Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
tak jsem vybrala bolerko a i schůzka s foto byla supr! 11.4 jdu na zkoušku účesu i šatů, užse těším!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Zkoušku účesu mám den předem :-/ Ale snad to bude OK :)
Odpovědět
já ještě nemám vymyšlenou kadeřnici :-( jsme do čb přestěhovaný a já nemůžu žádnou objevit která by mi sedla
Odpovědět
já jdu k Lence kadeřnicí je v salonu Salvage. neznám jí,ale dvě kamarádky mi o ní napsaly at k ní jdu (a ty dvě se neznají) tak to prubnu:-) a jinak my už máme holky všechnoooooo (teda vše důležitý, ještě sehnat ohnostroj ale to až dle počasíka)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Téda, jak já ti závidim :-) Já jsem nakonec do čb jela i v sobotu a sehnala sem si svetřík, šálku, Tomovi ponožky...V tejdnu jsem objednaná do Madory, tak šaty už snad budu mít taky z krku...to podstatný asi jakžtakž máme, ale ty věcičky okolo...:-/ Ale furt je čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ahoj, byla jsi na zkoušce účesu v tom redretu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ne né, jdu tam až týden před, aby si to mohla pamatovat...už sem tam objednaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak jsem moc zvědavá, ja se asi taky necham česat a líčit tam ( když to tobě dopadne dobře :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :-D Takže sem zkušební králík jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak to zas nééé, ale jsem docela zvědavá jak jim to pujde, koukala jsem ti do alba a asi chceš udělat něco podobného jako bych si představovala já :-) Tak jsem jen zvědavá. Mě na vlasech docela záleží a na stránkách mají učesy jen "ulízaný" tak by mě zajímalo jestli uměj i něco "většího" a nadýchanějšího :-) Taky bych chtěla si tam vyzkoušet víc těch učesů a uvidíme jak jim to pujde. Už víš kolik tě bude stát ta zkouška?
Odpovědět
@renfri pokud budes mit hostinu v Goldu nebo na Steklu koukni se na svatbanahluboke, najdes tam jejich slevovy kupon ,mne tato agenutra zajistuje venkovni obrad v zahrade na Hluboke - nechceme ho mit v obradni sini.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivonack ale to asi neplatí když to nebudem mít přes tu agenturu? Nebo jo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý, teoreticky by to mělo platit, na tom kuponu neni uvedená podmínka, že to musíš mít přes tu agenturu...vytiskla bych to a zkusila :-D Myslim, že zkouška je v ceně účesu, myslim, že kolem 600,- což je supr cena...i v plzni na maturák mě česali za 1500,-, ale uvidíme, třeba až uvidí tu mají palici, tak budu ještě připlácet :-D Jsou tam prý moc šikovný, tak uvidíme, taky jsem zvědavá...ještě se musim objednat na líčení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ja jsem taky moc zvědavá :-) 600 to bych dala klidně i dvakrát kdyby se tim něco ještě zlepšilo :-D :-D Když jim řeknu že zkoušku učesu budu chít vyzkoušet 3 docela náročný učesy tak bych řekla že si to budu připlácet určitě. No zkusíme to auvidíme, bylo by to fajn, z 15tisíc je to 1500kč a to je jedna noc na svatební cestě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No to asi jo to je fakt :-) Tak já jedu příští týden do prahy za ségrou, tak mi zkusí taky asi tři typy mezi kterýma se rozhoduju a tady už půjdu s vybraným účesem :-) Se docela těšim...:-) Vezmu ten víkend obchoďáky útokem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a :-) tak to se nedivim že se těšíš :-) I když je fakt že brachova přítelkyně se učí kadeřnicí v posledním ročníku a nabízela mi abych došla de muže v tom jejich saloně na praxi mi vyzkoušet nějaké učesy, tak toho asi využiju.. ono kdo ví, když bude holka šikovná a bude se mi její výtvor líbit tak mě pak na svatbě muže učesat i ona že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já sem taky chodila ségře už i na praxi, dokonce už od prváku, a od tý doby sem nebyla u nikoho jinýho...pokud je šikovná, pozná se to hned a nemusí mít ani praxi ;-) Já bych taky byla nejradši kdyby mě česala ségra, ale nechci jí sem tahat už na osmou na ráno :-/ Takže určitš vyzkoušej, za to nic nedáš :-)
Odpovědět
@ivonack: Ahojky, my to také chceme venku, jen se bojím, co se stane, kdyz bude prset. Nevis, jak je to s tim, kdyz to tedy chceme na hluboke,ale venku,to se plati tech 7500 Kč za obrad + 10 000Kč za pujceni toho inventare? Dik za info
Odpovědět
andrej neboj taky to už máš skoro všechno! však já ještě nějaký blbůstky ještě musím objednat, ty už máš ty lampiony a my nic:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí to už jsou ale jen ty kravinky okolo :-D Já ještě nemám šaty :-D Ale snad v pátek přijedu už s fotkou :-D No pak ještě spoléhám na ten víkend v praze, objedu všechny obchoďáky a zastavim se i ve svat. doplňcích pro saténový role, jinak zdobit budu jen diamantíkama, tulipánama a vázičkama s plovoucíma svíčkama. Jinak musim ještě vše doladit a upřesnit. Budu ještě měnit zasedačku atd, jelikož budu přesouvat na hostinu ještě pár kamarádů, protože ten druhej den nám to lidi odříkaj, tak to přesunem na květen až bude teplo :-) Ale jinak no stres :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka ahojky taky jsem to chtěla mít venku na Hluboké,ale nakonec jsme zvolili tu variantu uvnitř, protože nevíš jaké bude počasí za párt měsíců v den svatby to je nejhorší, :(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holčiny, vy jste se zase rozjeli :D Andrej nebo Kristý: mohli byste sem písnout tu www stránku toho kadeřnictví, jestli jí mají ? :) Jinak už jsem svázala všechny oznámení fialkovou mašličkou, dozdobila obálky a už se budou začínat rozvážet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka redret.cz
Odpovědět
tak jsem vám sem chtěla hodit moje svatební nehtíky, krásný, já blb mám kabel u našich, tak nic:-((( jinak u mě nic novýho:-) a u vás? už máte písničky??? já ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tobě se to už pomalu blíží a ještě nemáš písničky, tak to nevím proč se s tímhle ted teda stresuju já :D že je ještě nemám :D už mám vybranou ná příchod - Beyonce - Halo, a na odchod myslím si že to je, Bryan Adams ale ted si nejsem jistá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik písničky?? Pomalu se smiřuju s tím, že se na ně vyprdnu! :-) Přijde mi, že nemám nic, a spousty toho musim zařídit :-/ Snad je to jen pocit! :-D Zítra frčim do Madory x-) Tak mi držte palce, ráda bych přijela už se šatama nebo je aspoň měla vybraný :-D Jinak se jdu picnout...:-D
Odpovědět
andrejko pošli odkaz jakou písničku myslíš??? my budeme vybírat o víkendu:-)
Odpovědět
Andrej neboj určo vybereš:-))) holky já se už tak těším:-))) vy taky???:-) určo jo co:-) už mám vybranej ohnostroj ale raději jsem psala do penzionu zda můžu ho tam mít:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Já se těším i netěším, je moc hezký to mít před sebou a ještě plánovat :-) Ale těším se na Tvoji svatbu, že to tam okouknu :-D
Odpovědět
Holky, prosím, neznáte nějakou dobrou kosmetičku v ČB? Včera jsem jednu vyzkoušela, která, jak jsem si mylně myslela, bude tutovka. JENŽE to byla hrůza, takže musím sehnat jinou... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?