Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
jj přesně. už dorazil tak pudeme hajat jsme oba ko, Tom po cestě a já po tom dvoudenním nevyspání:-) a zítra mám tu rozlučku se svobodou tak sem zvědavá jak dopadnu -nejsem zvyklá pít:-) tak paaa
Odpovědět
tak ohnostroj je objednanej, tak jsem zvědavá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak si to krásně užij :-) já sem dneska přežraná dortu. Milan ma narozky a dostal od kamaráda dort potažený marcipánem ve tvaru tramvaje ( M. je tramvaják ) je to krásný ale hodně sladký a rychle se toho přejí. Takže aspn máme jasno, že na svatbu bude ovocnej dort bez marcipánu :-) Jinak na dnešek se mi zdála zas noční můra o svatbě, taková se mi ještě nezdála. O tom, že jsem pobíhala v tričku s vakem s šatama na zádech a botama v podpaží a snažila se nějak zorganizovat hosty kteří se z nějakého duvodu samovolně začli přesouvat na místo obřadu, pak jsem teda vzala megafon a vyvolávala orgánizátorky družičky aby se o ně postarali... no hrůůůza
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jinak s tim ohnostrojem a u toho prvního je nadšenej i Milan a to je co říct :-) dobřes objednala, škoda že mame svatbu v "udolí" uprostřed města :-( jinak bychom ho brali taky
Odpovědět
tomáš ho neviděl, tak jsem zvědavá. já jsem si totiž psalas tim chlápkem na ten druhej ohnostroj a psal mi že to oprvadu tak pomalu lítá jak je to na videu. a to mě odradilo...není to tak pěkný...vyjde nás na 2140Kč i s poštovným, prej to zabalují do krabice a nemusíme se bát že by to přišlo nějak poškozené. těším se:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no vidíš, Milan mi řekl, že ten druhej mu přijde, že je to celou dobu to samí a ten první že se to hezky střídá. Tak se mu to určitě bude líbit :-) To je fakt moc hezký a cena jse super, ja o tom ani neuvažovala, protože jsem čekala že to bude stát tak 7 tisíc. My mame nakoupené letající lampionky ale asi by byl lepší a bezpečnější ohňostroj. Ještě uvidíme co nam řeknou v hotelu. Pani z hotelu nam lampionky schválila, prý je sama měla na svatbě a i když se jim zašprajcoval na stromě tak nechytl. Neradi bychom vypálili jezuitskou kolej z xtého století :-)
Odpovědět
jj to chápu, lampiony začínají ale zakazovat a někde jsou už jen doprodeje. tom je nechtěl, zamít je rovnou takjsem musela vymyslet něco jinýho.jen doufám že někde nebude závada:-)))
Odpovědět
Ahoj holky, pokud některá z Vás ještě shání šaty, nabízím za symbolickou cenu slevu 100% na půjčovné do nově otevřeného svatebního salónu v Kaznějově (u Plzně). Já už mám šaty vybrané i zaplacenou zálohu jinde, tak tu slevu bohužel nevyužiju. Platí i na šaty společenské a na pánské obleky. Dnes dopoledne jsem se tam byla podívat, výběr určitě je a šaty od zahraničních dodavatelů jim stále chodí! Takže pokud máte zájem, určitě se ozvěte a poukaz je k předání ve Strakonicích a okolí nebo v Plzni.
Odpovědět
holky tak to byla jízda - rozlučka jak blázen!:-) nejdřív u Tučnáka nic moc, ale ve futuru se to pěkně rozjelo. chlastali jsme od 6-3do rána. no mám toho až kam, je mi trochu divně, ale 9velkých panáků citruse a 3cuba libre sem ustála:-) dostala jsem spodní prádlo z bonbonů a pár erotických pomůcek do manželství, jako pouta, peříčka a tak:-))) přeju vám at to pořádně zapijete jako já!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lucí, takže jsi si tu rozlučku asi hezky užila vid ? :) to je dobře, já jsem na tu svojí taky zvědavá :D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No paráda!! :-D Sem ráda, že ti to tak dobře vyšlo. A dárky super!!! :-) My budem dělat jen takovou pidi a spolu, pojedem si asi zařádit na diskotéku ;-) , jinak asi nic, jak každýmu řikám, my svobodu neztrácíme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to je super :-) doufám že to budu mít taky tak fajn :-)
Odpovědět
Článek se načítá
tomášovi se dárečky moc líbily:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No to věřim! :-D
Odpovědět
jak mu zazářily očička když mě vtom viděl:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik :-D Už jen 18 dní co, to je docela mazec jak to uteklo :-)
Odpovědět
ani mi to číslo neříkej raději:-) nebo bude panika...holky co ještě zařizujete at vím jestli jsem na něco nezapomněla? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Taky máš takovej divnej pocit v břiše když si řekneš už jen tolik dní???Já jo, proto na to radši nemyslim :-D
Odpovědět
já na to nemyslím, ale když sem vlezu tak mi to hned naskočí....divnej pocit??? no....ani to neumím popsat:-) dneska nám přijde ohnostroj - jupí:-) a ještě jsem objednala nějaký svíčky a organzu na auto - raději ještě jednu.dneska musím dodělat jednu čoko a bude...včera jsem byla na dentální hygieně tak mi vypucovala kamarádka zuby:-))) příprava se vším všudy:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no vidíš, to jsem se taky chtěla objednat na airflow...sakryš to už asi nestihnu :-/ No nic. Taky to neumim popsat, je to divnej jakoby tlak v břiše, pokaždý když si řeknu za pár dní to bude, nebo se mě někdo ptá, tak to naskočí :-) Tak se snažim bejt v klidu a hlavně nezačít panikařit :-D Ale myslim že mě ta panika stejně dožene :-D A to pak budu šílet...chudák Tom, tomu to fakt nezávidim :-D Tak na víkend mám naplánováno - dodělat krabičky na dárky, dodělat proprietky na focení a nazdobit ty balerínky. Pak zbejvá dodělat noviny, truhlu, ještě tři jmenovky, štítek k rámečku jako ke knize hostů, upřesnit raut, objednat ubrousky, saténový role, koupit někde svíčky (asi ikea), zkusit vyrobit ten tácek na prstýnky, koupit bižu, objednat se na líčení....no ještě toho je dost :-D
Odpovědět
tak já už snad jen dodělávky...:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a toho je dost :-) @twigik už se těšim
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a no nemáš toho zrovna málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g @petulabrez No ani mi nemluvte :-D
Odpovědět
já se taky těším, ale i bojím, asi toho obřadu nejvíc....achjo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak sem přišla asi na dalších deset věcí :-D To bude boj tohleto :-D No dneska začnu pomalu připravovat krabičky asi ;-) jinak se z toho asi po....minu :-D No a co vy ostatní holky? Jak pokračujete???Máte ještě časík co :-)
Odpovědět
no Andrej, mají větší než my, ti řeknu:-) já dokoupila špendlíčky, zítra šupu do doplnků ještě pro pár svíček, mají v akci bublifuky za 10Kč tak ještě 3 jsem si objednala a pak jednu bílou organzu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, teda vy jste se zase rozjeli :D no já tak nějak pořád v přípravách pokračuju, ale přijde mi, že i když toho už mám docela dost zařízeno, že pořád se ještě něco najde :D, včera jsem byla na zkoušce líčení a super, mamče, svědkyni i budoucímu manželovi se to moc líbilo:) na zkoušku účesu jdu 5.května, tak jsem na to taky zvědavá, jinak včera jsem zaplatila DJ Romana Anděla z Kissu a domluvila s ním všechny podrobnosti :), pak domluvila květiny u známé a vyjdou mě na 3000,- se vším všudy, což je parádní cena, co? :) budou krémové a fialkové růžičky :) Jinak oznámení už máme tak nějak relativně rozvezené a rozdané, ještě ale pár jich chybí dorozdat :) ted ještě objednat přítelovi na auto klobouk už i s tou organzou, pak ještě organzu na stůl, už mám zarezervované potahy s lila mašlí na židle ke svatebnímu stolu k obědu :) na strance svatebni-potahy mají je tam nejlevnější na jednu židli i s mašlí za 35,- to nikde za takhle super cenu nemají :) Jinak nevím co bych ještě písla, pořád něco obvolávám a zařizuju :) jo a 18.dubna jdu zkusit ten nástřik místo solárka, tak jsem na to taky zvědavá :D
Odpovědět
nazdárek:-) já dneska byla vesvatebních doplních a koupila sem kamarádce jako poděkování lampion:-) strašně je chtěla pouštět a my máme ohnostroj:-) a paní mi ho zapomněla zaúčtovat:-) tak ho mám zadáčo. jinak u nás nic nového, od pátku mám už dovo pak jdu 18a 19.4 do práce a zase dovo:-)) takted budu v jižních čechách:-) v neděli máme schůzku s kapelníkem:-) no a jinak v pondělí zkouška účesu a šatů a tím to nějak asi vrcholí skoro:-) ještě něco napéct a svatba je tu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jéé no tak to je super, to je takovej bonus ;-) Teda, tebe bych chtěla za kámošku, takhle jí udělat radost, to je hezký!!! ;-) Tu dovču ti závidim, taky by mi bodla, abych to stihla...no každopádně - kartičky k dárečkům už mám hotový, dokonce i s novinama finišuju...ještě teda mi zbejvaj ty fotky naše...to musim postahovat z fb :-D No už se nám to krátí, občas si řikám proč to nemáme až v září :-D Ale musim říct, že už se moc těšim!!! x-) @andrej_ka Koukám, ty nebudeš mít měsíc před svatbou co dělat... :-D ty jedeš...no a co se nám třeba pochlubit s tou zkouškou???šup fotku! ;-) Jojo na ty potahy sem taky koukala, ale slečna z hotelu mi řekla, že je chystaj šít, takže mi jedna položka odpadla :-D Joo a jinak zjišťuju, že došly finance a to jako že budem mít hoňky všechno poplatit :-| To jen abych toho neměla málo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?