Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
to je pěkný jak se tu domlouváte na mou svatbu ale začínám být z toho ještě víc nervní:-D
Odpovědět
já se nebojím, já mám jen strach!:-) dneska sme začali péct zítra to rozjedeme naplno, dneska to byli zatím jen těsta a jen upečení lineckého, kolečka a tak:-) to bude záhul:-) jdu na telku. tak se mějte smějte a zase se ozvu.paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Proč mi to přeskočilo před Twigik???
Odpovědět
taky na to číhám:-) papa
Odpovědět
nazdárek berušky tak já jsem vstala (o dovče si to můžu dovolit), udělala si čajík a už jdu zase péct. dneska mě čekají macešky, išelský, nějaký rohlíčky, ořechový košíčky atd atd :-D až bude základ, tak vám to vyfotím:-) jinak u mě nic nového, ale holky řeknu vám, už mi fakt hrabe a začínám šílet. lehla jsem si do postele že du spát a dejte to, na tu svatbu nemyslet....a mám hned tep 200 a tlak 200/100 :-D taky to tak máte? nervíky prostě začínají působit :-| tak já du makat, mrknu sem během dne. všechny vás zdravím a pěkný den všem! papa
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Téda, to se někdo má :-D Já už od 7 v práci :-| Tak ať vše dobře upečete, nic nespálíte a všechno nesníte ;-) A fotky pro mě nééé, já bych měla pak hrozný chutě :-D
Odpovědět
ok ok díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak jak ste dopadly?? :-) Žádný popáleniny, spáleniny?? ;-) Ste šikulky fakt! :-) Já včera nakonec objednala jen koláčky, čekala sem nějakou cenu kolem 6kč za kus a pani mi řekla 3 kč??? Paráda, takže sem jich objednala 300 x-) A na zákusky sem se vybodla, bude dort a čoko fontána, tak bude sladkýho až až. Včera jsem volala vizážistce z redretu a ona bohužel nemůže :-/ Tak řeknu kámošce kosmetičce :-) Snad to klapne... A dnes jsem se chtěla objednat k dentistce na airflow a ono ať přijdu už dneska :-D Takže budu mít čistý zoubky :-D A to sem myslela, že to nestihnu.... Začíná se to docela rýsovat...a je pravda, že už je na čase :-D Napadá vás něco důležitýho co bych ještě měla mít????
Odpovědět
čauky. hodím sem pár foteček z našeho kuchtění. jinak holky řeknu vám, dneska jsem docela kaput. už se mi o tom cukroví zdá, a nejen otom, a vůbec sem se nevyspala. bolí mě hlava jak čert:-( nějak to na mě padá! co budu dělat za tejden to bych chtěla vědět :-) kdyby tě napadlo co ještě zařídit sem s tím:-) tak zatím paaaa
Odpovědět
čauky, tak my už máme napečeno, hodila jsem sem pár foteček, zdaleka to není všechno co jsme napekli, ale neměla jsem moc časík vše fotit, jelo to jak na běžícím páse:-) ještě mamka udělá kremrole a roládu a jsme hotový:-) když si představím, že za týden budu už mladá paní.... :-D strašně se těším :-) ale i bojím, to je fakt...nějak to dopadne. ne že se mi budete děvčata smát když by něco jo :-( jdu ven, je tam krásně. tak zatím papa ps. je ještě něco potřeba zařídit? holky máme mít krásný počasí, jupíjajou! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky ;-) @twigik To cukroví vypadá fakt suprově, fakt ste si mákli :-) Takže už máte vlastně vše hotovo co :-) Mě už zbejvá jen koupit bižu, dodělat naše fotky ve svatebních novinách a zkompletovat je a pak už jen co mi přijde poslední zásilka, tak dodělat balíčky pro pány :-) Jinak už snad mám vše doděláno a připraveno ;-) Až mi to přijde podezřelý :-D Ještě uvažuju o sirkách, ale zatím se mi nepodařilo sehnat takový ty menší krabičky...ale to už není podstatný...to už jen abych se nenudila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Teď mě napadlo si pomalu začít psát seznam balíčku co s sebou, jako pro jistotu, věci na převlečení apod...jinak já už vše střádám v práci ve skladu, tak snad nic nezapomenem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
andrea: no ještě se nemůžu dokopat udělat jednu blbou čoko:-) více méně vše máme. za týden touhle dobou budu už vysmátá a užívat si to...do obřadu to budou muka:-)
Odpovědět
já se převlíkat nechci, chci v těch šatech vydržet co nejdýl. a jinak si vezmu normál rifle a tak, na druhý den...
Odpovědět
jo jinak můj balíček první pomoci: náhradní čočky, brejle, pak kapky do očí, určitě ibalgin - radši, potom tampon a vložku - sice to není v plánu ale pro strýčka příhodu, potom všci na převlečení, jinak ani nevím, asi náplast...máte ještě tip?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... chtěla jsem se zeptat.. vy máte svatbu na Hluboké? kolik se tam platí za obřad prosím??
Odpovědět
ahojky platí se jak kdy, my máme v sobotu a 7tis. v týdnu nevím...ale je to levnější
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ahojky.. já měla na své první svatbě ještě lak na vlasy malý kdyby něco... pak lak na nehty pruhledný pro případ že bude oko na punčošce a pár zavídacích špendlíků... určitě si vem i náplast na nohy.... kdyby náhodou tě začala tlačit bota... muže se stát... víc si moc nepamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik na hluboké jen 7000? přímo na zámku? to je nějak málo ne?
Odpovědět
je to v obřadní síni, kdyby si chtěla uzavřít celý zánek jako Bartošová tak to nevím, ale Krumlov v tomto případě 21tis - loni. jinak děkuji za tipy, lak na vlasy si vezmu a oko na punčoše je fuk, pod šatama to není vidět:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik teda tak to je náš zámek kde chceme svatbu opravdu drahý...předražený... chjoo
Odpovědět
kde to budete mít a za kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik zámek Šilheřovice... nijak moc známý zámek... určitě ani ne tak krásný jako je Hluboká... a pokud nemám u nich hostinu tak to pro mne stojí 7800 obřad + 1000 kč zaplatit úřadu
Odpovědět
nooo to je pěkná pálka teda!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ještě mě napadá voňavka, pudr, deštník, kapesníčky...punčochy taky neřešim, pak ještě šumivej acylpirin na druhej den, ten mi na kocovinu pomáhá :-D Ty jo to abych tam táhla celej kufr :-D @sylvestra2 My to máme v pátek za 5000,- A kde a za kolik to teda máte???
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jo a ještě vodu :-D
Odpovědět
Andrej: kapesníčky no jo, taková důležitá věc, až budu brečet jak želva - a že budu je mi jasný!!! :-D ještě až uslyšíte ty sla´dáky co budeme mít (doufám že jim tam půjde CD)
Odpovědět
voda na vzkříšení??? pravda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a zámek Šilheřovice... nijak moc známý zámek... určitě ani ne tak krásný jako je Hluboká... a pokud nemám u nich hostinu tak to pro mne stojí 7800 obřad + 1000 kč zaplatit úřadu fotku mám v albíčku jak vypadá zámek... je u něj krásné golfové hřiště... no jsem trochu v šoku že na hluboké je to tak levné... čekala jsem teda podstatně více.. holky a vy tam máte i hostinu? nebo jen obřad.... u nás je obřad za 5800 v případě, že tam máme i hostinu... což nebudeme mít, nebo to by bylo mega drahé...
Odpovědět
my tam máme jen obřad, hostinu jinde, asi 15km od Hluboké. tam takové podmínky nemají
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?