu máme domluvený čas kolem 4 odpoledne, takže budeme mít hodně času na focení, což jsem ráda, ne půl hodky a šup šup na hostinu aby se to všechno stihlo :)
Odpovědět
Andrejko jaký ohnostroj nakonec máš, ten samý jak my?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?