Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
nazdárek holčiny:-) tak už mám doma šatičky a nedalo mi to a prostě sem je s pomocí mamky oblíkla...jen mám dilema, jít s podprdou nebo bez, drží i bez a je to super pocit, ale nesmím se nějak blbě moc hnout, pak by byla vidět moje plošina:-))) no uvidím ještě:-) jinak žádné novinky, vše zařízeno, domluveno, zítra dodělávky a je to:-))) už jsme rozdali pár vejslužek, nedalo mi to a ještě jsem koupila pár kamínků na stůl a ještě nějaký svíčky...tot asi vše. předělala jsem zasedací pořádek (vypadly ty 4 lidi) a pak dodělala jmenovky. budu se na vás těšit, Petulko nelam to přes koleno, o nic nepřijdeš neboj:-))) tak zatím papa ps: teprva dneska mi došlo, že se vdávám když vidím doma ty šatky...nervní nejsem, těším se ještě víc:-)))tak ppaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky :-) tak jsem včera absolvovala zkoušku účesu a musim říct, že sympatická kadeřnice se mi napoprvé trefila do vkusu :-) A mě se to fakt líbilo :-) Budu taková učesaná neučesaná :-D Jinak musim říct, že se hrozně těšim až se na Lucčině svatbě potkáme, protože jsem se už potkala s @kristyn.g a bylo co povídat :-D Fakt super setkání ;-) Taky už mám dodělaný komplet noviny, a když už sem nevěděla coby, tak jsem udělala ještě sirky a představte si už mě zas svrběj ruce, že bych něco vyrobila :-D @twigik Lucí jsem ráda, že jsi v pohodě a těšíš se, nemá cenu to hrotit tak si to užívej, dopadne to parádně neboj! ;-) A to počasí? Paráda! :-) @petulabrez Peťul taky sem si tim prošla a nic moc teda. Každopádně držim palce ať to brzy přejde...;-)
Odpovědět
čauky holky, tak vás zase zdravím, takhle při pátku ráno, než začne ten pravý shon:-))) musím sbalit kompletní výzdobu do restaurace, pak ještě frčíme pro kytky, dortíky nám dovezou - paráda:-))) dneska sem vstala a měla sem tendence si furt zkoušet závoj. jak prdlá fakt:-) no jsem natěšená!!!:-))) nervy furt nic, ale je mi jasný že to přijde zítra:-( tak na mě myslete...jo jeden dotaz mám jim dát k balonkům do restaurace i gumičky a nějakou nit? (aby to bylo za co pověsit) + napínáčky???
Odpovědět
Andrejko ty máš taky objednáno ve vltavotýnských kremrolí vid? (druhá andrejka:-)) ) tak cena za náš dort, dvě malý srdíčka + 200minizákusků + 2 dia celkem 2580Kč!!!! to je super! + teda záloha na přepravky který musíme vrátit samostřejmě. ale super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, vy teda zase opět jedete, jinak Lucí nakonec to nemám z Vltavotýnských kremrolí, dorty mám z Čejkovic za super cenu a zákusky budu mít z Hněvkovic kousek u Týna. Ale jinak super cena to je to máš pravdu :) jinak to že už to budeš mít za sebou zítra, ti docela závidim, taky bych už to chtěla mít za sebou všechno, jinak zítra se na tebe přijedu podívat pojedeme za jiříkovo rodičema,takže to vezmeme nejprve na Hlubokou :) pro Andrej: pošli mi prosím na sebe telefonní číslo do emailu na beremese.cz a já ti pošlu pak to své, abychom si kdyžtak zítra mohli cinknout a domluvit se kde si dáme spěcha přímo někde v té zahradě třeba a mohli tam jít my všichni takhle společně, bylo by to super, ráda vás poznám :) a hlavně až uvidíme Lucíka jak jí to bude moooc slušet :) Kristý: pošli mi také i ty svoje číslo na mobil do emailu na beremese.cz, abychom se mohli domluvit kdyžtak i s tebou kde, co a jak zítra ohledně té svatbičky Lucíka :)
Odpovědět
ty jo já sem nervozní za twigika :-) doufám, že budu v pohodě jako ona až to přijde :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, jsem ráda, že jsme se také setkali osobně a to právě na Lucinky svatbě :) A jinak Luci: byl jsi opravdu nádherná nevěsta, moc Ti to slušelo, vůbec jsem tě nemohla poznat :)
Odpovědět
@andrej_ka a jak to tam probíhá? mě furt děsí, že se tam budou fotit třeba tři páry najednou v parku :-D a ještě mě trochu děsí jak je povolen nahoru vjezd 8 aut jak se tam střídaj dvě svatby za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek Ahojky, je pravda, že těch svateb za jeden den se tam otočí několik a během pár minut, ale neviděla jsem zatím, že by se střetli u jednoho místa a fotili se tam všechny nevěsty, hodně mých známých tam mělo svatbu a v pohodě, jinak co se týče aut, včera jsme tam byli a také jsem z toho měla strach a v pohodě, je tam více míst na parkování bud uplně až nahoře a pak ještě o kousek dolejc jenom pár kroků je to :)
Odpovědět
@andrej_ka tak to jo, to se mi trochu ulevilo, my se tam byli podívat a já si říkala, že je tam málo místa, ale níž jsme nebyli jen nahoře :-) jdu na mazanec trochu jiné starosti oproti těm svatebním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ráda jsem vás poznala osobně, zítra odjíždíme z jižních Čech domky. Podařilo se nám tu zařídit spoustu věcí, paní provozní z Goldu je tak strašně milá, že jsem byla fakt nadšená. Přestala jsem tak trochu mít z hostiny obavy, i nám se spoustou věcí poradila. Luci byla jsi nádherná nevěsta a moc se těším na finální profesionální fotky :o) Doufám, že jste si to moc užili a těším se, až nám tady napíšeš svoje pocity :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny mně tak mrzí že jsem se s vámi nepotkala osobně!! Já byla v pátek na urologii a jsem na antibiotikách :-p Luci jinak moc gratuluju k svatbě, moc jsem na Tebe myslela a normálně jsem byla i za tebe nervózní :-) Přeji vám do manželství hosně lásky, štěstí a aby každej váš den byl krásnej jako ten svatební!!! Určitě jsi musela být jako princezna, o mě pěkně štve že jsem tě neviděla, tak se těšim na fotky!! Jinak písni prosím co restaurace - jak ozdobili stoly, jal jste byli spokojení s obsluhou a s ostatním... Děkuji! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, taky jsem se s váma moc ráda viděla a potkala osobně ;-) Lucce to moc slušelo, byla opravdu jak princezna, prostě nádhera! Snad dopadlo vše podle jejích představ. A už se taky těšim na profi fotečky, doufám, že nejsme v záběru jak sme očumovali z toho křoví :-D I počasí vyšlo parádně, snad budem mít taky tak :-D @petulabrez Peťul, je to škoda, ale určitě bude ještě nějaká příležitost se potkat ;-) Hlavně abys to vyléčila a byla fit a zdravá! To je nejdůležitější... ;-) @twigik Lucí ještě jednou moc gratuluju, moc vám to slušelo! ;-) @kristyn.g Kristý dojeli jste v pohodě???
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Ahojky, dojeli jsme v pohodě díky :-) ještě jsme se stavili u Mé mamky kde mam sklad svatebního "bordelu" :-D a udělali jsme šerpu na auto(doufámže že na svatbu bude zas funčkní). Mamka záviděla ten vltavín! :-D Jinak čau holky po dlouhé době tady na beremku. Taky jsem se s vámi moc ráda setkala!!! :-) @petulabrez tak hlavně aby ses uzdravila ;-) @renfri Markét jsme ráda že vám to dopadlo dobře a líbilo se :-) Zajímalo by mě co vám poradila, třeba bych se taky něco dozvěděla :-D paní je fakt moc milá, určitě to tam bude super! Akorát večer jak jsme byli na té večeři tak obsluha byla dost mdlá a dali nam špatný dezert, i na mě vlítl sršeň takže jsme se museli přestěhovat k jinému stolu (sami) takže nam to docela skazilo romantickou chvilku :-( Jinak jsem zjistila že jsme omylem narušili to vaše pravidlo o společnom focení na té Lucky svatbě ! Lucko! Moc vam to slušelo!!! Fakt užasná princezna!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se nam toho podařilo zařídit spoustu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak si představ že v té Kleopatře mě taky odmítli :-( prý nebude v Krumlově naše datum. No.. tak jsem napsala na kosmetikamagda. Ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý tak zkus tu Ladu z redretu ať to máš při jednom ;-)
Odpovědět
nazdárek holky, zdraví vás paní Kmochová :-D všem děkuji že jste přišli...my si to dokonale užili, vůbec žádný nervy jsem neměla, jen jednou a to když jsem měla pocit že to na obřad nestihneme :-D ale vše dobře dopadlo. chtěla jsem fotku s váma ale nevím kam ste zmizli:-((( jinak v restauraci úplně super, výzdoba dokonalá, nechali jsme to na nich a nezklamali! super super super!!! ohnostroj byl bomba a pár lidí to dokonce dojalo....jinak holky, za celý den jsem neuronila slzu:-))) jsem machr :-D jinak pocity krásný, fakt, jen to rychle uteklo :-( ale tak zase nás čeká něco jiného pěkného.... přeju vám at si to užijete stejně jako my! fotečky až budou tak to sem dám! zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a já se na to v redretu ptala jak jsme tam byly spolu a prý je na mateřské, ráda bych to měla při jednom. Tak doufám že mi nakonec neodřekne i ta kadeřnice...
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahooooj mladá paní :-) tak určitě je na co se těšit, třeba zrovna na ty fotečky ne? ;-) To jsem ráda že vam to dopadlo dobře v restauraci a vubec, vypadala si spokojená. Taky jsme se chtěli vyfotit ale nechtěli jsme být moc dotěrný tak jsme radši jen číhali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky Kristý, tak to jsem ráda, že všechno vyšlo podle Tvých představ :) a i kdyby jsi tu slzičku uronila, nic se neděje, vždyt by to bylo stejnak štěstím, jsem ráda, že jsem Tě mohla vidět v tehle okamžik stejně jako holky tady odtud :) jj na tenhle velký den D se připravujeme hrozně dlouho a pak to uteče ani nevíš jak, ale hlavně že jsi si ho užila. Já ted v týdnu musím ještě zaplatit šatečky, fotografku a objednat ten ohňostroj a ještě nějaké věci co mám napsané, ani nevíš jak Ti závidím, že už to máš všechno za sebou :) Tak se měj krásně a už ted se nejenom já, ale i ostatní těšíme na fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí z jaké té webovky jsi měla ten ohňostroj ? http://epyrotechnika.cz/hotova-oha-os... http://www.zabavni-pyrotechnika.cz -asi jsi měla tu ohnostrojovou sestavu 4:15 min za těch 1890,- Kč vid z téhle webové stránky: zábavní-pyrotechnika.cz
Odpovědět
andrejka: jaký kristý:-))))
Odpovědět
měla jsem ohnostroj za 2000, tři minuty něco měl. tamten 4minuty a něco ne
Odpovědět
na FB mám tři fotečky:-))) zbytek později a od profíka taky:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to už se těšim na profi, za jak dlouho asi budou? Budete si dělat fotoalbum nebo fotoknihu?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jé promin Lucííí :( Chtěla jsem nejdřív napsat Kristý,ale po napsání jejího jména jsem začla psát Tobě, moc moc moc moc moc se Ti omlouvám :) Takže si nakonec objednávala tenhle ohnostroj co je hnedka na úvodu na téhle webové stránce? ten 3,5 minuty za 1999,- Kč http://epyrotechnika.cz/hotova-oha-os...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ahojky Kristý, přesně tak, fotečka by byla super udělat, ale jak píšeš, člověk se nechce vtírat, přeci jenom na focení toho měli hodně a určitě ne tolik času :)
Odpovědět
necháme si dělat fotečky, do albumu a i nám nechají udělat fotoknihu:-) moc se na ty fotečky těším Andrej přesně ten jsme měli a ty efekty co sou na netu, to nic není - byla to bomba!!! všichni otom mluví ještě ted a ptají se kolik stál, prej pod 5tis určo ne:-) tak já jen mlčím a bavím se tim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik už se těším až sem hodíš pár foteček :) byla jsi opravdu nádherná nevěsta :) tak to věřím, že naživot to bylo lepší než na tom internetu :) no on normálně vyjde na těch 5 tisíc ale pokud šel sehnat takhle levně, tak to je super, tak děkuju za reference, ještě to proberu s přítelem a asi do něj taky půjdeme :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?