Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
renfri: ty jsii dobrá, ještě mě stresuj víc :-DDD no uvidíme jak to dopadne:-))) balet: mě bude líčit svědkyně, tak todle neřeším. ale dostala jsem tip na jednu,která je v žižkově ulici (jak je budova PVT - jestli víš) tak hned vedle - skoro naproti restauraci u černého koníčka nebo jak se to jmenuje
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik já se taky moc těšim jen se právě děsim té kadeřnice a kosmetičky .... @balet a to si k ní šla na zkoušku svatebního líčení jako že si jí řekla že se chceš nechat od ní namalovat, nebo si jí řekla že to chceš zkusit jak maluje ? Já to taky chci zkusit v kadeřnictví a na kosmetice a možná bych chtěla vyzkoušet dvě kadeřnictví a porovnat je, tak možná bych vzala jeden obrázek a nechala se podle něj učesat a vydělo by se jak by se to porovnalo. Nebo nevim jak to udělat ...
Odpovědět
@kristyn.g Já ke kosmetičce normálně nechodím, protože se líčím i na akce sama. Na svatbu bych ale chtěla něco lepšího ;-) , tak jsem chtěla nějaké vyzkoušet, jak líčí, abych měla představu. Tahle první byla známá, tak to pro mě byla jasná volba a ono ejhle - nebylo to úplně to pravé ořechové... :-( Asi jsem moc náročná a vybíravá nevěsta 8-) :-D Tak zkusím jiné tipy :-)
Odpovědět
@twigik Jé díky tam to znám, mám blízko fakultu :-) Denně tam chodím, ale vůbec jsem si nevšimla, že by tam něco bylo. Hned jak půjdu ze školy, zaměřím se na to! Díky moc ;-)
Odpovědět
@sajusinka Kdyz prsi tak mas obrad take venku, celou instalaci schovaji pod oranzerii u obradky.Koukni na fotku. Ano plati se poplatek matrice dle jejich tarifu + 10.000,- Kc za pronajem a naranzovani ty instalace( slavobrana, 20 zidlicek s potahy, stolek, koberec). V cene je i mala koordinace obradu, kvetinova vyzdoba - muzes si vybrat , masle v barve tve svatby a 10 kornoutu na ryze..... Jakej mas termin? Pani z agentury nam slibila slevu, pokud by v nasem terminu tu instalaci si pronajali dve nevesty, ktere by meli obrad ve stejny den, ale kazda v jinou dobu (tak 1- 2 hod rozdil)
Odpovědět
@kristyn.g to nevim..
Odpovědět
@ivonack : my to máme 11.6. v 11:30
Odpovědět
Profilova fotka
@ivonack to je moc hezký akorát jak to je s turistama?
Odpovědět
webovky nemají bohužel. ale možná bych někde našla i kontakt. doufám že víš kde myslím, jak je vstup do PVt (budeš stát naproti čelem k baráku) tak půjdeš doleva a hned ten baráček vedle myslím, nebo ob barák. líčila se tam i moje kadeřnice a byla spokojená. ale sama neposoudím
Odpovědět
jo to bylo pro balet, pardon že jsem skočila do diskuze - o něčem jiném
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Odkud ho nakonec budeš mít ten ohnostroj a za kolik Luci? jinak tady je odkaz na tu písničku na příchod od Beyonce - Halo : http://www.youtube.com/watch?v=dC06CM...
Odpovědět
Profilova fotka
@balet Ahojky, já jsem dostala jeden dobrý tip na kosmetičku od mojí kamarádky, co mi dělá nehty a vdávala se minulý rok. Sídlí na Palačáku, já se normálně taky jinak líčím na akce sama, ale svatba je jednou za život a to si za to klidně zaplatím :), jinak na zkoušku líčení tam jdu ted ve čtvrtek co bude :) Kdyžtak ti na ní můžu poslat kontakt potom :) nebo i ted když budeš chtít :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a nemužu se dočkat až napíšeš jak dopadly šaty a samo případné fota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka na Palačáku je nějaká kosmetička? Tam já totiž bydlím a nikdy jsem si tam ničeho nevšimla.. :-) Jinak já ke kosmetičce nepujdu, nalíčim se sama doma, stejně mi přijde že jak mam brýle tak do nich plno kosmetiček líčit neumí a nějaký barevný stíny a tak, na to já nejsem, používám jen řasenku a tužku, tak se i tak namaluju na svatbu..
Odpovědět
nazdárek holky:-) Andrej ten ohnostroj je od krupičky, myslím, musím najít odkaz:-) ten je zatím favorit:-) je tam ohnostroj 4min 15sec za 1890Kč, je tam i ukázka, pěknej je. nám stačí, nechci vyhodit do vzduchu 10tis a tak, zapálíme si ho sami:-) jinak já smolím ty písničky a asi na můj nástup bude tahle: http://www.youtube.com/watch?v=bxNJHu... co myslíte? na prstýnky a pusu budeme mít určo kiss the rain a dál nevím:-))) to vybereme s Tomem zítra. dneska musím dodělat ještě dvě čoko a na stůl jeto snad všechno...
Odpovědět
tak to není Krupička:-))) je to tenhle ohnostroj: http://www.zabavni-pyrotechnika.cz/oh...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Já jsem na malování se levá, nemaluju se vůbec... takže kdo ví, jak by to dopadlo :o)) Mám vizážistku přímo od hotelu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ohňostroj je moc krásnej, jsem si všimla až teď :) My ho mít nebudem, protože za tmy už budou všichni doma. A navíc dost koketuju s myšlenkou zastavit se na svatbní cestě v Jeruzalémě a to musíme trochu zkrouhnout rozpočty :o)
Odpovědět
renfri: no nic není zadarmo, taky jen koukám jak se mi účet krátí a to dost silně:-( a to to neplatím jen já, ale samo společně a ještě nám někdo platí foto někdo támhleto...a ještě mám vypláznout nějakých 13tis:-( ufffff
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to je ještě dobrý, ja sem ještě to co budem muset platit i s částí hostiny 98tis! :-D @renfri a na kolik tě to vyjde od toho hotelu?
Odpovědět
Kristý : já nepočítám hostinu ale ta vyjde tak na 50tis, ale to budou platit na půl naši a napůl jeho rodiče..i když uvidíme ještě ... :-) jsou to pálky. nějak mi ubývají moje rezervy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik neše rezervy už došly :-( takže platíme z výplaty... Rodiče taky prý přispějí, tak to snad zvládnem. Já jsem do téhle částky, počítala na hostinu 30tis takže to bude určitě ještě víc...
Odpovědět
já se děsím toho jak to zase našetříme zpátky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to unás moc nehrozí, spíš budeme zase operativně šetřit na něco jiného
Odpovědět
no my samo taky. chceme baráček:-))) my jsme strašně skromný:-) chceme se příští rok vrátit tak uvidíme zda to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to budu držet palce :-) to se máte když vás v Praze nic nedrží, nas bohužel práce docela hodně... Asi si udělam v krumlově stánek s něčim a budu prodávat a odstěhujeme se taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já to mám v Goldu komplexní i s vlasy - zkouška líčení a zkouška účesu a pak líčení a účes ve svatební den, obojí přímo na pokoji, takže bez starostí. Vyjde to na 2500, což je sice možná víc, než bych dala jinde, ale když přijdou až za mnou, tak mi to přijde OK. @twigik Nj, nám na to nikdo nic nedá, zatím jsem to spočetla na 110k svatba, 80 svatební cesta.. uf :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri taky pálka ten rozpočet, my doufáme že svatební cestu narvem do 50tis i s utratou... Tak to za mnou přijde taky na pokoj kadeřnice a kosmetička, ale kolik mě to bude stát to nevim :-)
Odpovědět
no teda 2500Kč za kosmetičku a kadeřnici je docela pálka. ale každý utrácí za něco jiného my zase za ohnostroj:-))) holky hlavně at vyjde počasí, to je co si přeju snad nejvíc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Já nevím, asi je to pálka :-) Ale mě se o to už vážně nechtělo starat, všechno zařizuju sama a mám toho už dost plný zuby :-I @kristyn.g Nj, tak kdybychom jeli někam normálně, tak to taky vyjde levnějc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?