Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Já ti dám, že bys to přesunula na 30týho! :-D
Odpovědět
tak ted už smůla to je jasný:-) dřepím u PC zase celý večer a koumám ty ohnostroje: holky vzhledem k tomu že to mám vybrat sama tak mi musíte poradit: a to jaký teda: http://epyrotechnika.cz/hotova-oha-os... http://www.zabavni-pyrotechnika.cz/oh...... poradte prosím....kde jsou lepší efekty.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ten druhej mi nejde otevřít
Odpovědět
http://www.zabavni-pyrotechnika.cz/oh... ted už to pude
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g už to jde a mě se tedy víc líbí to první. Líp to tam na sebe navazuje ty rachejtle a je to takové zajímavější.
Odpovědět
děkuji za názor :-) a za čas že si na to koukla!
Odpovědět
@twigik Ahojky, mě se líbí oba...První sice nemá tak zajímavé efekty, ale hezky navazuje. Druhý má menší prodlevy, ale lepší efekty. Jestli k tomu budete pouštět nějakou hudbu, volila bych ten druhý - prázdná místa vyplní hudba (ten se mi asi líbí víc...). Bez hudby bych dala klidně ten první... No moc jsem ti nepomohla viď :-D
Odpovědět
ono to bude zasebou, ty prodlevy to je jen tak natočené víš:-) bude to bez hudby.
Odpovědět
@twigik Ajo, no ale stejně ten druhý měl hezčí petardy :-)
Odpovědět
@twigik No a teď babo raď, že jo :-) Doufám ,že se ještě někdo vyjádří 8-) :-D
Odpovědět
já teda zatím byla pro ten první, ač je kratší že má efekty lepší....no tak další ....:-)
Odpovědět
@twigik :-D No hlavně se má líbit tobě!!! Tak vyber, co je podle tvého gusta ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mě se líbí nějak oba když na to tak koukám. chjooooo:-)
Odpovědět
@twigik mě se líbí víc ten druhý a už z principu, lidi jsou zhýčkaný a chtějí vidět nové a nové efekty :-) ale jen tak mezi námi ohňostroj jindy než 31.12. bude zajímavý vždy :-)
Odpovědět
@evajzek JJ to je fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bery Hehe, tu kočku, co je první, mám za oknem :D Ty druhý jsou krásný!!! :D
Odpovědět
@renfri teeda, ale snaha byla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky ;-) @twigik Lucí, za mě jednoznačně ten druhej!!!Má mnohem lepší efekty a je úžasnej ;-) Ták já už to mám za 29 dní...ale kupodivo sem zatim až moc klidná...nevim proč :-D Přitom mi toho spousta chybí....:-D
Odpovědět
jééé hluboká:-) má někdo fotky z hluboké? moc by mě zajímalo jak to tam vypadá na svatbě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@petraodtahalova My ještě ne ;-) Ale zkus mrknout třeba sem http://www.beremese.cz/fotoblog/aalek...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraodtahalova a ještě tahle je pěkná http://www.beremese.cz/fotoblog/jeann...
Odpovědět
tak to je jak z pohádky, prostě paráda :-) chci taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak jsem taky na to koukala, ten druhej má lepší efekty ale škoda že to nebylo natočený hned po sobě ale různý videa dohromady, ten první mně zaujal jen proto že je to jedno video vcelku a jak do toho tlaskali ty lidi tak to mělo lepší atmosféru... ale jak píše evajzek - jakejkoli ohňostroj bude zajímej, když neni na silvestra.. a pokud ho budete pouštět třeba kolem půlnoci tak spousta lidí bude už ojíněných a nebudou vnímat jestli je tam efekt ten nebo ten.... :-) A dovolí ti to na bezdrevě? Já o něm začínám taky uvažovat - teda až co sem zkoukla to video :-) , ale nevim když v létě bude horko, aby neshořeli stromy okolo, ono jak je to pak rozkvetlý ty stromy a je jich tam docela hodně...
Odpovědět
jj na Bezdrevě otom vědí že ho budeme mít, bude ve 22hod a paní Špringlová to ohlásila i hasičům:-) takže vše pěkně pokryté:-))) díky holky za rady a tipy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak dneska super den, furt sem si lámala hlavu s těma písničkama na obřad a kámoška si vzpomněla že zná dva kluky co tady hrajou na piano, tak sem jim volala a vypadá to, že mi ty moje vysněný nahrajou na cd!!!Prostě paráda!!! Takže teď už jen abych vybrala zbytek písniček, co nám tam bude hrát.... :-D Už sem to vzdala a teď tohle! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jsou hezké oba dva Luci, ale jak tu píšou holčiny, bude to netradiční než jako se to pouští na silvestra. Moc lidí to na svatbě nedělá ten ohnostroj a hlavně vždy to bude originální nápad :)
Odpovědět
tak holky po bojovém rozhodování a několika názorech v práci a tady to bude ten první. i z toho důvodu že to objednáváme kousek od Prahy a asi pro něj dojedeme ten druhý je z Olomouce. jinak mám dnes za sebou další líčení a holky bomba!!!jsem namalovaná přesně podle toho obrázku v mém albu! krásný, moje svědkyně je machr:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to je super :-) a maš vyřešeno i líčení :-)
Odpovědět
jj uf:-) ještě zbyteček:-) ted čekám na svého skoromanžela, vrací se ze služebky. jsem natěšená jak malá holka na hračku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to věřím, jak jsem taky těšim když se dýl nevidíme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?