Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Přesně jak píše twigik, máme jiný podmínky...taky máme jen obřad a hostinu jinde...přijde mi to trochu blbý takhle tahat z lidí prachy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a no je to hodně...ale co nadělám, budu muset... tady u nás v Ostravě není tolik možností... a taky my máme své důvody, proč chceme něco hodně blízko... takže nám aasi ani nic jiného nezbývá... na Hluboké je sice krásný zámek... ale mají asi výdělky úplně na jiných akcích než jsou svatby... přece jen tam se točí neskutečné peníze... u nás zámek není přístupný už mnoho let veřejnosti... je nádherný a už několik let se dává znovu dohromady... takže asi možná proto je to drahší protže oni nemají žádný jiný příjem... no je te´d na nás zda do toho pujdem nebo ne... ale asi jo... je to tam hezké a moc možností nemáme...
Odpovědět
jaký máte termín?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik až příští rok... ale takové věci je lepší mít rezervované dlouho dopředu... jednou jsem se už vdávala.. a to jsme zamlouvali termín 10 měsícu dopředu a už nebylo skoro noc volného... v měsícic kdy jsme chtěli... tak raději zařizuji tohle už tak brzo...
Odpovědět
na Hluboké to jde jen půl roku dopředu. tak to máš čas, já to mám za týden přesně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 V týdnu se platí snad 5000 :-) Holky, tak už mám doma pralinky a budu balit vejslužky, doufám, že to všechno nesežeru :D x-) @twigik Nejsi už nervní jak kšandy?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to moc gratuluji... určitě budete mít krásnou svatbu....
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri koukám ti do albíčka a už máš udělané ty čokoládky??? to je super nápad ráda bych viděla jak to bude ve finále vypadat...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri joo už to vidím hihh jsme měla jet hned dál.. superrr dobrý nápaddd šikulka
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik třeba kartáček na zuby, mini pasta, nějaké menší líčeníčko (co kdyby náhodou), hřeben menší, kapesníčky,mini deodorant,můžeš i mini voňavčičku a já nevím co ještě, tak nějak tyhle věci nosím já vždy u sebe když někam jedu :) plus teda i jak jsi psala ty náhradní čočky atd :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri hezký albumek nabrala jsem pár inspirací díky...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak snad si prozíravě koupila jedno balení navíc ;-) holky moje, tak já mam vybavenýho ženicha!!! :-D @andrej_ka za kolik pak budeš prodávat šatičky na pejska? Pamatuješ na moji předrezervaci? Dneska jsem se bavila s babičkou a dědou a prej nevědi jesti v to pejsek nebude nesvuj. No tak bychom to použil na jednu fotku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sylvestra2 nádherný dětičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Děkuju za pochvalu :) @kristyn.g Některý pesíci v tom lítaj jako nic... ale naši psi na sobě nesnesou nic, ale možná je to tím, že jsou chlupatí a drbe jim to chlupy :)
Odpovědět
čauky holky, tak jak pokračujete? u nás to vrcholí a o to je to horší!:-) dneska jsme se porafali i se svědkyní, kvůli debilitě, což nám v zápětí oboum došlo. ale nervy pracujou, pořád se něco řeší....za týden touhle dobou už budu vysmátá mladá paní:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g děkujii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lidi se většinou rafou kvůli blbostem :) Já jsem dnes dokončila dárečky, pak je hodím do alba. Provedla jsem tu drobné změny oprávnění, takže můj fotoblog vidí jen mí přátelé, takže si klidně pošlete žádost, pokud ještě frendi nejsme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri moc hezký @twigik to věřim, já už se těšim až tě uvidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak hlavně že ste si to ujasnily ;-) jj nervy pracujou, to se dá očekávat ;-) Ale neboj v sobotu už to bude jen a jen pohádkový a vše vám klapne tak jak chceš ;-) Taky už se těším, budeš nádherná nevěsta! @renfri Ty balíčky vypadaj úžasně! Fakt super, a ten obsah? Mňam, hned bych si dala. Seš dobrá, žes to nespořádala, já bych se asi neudržela :-D @kristyn.g Kristý gratuluju k nákupu veškeré výbavy pro ženicha ;-) Holky venku je tak nádherně, kopu záhony, to sem netušila že to je taková fuška...to budu mít možná i svaly :-D Jen si nevylámat nehty, už 2 měsíce si je pečlivě pěstuju, tak teď ani ne 2 tejdny před svatbou by mě trefilo :-D Ale řeknu vám, už sem docela vyřízená....ale aspoň se trochu vyrelaxuju ;-)
Odpovědět
holky děkuju moc za povzbuzující zprávy!!!:-) jsem už zase v Pze, tady se mě nikdo na nic neptá 10x dokola:-)))
Odpovědět
holky co to máte na Hluboké nevíte kdydostaneme oddací list? říkala mi že si ho můžeme vyzvednout na matrice (ale kdy????) nebo nám ho pošlou poštou do týdne. myslíte že už v úterý tam můžu pro něj doject a vyřídit si občanku atd???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak vy jste se zase rozjeli :D, jinak Lucí, v kolik přesně máš ten obřad? přijedu se tam s přítelem juknout, pojedeme k jeho rodičům, tak to vezmeme přes Hlubokou :), tak doufám,že to vyjde a něco nám do toho nevleze :) Jinak renfri: jsi opravdu šikulka, ty balíčky s čoko a děkováním jsou nádherný :) Kristý: určitě s tebou počítám, mojí yorkšírce třeba oblečky nevadí, takže ta to zkousne, nechám jí sousedům, pojedou se juknout ten den taky na svatbu pač jejich dcera co se s ní kamarádim půjde večer na párty, takže jí budou mít u sebe a pak jí hodí k našim až tam babička přijede k večeru, pač celý den to pro ní bude až až víš. Jinak s Tebou počítám, jestli je budeš chtít koupit po svatbě :) akorát nad cenou jsem ještě nepřemýšlela, ale neboj nebude to žádná pálka :) Luci: s tím oddacím listem opravdu nevím, ale zkus si třeba hnedka v týdnu zavolat na matriku, kde to vystavujou jestli ti neřeknou bližší informace :) a ještě jsem tady na beremese.cz u jedné slečny objevila inspiraci a udělala kapesníčky Na slzy štěstí :) Jinak jsem v sobotu dopoledne ve městě sehnala sušenou levanduli a dala jí do těch pár pytlíčků co jsem ještě doma měla, když jsem dělala ty dárečky pro hosty s těma mýdlama :) a vypadá to taky dost dobře :), pak jsem sehnala úžasnou figurku na dort nebo jen tak na stůl někam na ozdobu :) a dneska jsem pokoupila na rozlučku a k nám domu na různé chlebíčky, párky atd - jednorázové papírové tácky, plastové vidličky a nože, kelímky a hlavně plastové šampusové skleničky, který jsou opravdu úžasný :), takže ty budu mít na rozlučce se svobodou pro holky, bude nás tam tak patnáct a budeme to mít u nás v jedné společenské místnosti, kde můžeme i tancovat, prostor je tam velký a je tam všechno,takže super :)
Odpovědět
@twigik Luci nás budou oddávat ve Zlivi a tam nám paní matrikářka říkala, že v pondělí si můžeme oddací list vyzvednout...(obřad máme v sobotu). Ale nevím jak na Hluboké, když tam mají poměrně dost svateb...Podle mě to je a domluvě, třeba ho i pošlou, když budete chtít... ;-)
Odpovědět
:-D ahojky holky, už asi potřetí se mi zdálo, že jsem ráno zapomněla odject k holičce....co to???? přece nejsem takový kopyto ne :-D :-D :-D s tim oddacím listem, jdu jí zavolat:-) jinak koukám. jaký jste šikulky:-) Svatbu Andrej máme 23.4.2011 od 12hod v obřadní síni zámku Hluboká nad Vltavou :-D ( už mi hrabe - pardon) :-D takdneska a zítra do práce a jupí jajou zase volno :-D
Odpovědět
tak sem mluvila s p. Peprnou, v úterý si můžu oddací list vyzvednout, prý se po obřadu ptají jakou formou ho chceme, bud poslat nebo vyzvednout...tak ufuf, to ve středu stihnu i tu občanku:-))) jupíjajou :-D ještě zavolat tak na dalších 5 věcí a je to :-D
Odpovědět
Zase dneska tak krásně! Uvidíte holky, že to vydrží a budete mít o víkendu nádherně!!! ;-)
Odpovědět
hlásí krásně tak tfuj tfuj tfuj at to vydrží!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jo jo mají být letní teploty a být krásně, tak vám to určitě vyjde ;-) Máme spravené auto, tak se i snad dopravíme sami :-)
Odpovědět
nejvíc stresu mám z těch lidí na obřadu co bude - hoooodně:-)))
Odpovědět
@twigik No my jich tam taky budeme mít hooodně, ale myslím, že je z nervozity ,abych nic nepopletla při obřadu, budu vnímat až po obřadu :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?