Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri a kam tedy jedete?
Odpovědět
renfri: to tě chápu protože mě už se taky nic nechce. ze začátku plná energie a elánu a ted se už jen těším až si to ten den užiju:-)))
Odpovědět
jo a co se týče svatební cesty tak to možná bude někde pod stanem:-) romantika s mravencema:-))) moře mě nějak neláká:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak my jedeme do Tater - zařizuje skoromanža :-)
Odpovědět
tak to je pěkný:-) to mě neláká:-) uvidíme taky podle peněz
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no tohle je plán snoubence, já sem spíš kulturní typ - jako památky, ale příroda bude určitě krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g @twigik - zatím nikam, nemám ještě nic objednáno. Moře mě neláká vůbec, vopruz :) Chci do Jeruzaléma, na Sinaj a Mojžíšovu horu :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holk :-D Tak jsme zpět z Mikulova, navštívili jsme tu Madoru a musim říct - ty ženský tam jsou poklad!!!!:-D A to nejdůležitější, už mám doma šatičky!!!!Moje!!! Máte to zdokumentovaný v albu, tak prosím o vaše komentáře, no snad jsme vybraly dobře :-D Táák a teď o víkendu si dám oraz od svatbování :-D Jooo a ještě jsem si tam koupila brože na botky, vyfotim je a hodim taky do alba :-) Koukám, že ste tu řešily svatební cestu...my nikam nejedem, chceme postavit koupelnu do zimy, tak aby bylo za co ;-) Holky fakt mám radost, že mám konečně šaty, ta Madora je prostě skvělá! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a teda ted jsem to zkoukla a fakt nááádhera!!!! vypadá to na tobě mnohem líp než na modelkách :-)) a fakt ti moc sluší! :-) Mě včera přišla bolerka z Madory :-) taky krásné, akorát potřebuji širši rukávy protže mam silnější ruce, tak mi paní majitelka napsala, že mužu odevzdat v praze v salonu Nevěsta abych to nemusela posílat. Poslala jsem jim fotku jak to chci upravit a snad to bude :-)
Odpovědět
Andrejko jsou fakt moc hezký, takové podobné vybrala i moje kamarádka:-) já mám něco na styl šlehaček, teda jen na bocích ale to jsem vám vlastně posílala.11.4 jdu na zkoušku a uvidím jestli ještě nevyberu jiné:-) ale nechci už koukat:-) pěkný den holky papa
Odpovědět
@kristyn.g ty pro pokorne postavaji opodal - ...
Odpovědět
@andrej_ka kdyz je spatny pocasi tak ty zidlicky skovavaji pod oranzerii a tam neprsi
Odpovědět
Článek se načítá
@kristyn.g muzes mi poslat na to kyt. duo kontakt na ivonack@seznam.cz , dekuji.
Odpovědět
tak mi vybrali písničky, tedy 4 jak tu někdo radil a ted frčíme do kina na černou labut:-))) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik pa a užijte si to ;-)
Odpovědět
bylo to pěkný psycho teda....ještě že se vracím k těm písničkám...je jedna na příchod, jedna na proslov+prstýnky+pusa, pak jedna na gratulace a odchod že??? podle toho seznamu od nich to tak chápu a že řekla i 4 písničky. není to rozdělení na příchod můj, jeho a tak že ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej: šatečky jsou nádherné a ty co jsi si vybrala jsou úžasné :) Lucí: jj taky tak jsem to nějak pochopila ale není problém, když budeš chtít na svůj příchod jinou písničku a na příchod ženicha a ostatních svatebčanů také jinou :), já tam volala a řekla mi 4 ale prý mužu dát na to CD klidně o jednu navíc, a také to asi vidím že dám jenom jednu písničku na proslov, prstýnky a pusu, další an příchod, pak gratulaci a poslední na odchod, jinak taky se mi nechce utrácet moc za ten ohnostroj od toho smištíka za těch 6000,- jdu juknout na ten tvůj co jsi sem hodila a kdyžtak ho také objednám za tyhle penízky, bohatě to stačí si myslím :) Jinak co se svatbní cesty týče, tak tu si uděláme asi až v září do USA :) já tam byla už asi 4x nebo 5x a přítel by se tam chtěl také podívat, vydím to na jeden týden relaxu a další týden relaxu na té výletní lodi směr Bahamy a ještě nějaké ostrůvky, nevím Mexico či Jamajku :)
Odpovědět
tak dobře vyberte, my fakt nevíme co bude a kam pojedeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak jsem na ten ohňostroj jukala a vypadá opravdu dobře a hlavně za tu cenu je přijatelný :), asi taky do něj půjdu :) super tip :)
Odpovědět
já ho budu objednávat tento týden. ještě číhám po jiném, ale asi to bude ten, ta cena je opravdu super
Odpovědět
možná si nechám propojit dvě levnější:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já chci určitě jinou písničku na pochod než Pavel - Pavel bude s ostatníma nastupovat na jednu, pak já na jinou , pak na proslov, pusa prstýnky, a pak na gratulaci a ještě radši jednu navíc, ta bude po těch gratulacích na odchod... asi tak :-) Jinak my nepojedeme nejspíš nikam, budeme začínat stavět - konečně, tak ty penízky dáma raději do baráčku ale říkali jsme že byme jeli třeba na víkend nebo prodlouženej víkend někam jen tady v čechách... Já bych teda k moři jela hned, to je pro mě od rána do večera ležet a opalovat se a koupat v moři, ale letos to nevyjde.. A raději oželim jednu dovolenou jen abysme co nejdřív mohli bydlet ve svým..
Odpovědět
tak my budeme nastupovat na jednu asi. ještě nevím. máme vybraný 4 anevím zda s nima bude domluva aby na mě přepli jinou...docela se toho děsím:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jj taky jsem jukala a žádnej jinej lepší ohnostroj za takhle super cenu jsem zatím nenašla,takže půjdeme taky do tohodle asi :) jinak myslím že by neměl být problém aby ty jsi nastupovala na jinou písničku než tvůj budoucí manžel :), ale já jsem asi usoudila že nechám jednu písničku na nástup pro všechny asi, proč to komplikovat a přemýšlet na další písničkou navíc, když ted sama nevím jakou vybrat a ještě vymyslet o jednu navíc :D Jinak přemýšlím o písničce na proslov, prstýnky a pusu od Leony Lewis - footprints in the sand je opravdu nádherná.
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, tak už mám koupené spodní prádlo pod šaty, zkompletované dárečky pro hosty (fialová mini mýdla v organzovém sáčku s motivem levandule a k tomu přivázaný proužek s iniciály na fialkovém metalickém papíře :) ), dneska jsem dodělala truhlu na penízky :), mám pořízené balerínky v krémové barvě z CCC na večer pod šaty, abych mohla pořádně trsat :D pak sem hodím fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka teda ty jsi pokročila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Známý to taky měli že každej nastupoval na jinou písničku, někdo tam stál u toho přehrávače a přemačkával písničku - ono je to asi to nejjednodušší co může bejt, zmáčknout čudlík aby byla jiná písnička... :-) Jinak u mě nic nového, já už nevim co tak nějak dělat... Mam doma vytisklý obaly na čokoládky ale ještě jsem se nedokopala k tomu je na ty čoko nalepit, se mi do toho pořád nechce.. Už bysme ale asi měli dávat pomalu dohromady oznamka, mam doma papíry na to ale zas sem se ještě nedokopala k tomu to natisknout, protože pořád rozmějšlim jak to udělat.. Je nakonec objednám z netu a bude :-) I když zas škoda peněz :-)
Odpovědět
nazdárek berušky:-) zdravím po víkendu:-) kéž by vyšlo takové počasíko jako je dnes (teda aspon tady u nás je pěkné:-) ) Andrej: asi si ho nakonec nechám nakombinovat, mám dva typy, vyjde to na 2100Kč (a budeme mít zdarma poštovné - protože ten za 1890Kč stejně vyjde tak na 2tis - s poštovným). zkusím si říct co chci za efekty uvidíme jak to půjde. Tom mi odjíždí ve středu na služebku tak na to budu mít časík. jinak u nás nic nového, potřebuju koupit ještě ty špendlíky na auto na věnečky a stuhy a tot asi vše...už nevím...tak já nechám jen jednu písničku na náš nástup:-) budou 4 a padla:-) tak pěkný den zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) tak jak u vás pokračujou přípravy? Já jsem po šatech tak spokojená, že mám pocit, že už nic nemusim :-D Teďka v pátek jedem na víkend do prahy, tak navštívim svatební doplňky a dokoupim dekoraci, noviny mám skoro hotový - zbývá mi jen doplnit fotky (problém je, že nevím kam jsem založila svoje z dětství ;-) ), a pak už asi jen doladit detaily...dneska mi už konečně přišly lampionky :-) Jéé a vlastně bych měla udělat ještě krabičky na dárky pro svatebčany :-D Po návštěve v práglu se do všeho pustim, tak uvidíme...každopádně se to blíží neskutečně x-)
Odpovědět
Andrejko ještě k těm ohnostrojům, mrkni na tenhle. je kratší o pár sekund než tamten, ale ty efekty...http://epyrotechnika.cz/hotova-oha-ostroje/mini-torna-do/prod_95.html já teda mám dilema, kterej:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?