Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
No holky kde ste celej den??? :-.
Odpovědět
já jsem v práci Andrejko:-) dneska převezeme ohnostroj do jiného bytečku (kamarádka ho má na starost tam dovézt:-) ) a zítra jedu směr jižní čechy:-) co se týče financí, otom mi ani nemluv ty jo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jo ták, tak já sem taky v práci :-D No teď sem v takovym presu, že nevim co dřív, tak sem musela vyzkoušet jestli to půjde zabalit ten čaj do organzy...holky jestli o víkendu neudělám většinu věcí tak si jdu skočit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Já jsem třeba až do půl 4 v práci, ale ty asi ne což ? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a NO nevim nevim teda :D zjištuju, že už ted začínám mít stres, co všechno ještě nemám :D a to vy to už máte za pár, tak to nevím co budu dělat já v té době, se asi zblázním z toho všeho :D, no já nemám fotečku, fotil jí kadeřník (můj známý víš ), tak pak jedině jí sem šoupnu,jestli to stihnu do svatby :D jinak co se financí týče, snažím se to mít všechno poplacený už před svatbou, takže už máme zaplacenýho kameramana, DJ Romču Anděla z Kissu, ted snadka taky fotografku v nejbližší době zaplatíme, dort dojedu zaplatit už ted v neděli asi nejspíše :), chci se zbavit těch největších částek už před svatbou víš :) @twigik Lucí, až budeš v Budějkách, zajed si do KIK do Cinestaru v ČB, normálně jsem zírala, dneska jsem tam jenom na kukačku zašla a mají tam jeden regál jenom svatební doplnky, normálně mi z toho přecházel zrak, nečekala jsem, že tam nechám 580,- za takový krásný věci a hlavně za dobře :), koupila jsem svíčky ve tvaru svatebního dortu- opravdu krásný, pak krásný velký fotoalbum na fotky ne ty vkládaný do té folie, ale na fotky jak se tam lepí a je přes ně ten papír a jenom za 150,- a nádherný i přítelovi se moooc líbil :), pak jsem tam koupila organzu, ale tu ty už asi máš :), mají tam i ty ubrusy přes ty rautové kulaté stoly za dobře, různé dekorace, pak jsem si tam koupila věneček ve tvaru srdce na tom fialkové růžičky na pověšení a z toho mašle s dlouhými proužky té mašle pustěnými dolu a já nevím co ještě :D a mají tam i růžové dekorace a bílé, prostě nádhera, tak se tam určitě zajdi juknout, třeba ještě něco pokoupíš :)
Odpovědět
děkuju za tip, ségra bydlí na Máji tak tam určo zajdu:-))) díky:-) budu tam spát z neděle na pondělí tak bude časík:-) když já už toho mám na sakry si myslím:-)
Odpovědět
hod sem fotečky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Joo já mám každej den od 7 do půl 4...
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka No my taky samozřejmě se snažíme poplatit vše před, jediný co nebudem mít zaplacený je Zuzka, ta řekla že chce zaplatit až si půjdem pro fotky ;-) Dneska udělám poslední objednávku za 1200,- a končim. Už bych měla mít všechno nakoupený na dekoraci, takže už je vše dotvořit....koupit mi schází už jen bižu pro mě...a pak už jen poplatit kytky, dort, koláčky apod. Ty jo ten tip na Kik je super, jen se bojim tam jít :-D to mě zruinuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ani mi nemluv, já tam jeden den nechala 600,- a druhý den jsem tam ještě zašla a nechala tam znova 600,- :D takže o tom rujnování peněz mi ani nemluv :D jj já se snažím taky vše poplatit ještě před svatbou ale těch částek je nějak moc na mě :D
Odpovědět
Profilova fotka
tak do toho kik se radši ani nepujdu podívat... ted jsem se zamilovala do nápadu udělat posvatební trička, tak jsem hned na netu našla voskovky na textyl a hned bych objednávala...no musim si to rozmyslet, mam tu milion barev na textyl od vánoc tak musim něco vymyslet z toho aby mi ty barvy nevyschly... furt bych něco kupovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že sme na tom všechny stejně :-D Ty jo, tak jak sem si plánovala co všechno udělám o víkendu, tak prdlajs, bylo krásně tak sem radši makala na zahradě :-D Ale zase sem v pátek udělala po práci pár krabiček a víko od truhly dolepila, takže už to nějak začíná vypadat :-D Zejtra se pokusim dolepit zbytek, nastříhat kolečka na pytlíčky a taky ty noviny...musim tisknout postupně a je toho teda dost!!! A co vy holky, jak ste se měly o víkendu? ;-) Já sice makala, ale užila si to parádně :-D Jooo a už to máme za 19 dní!!! :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@twigik V kolik to máte hodin? Musím si to napsat... :) Jinak já nic, navíc mám nějakou chřipku. Zítra jsme se měli sejít se Zuzkou kvůli focení a musela jsem to zrušit :( Ale těším se na tu dovolenou (za týden), že všechno udělám :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Jéé ahojky, tak tady se neukážeš ale na fb tě vidim skoro furt :-D Holky prosím poraďte, který zdobení se vám líbí víc?? Mám to v albíčku, chtěla sem tu brož, ale ta samotná stuha se mi taky moc líbí... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ahojky, tak koukám že si to rozsekla s tou mašlí, taky bych váhala samotná mašle vypadá taky super ale když si vyfotila obje botičky s těma brožema tak to nemá konkurenci :-D krása! Ty krabičky taky krásný! to si dělala podle nějakého návodu nebo šablony? Já našla na netu že se prodávaj šablony na výrobu krabiček, že se dokoupí akorát papír a nějaké potřeby na ozdobu té krabičky, tak to zvažuju, ale asi udělám obyč papírové pytlíky a nalepim na to pruh papírové krajky a nějaké naše "logo". A tu truhličku to si udělala taky podle nějakého návodu? Já bych to nějak vymyslela ale asi by mi to trvalo dlouho s nejistým výsledkem bez návodu.
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri já doufám že si pamatuju správně že ve 12 hodin. Nejezdí tam z krumlova nějakej přímej autobus? Já jen že nam nějak zlobí auto, tak abychom měli náhradní plán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo jo jsem ráda, že tohle všechno mám za sebou... :-D u truhly jsem nadávala jako nikdy, botky mě bavily moc ;-) Ty krabičky sem dělala od oka, taky je každá jiná, většinou křivá apod. a navíc mě ráno málem omyly - sem přišla do práce a všechny ty krabičky se mi rozlepily!!! ]-( No já byla na prášky....ale ty botky mi zvedly náladičku :-D Jinak ty krabičky sou jednoduchý, pošlu klíďo návod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jé to budeš hodná, email asi máš ale je to kristyn.g@seznam.cz a to jsi ty krabičky lepila znova nebo si použila jinou metodu? například sešívačku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Náhradní plán - vás můžeme vzít autem :D @a.n.d.r.e.a No, jsem tam častěji :) Když nic nového nemám, tak sem nechodím moc, abych neměla depku :D Vy už máte skorem vše, já prdlačku! :( Zírám do Tvojho alba, to je nádhera :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri ale vy nepojedete z Krumlova ne? Nebo jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo tak já to dám dohromady a zítra ti to pošlu :-) To se domlouváte na Lucčinu svatbu? Kristý já možná pojedu krumlova sama autem, ještě to nevim jistě, tak bych vás když tak vzala :-) @renfri No všimla sem si :-D Tak já začla až měsíc před svatbou, jinak sem toho neměla moc předtim ;-) Teď už si ale musim máknout :-D
Odpovědět
nazdárek holky, tak se zase hlásím po pár dnech:-) máme domluveného kapelníka, mám za sebou zkoušku účesu a zkoušku šatů:-) vše proběhlo nadmíru dobře, ale dneska přišla první rána:-( náš chlápek na rozovoz si zlomil nohu:-( tak hned jsme hledali náhradní variantu a máme - tak uvidíme:-) jinak zkouška účesu super - fotku ale nemám, protože mi to hned zplihlo - budu mít jen vlny a spojený vzadu - do toho píchlý závoj - fakt nic extra! drdol a tak nechci. po sundání závoje mi tam ségra píchne kytičky na tom skřipci. ještě jdu v týdnu na střih, mám roztřepený konce a tak to chce ještě doladit:-) s hudebníkem sme domluvili předání nevěsty a tak podobně. od zítra budeme péct tak jsem zvědavá:-) jinak v kiku jsem byla a nic mě nezaujalo, takže jsem nic nekoupila. ta svíčka ve tvaru dortu za 60Kč mii teda přišlo už docela moc, když jedna na stoly teda nestačí, tak bych dala jen 300Kč min za svíčky. nechci to zase moc přehánět... co se týče té zkoušky šatů, měla jsem v plánu vyzkoušet ještě jiné, ale když na mě oblíkly ty moje a ségra s mamkou zatahovaly slzy tak jsem jiný už neprubla:-) akorát jsem změnila bolerko ze 3/4 rukávu na dlouhý a se stojáčkem. tot asi vše u mě nového:-) co u vás??? už se to nějak blíží ajajaj:-) tak se mějte bájo jdu se vykoupat a tak:-) paaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste se zase rozjeli s tím psaním :D, jinak všechno co jsem pokoupila a dovyrobila jsem naházela všechno do alba :) tak se můžete juknout, dneska jsem dozabalila čokoládky a zkusila ozdobit jedno vínečko s etiketou naší fotečky (kterou máme i na oznámení svatebním) :), takže zítra ty vína dodělám budou to jako dárky také, pro rodiče, pro svědky a ještě uvidíme co udělámě s těma ostatníma :) Jinak pro babičky, maminky, svědkyni a družičku budu mít ještě kapesníčky s anglickým textem něco jako Maminko, dnes jsem nevěsta, zítra budu manželka ale pořád budu tvá malá holčička atd atd :) a akorát to bude změněné u svědkyně babiček atd, koupila jsem an to obyčejné ale krásné dámské čistě bílé kapesníčky a nechám to tam natisknout, už to mám v té agentuře co dělá ty potisky, tak jsem na to zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a teda Andrej fakt nádhera jak ty botky, tak ty krabičky a všechno ostatní, jsi opravdu šikulka :) smekám před Tebou :) Jinak pokud nebudeme pryč, určitě bych chtěla vidět Lucíka taky na Hluboké :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, jukala jsem tady, že jste si psali o FCB, jestli ho máte, písněte mi prosím Vaše jména pod kterýma Vás tam najdu, abych si Vás mohla taky uložit do přátel :) Děkuju mooc
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky Lucí, jéé tak to jsem ráda, že ti vše takhle vychází! ;-) Teda až na tu zlomeninu, ale tak jestli jste sehnali náhradu, tak je to ok.... škoda, že nemáš fotku těch vlásků, ale vlastně my si už těch pár dní počkáme na realitu :-D No a já jdu hned po tobě na řadu :-/ Zatim si myslim, že docela stíhám...jen musim vše obvolat, potvrdit apod. A taky začít znova lepit krabičky, vemu na to vteřiňák, po třetí bych už je lepit nechtěla :-D @andrej_ka Koukám, že sis taky pěkně mákla ;-) Ty mejdlíčka v pytlíčkách jsou úžasný!!!Moc se mi to líbí ;-)
Odpovědět
nazdárek holky, já du hodit do alba ještě ty menu co jsem udělala a pár blbůstek co jsme koupili a je to potřeba:-) helet Andrejko nečekej fakt zázraky, nemám žádný extra účes, prostě jen navlněné vlasy a vzadu tři vlasy seplý a ofinu jen na stranu. říkala že chci to nejjednodušší co je :-D ale jelikož mám dlouhé vlasy tak motat to do drdolu by byla fakt škoda...jdu mrknout do alba vašeho co jste vytvořili....začíná to na mě nějak doléhat holky. doufám že nebude počasí jako dneska, to by mě kleplo!
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri jsi hodná, ještě uvidíme jak to bude, kdyžtak by nás mohla prý odvést Andrea. Možná stihneme dát auto do opravy tak bychom mohli jet po vlastní ose :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g My budeme na dovolené v tom ŠTILCI :) Takže "v okolí" :o) To zasejc není takový problém zajet těch pár km, kdybyste byli v "nouzi" bez auta :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik :-D No dorazej na tvojí a na mojí už budou doma :-D Neboj Lucí, vše dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?