Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Děkuju snažím se :) a co ty jak pokračuješ ??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky kočko, tak ted jsem na něj jukala a taky nevypadá špatně, ted jde o to že tenhle je jen 3,5 minuty za 2000,- a tam na té stránce je čas 4,15 min za 1890,- a pokud i na téhle stránce té první jde teda sestavit si to aby to vyšlo na něco málo přes 2000,- a více minut nebo ten čas 4,5 minuty,tak by to bylo super, určitě si ho chci pořídit ale ještě nevím teda jakej, tak když bys mi dala echo po tvé svatbičce, jakej jsi si teda vzala a jakej byl ??? jestli tě můžu o to poprosit ? ´:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak naskenovala jsem fotky od dětsví a udělala dvě stránky od dětství až po ted, jinak pomalu ale jistě pokračujem, spíš máme plánky kdy a co... další větší přípravy budou až koncem dubna až pojedem do Krumlova. To mame domluveno schuzek... od matriky, kytky, fotograf a kamera, kadeřnica s kosmetičkou, pronajem salu.. tak se už těšim až tohle bude domluveno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No já jsem dnes byla ve městě s mojí svědkyní a její sestřičkou, co mi jde za drůžičku, juknout do dvou salonu na šatičky pro ní a máme vybrané ve dvou salonech vždy jedny šaty, ale ty druhé jdeme zkusit až ve čtvrtek, až jim přijde zpět ta větší velikost z Tábora :) Měla je tam půjčené jedna družička :), pak jsem zase neodolala v krámku s dekoracema plovoucím fialkovým svíčkam :) tak jsem je musela vzít :), a pak jsme byli s přítelem u známého v restauraci vše podrobně domluvit a jsme oba nadšeni z toho všeho, prostě organizace super si myslím že bude a prostě celkově by to mělo proběhnout na výbornou :) Jinak jsme domlouvali krom toho všeho i menu: aperitiv: sekt něčím doladěný :), předkrm to vidíme na broskev plněnou žervém se sýrem a bagetkou, polívka : klasická svatební a hlavní chod to přemýšlím ještě o třech variantách :) a zákusek bud dort nebo něco jiného to ještě musíme dopromyslet :), takže uplně super, budeme tam promítat i fotky od dětství až po součastnost co si udělám koláž na DVDčko :), bude nám tam hrát Roman Anděl z Kissu, raut se bude skládat z : obložených mís, ovocné salatové mísy, mini - řízečky, pečivo, nějaký salat k tomu, tatarák, topinky, guláš a já nevím co ještě :D
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka téda to budete mít megaslavnost :-) to my to budeme mít tedy skromější :-) polévka, svíčková, zmrilinový pohár jako dezert :-) tak snad to bude dobrý, i když jak to takhle vidim napsaný tak se mi to nějak nehodí k svatební hostině, spíš k nějaký normální večeři... Večer bude malý rautík s obloženýma mísama a miniřízečkama a pečivem. Přemýšlela jsem i o čokofontáně, ale bude tam cukroví a dortů dost. To s tim promítáním a DJ je supr, budete mí super párty :-) ty plovoucí svíčky budeš dávat na stůl jako výzdobu?
Odpovědět
Andrejka: jasný dám vědět, já sama ještě nevím. sice tenhle je na mín minut a dražší ale přijde mi že jsou tam lepší efekty...já nevím...vybírám to sama, Tom chce mít překvápko tak se sama nemám s kym poradit:-) uvidíme, zítra jede pryč, bude na to časík, něco vybrat:-) kde si koupila ty plovoučky, kam chodíš v čb na dekoraci? mám od 11.4 dovču a budu v čb takže bych někam zašla se jen podívat, ale nevím zda budu ještě dekoraci kupovat mám toho dost bych řekla. my jsme taky rádi že v restauraci vše klape jak má:-) my máme oběd: předkrm rolka, klasika polévka, vpřová krkovička po selsku, bramborový knedlík, dušené zelí, a pak dort. přípitek cinzano bianco. raut už jsem tu psala, sele, miniřízečky dva druhy, pečivo, zelenina, sýry, salámy, kuřecí paličky....já už ani nevím:- ) Holky já měla sen - nikdy nechci zažít. samo zas o svatbě, už mi hrabe:-) ráno ten den, sem otevřela pouzdro na šaty a byla tam jen náká bílá sukně, tak sem k ní hodila tričko. kadeřnice onemocněla, takže sem šla v culíku co si dělám do vany abych si nenamočila vlasy :-D kytky zapomněli vyzvednout, tak tam ženich letěl a přivez jen kytky na stůl, protože sebou neměl dost peněz:-) a jelikož jsme na obřadu neměli prstýnky, tak nám je na rychlo udělali z drátu:-)))super sen fakt:-))) ale vdala sem se:-)))
Odpovědět
jo a závoj jsem zapomněla doma:-) prostě sem si na něj vzpomněla na obřadě:-) fuuuuuuuuuuj
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik teda, to jsou ale zivy sny, ja zatim tyhle stavy nemam :-) no ale pozitivni poselstvi toho snu je, ze ses vdala i tak, takze cokoli se stane, tak to neni zadna traga :-D
Odpovědět
@renfri to se nedalo neposlat :-D
Odpovědět
pttj: no jo ale vdát se jako učesaná neučesaná, oblečená, neoblečená....to je děsný!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik to věřím :-) takových příprav a pak tohle :-D
Odpovědět
vid:-) člověk se s tim crcá a pak jde stejně v tričku:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@twigik ale zas nas to bavi :-)
Odpovědět
to máš pravdu:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Teda Lucí, ty máš podobný sny jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik taky mam podobný sny...
Odpovědět
jupíjajou nejsem sama:-D mě už hrabe prostě:-))) holky ale těším se čím dál tím víc:-) ted řeším kolik chlebíčků a dortů do práce:-) zase prekérka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik :-D to snad ani není možný :-D Holky je krásně, jdu makat na zahradu, večer sem zas nakouknu ;-)
Odpovědět
užij si to já mám do osmi v práci:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky Lucí, krásný dekorace mají v Mercury u těch jezdících schodů hnedka dole vedle vchodu do Hypernovy :) a myslím si že tam měli i růžové vonavé plovoucí svíčky :) (podobný obchůdek je v Igy nahoře kousek od té pizzerky :) ), jinak nakupuju všude možně i v PKL na Lannovce naproti Prioru, nebo ted měli i takové ty růžičky v OBI :) JJ to chápu s tím ohnostrojem, ten můj mi taky řekl, že to nechá na mně :D,tak pak dej echo :)
Odpovědět
to je nejlepší já to prubnu a ty si pak vesele objednáš podle mě:-D já teda budu pokusnej králík na všechno:-)))) sakra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no jo vdáváš se holt první z nás :-)
Odpovědět
to kdybych věděla tak jsem to šoupla na 30.4 :-D .
Odpovědět
Ahoj, my bychom se chtěli brát letos na Hluboké, ale ještě nemáme vše naplánované a tak. A vy už máte vše hotové? a jestli se mohu zeptat, je to tam obřad i hostina?děkuji za odpověď
Odpovědět
ahojky myslíš zámek? tam jeobřad, hostinu můžeš mít kdekoli kousek odtamtud, ale na zámku přímo myslím restaurace není.a pokud jo tak pěkně mastná!
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulinka88 s zámkem souvisí hotel Štekl kterej je hned u zámku ale je to tam dražší. Záleží na vašem rozpočtu.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik To viš jsi jedna z prvních co má tady svatbu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulinka88 Ahojky, taky to mám na zámku Hluboká stejně jako všichni tady :) a už mám tak nějak hotové a zařízené a to mám svatbu až v červnu, ale ještě je pořád co dolazovat atd :) JJ jinak jak tu píšou holky, tak se zámkem Hluboká souvisí hotel Štekl, ale ten je opravdu mooc drahej, to si připrav kdyžtak penízky :) Moje teta tam měla svatbu asi pře 3 až 4 roky a na hostině nás bylo jenom 10 jenom rodina a kolem 25 000,- je to vyšlo jenom pro nás pro rodinu oběd :D takže opravdu masakr :) ale jak tu píše třeba twigik, tak kolem zámku Hluboká je hodně restaurací a penzionů :) my to třeba budeme mít o trochu dál od zámku,ale nevadí nám to :)
Odpovědět
Andrejko: pravda pravda, první,ale když to půjde, přijdu vám to berušky vrátit:-) a budu na vás ukazovat prsteníček - že já už mám ty nervy zasebou:-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?