Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
no helet nevím, možná tu žádost tam máš ale tak pár měsíců, protožeted jsem nic nedělala:-) nebo nenavrhl mě tobě někdo? to spíš!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ne to mi přišla žádost ale je možný že je to dýl... ale měsíce určo ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Potvrdila jsem :) Ještě musím najít Kritýýý :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Ahojky, dneska jsem byla ve městě a zašla se juknout k Šemíkovi, mají tam proutěné košíky a mají tam svíčky ruční výroby s těma tvýma kočičkama, vyfotila jsem si ty tři svíčky do mobilu, tak když budeš chtít písni mi do zpráv tvé telefonní číslo a můžu ti poslat jako mmsku na mobil tvůj @ twigik byla jsem dneska u Šemíka jak jsem tu ted psala renfri a měli tam i ty svíčky ruční výroby, jak mám v albu tu fialovou jak jsi se na ní ptala a mají tam i v růžovounké barvičce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri teda ty kočičky jsou kráááááááásný x-) x-) já je chci takýýýý :-) jinak mam kytarové duo na obřad: Krumlov Classic Guitar Duo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :D Jo, takhle na obrázku jsou to milouškové :o))) BTW kolik stojí to duo? @andrej_ka Nemám aktivní MMSky :( A ani si je nemohu aktivovat, mám firemní VPN :) Jo jinak výtvarník jeden napsal, že by si na ty kočky z keramiky troufl, tak jsem tedy moc zvědavá. Požádali jsme ho o nacenění... uvidíme. Z USA by to vyšlo na 1400 - ale 1500 k tomu poštové, to jsem myslela, že mě klepne. Škoda, že tam nemáme nikoho známého, kdo by to koupil a poslal za normální peníze :-I
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri asi 2tisíce uvidíme co si řeknou když je nemame přes agenturu
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri zkusím to stáhnout do počítače a pak ti to poslat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to je velmi slušné - tedy podle mne, nevím, jak se ceny pohybují, mám o cenách hudebníků asi přemrštěné představy :-) @andrej_ka Super :) Asi nějak příští týden si dojdu domluvit kytky, už snad ten obchod zrekonstruovali :)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak doufám že to je normální cena :-) Prítelovi se to zdá drahý ale tomu se zdá drahý všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to je u nás to samý :-D Holky tak mi držte palce, za chvíli jedu do budějic, setkat se s fotografkou ;-), sehnat ženichovi košili, sobě svetřík, botky, podkolenky, dekoraci atd....prostě co nejvíc toho :-) Tak snad se zadaří ;-)
Odpovědět
tak dobře pořid a pak fotky sem:-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo a jinak my máme kapelníka na celý den za 5tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a držím palce :-) @twigik to je slušná cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g my máme kapelu na celý den za 3 000,- :) ale večer budeme mít DJ Romana Anděla z Kissu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka a co je to za kapelu prosím tě?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Milan zařídil ubytování na svatební cestu do tater. Akorát musíme zaplatit zálohu skoro 6tisíc! Takže oblek bude až v květnu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem nic nesehnala :-( Ale sešla jsem se se Zuzkou, a to je tak sympatická ženská ;-) Mám radost :-) A nakonec si jí vemem na celý den, ty fotky prostě stojej za to :-D Co se týče hudby, my máme DJ na celý den za 5000,-, což si myslim, že jde, i s karaoke a promítáním fotek :-D
Odpovědět
ahojky Andrej to je super že jsi nadšená ze Zuzky, chválí jí všichni. my máme schůzku s foto v neděli tak dám vědět:-) jinak jsem si ty myrtový veněčky objednala z květinářství od urbanové a docela mě překvapila tím, že prej se nedávají do zadních okýnek, ale jen do předních? no tak jo no:-))) no zadních prej jen stuhy. mě je to celkem fuk teda:-))) jinak nic nového, jedu dneska na jih, zítra si du vybrat bolerko k šatům (šaty jsou ale půjčený tak to musím prubnout bez nich:-) ) tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jéé tak to si víkend užijte ;-) A sehnalas tu lepící pistoli? :-D
Odpovědět
tu jsem nesehnala, v papírnictví ji nemají
Odpovědět
zdravim vsechny budouci nevesty, taky se pridavam... budeme mit svatbu v zahrade a ne v obradce. www.svatbanahluboke.cz
Odpovědět
@twigik lepici pistoly sezenes v obi cca za 150 kc
Odpovědět
@twigik , taky se budu vdavat na hluboke,ale ne v obradce,ale na zahrade pred obradkou
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g je to přítelovo dobrý známý, který má kapelu a jsou kousek od Týna n./Vtavou Kristý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí a jakou sháníš tu pistoli? myslíš tu na ty tavné tyčinky? jestli jo tak tu mají skoro všude a za dobře, mají ji jak vietnamci, tak v ČB u Dupiho nebo i v tom papírnictví v ČB jak je nad Billou ve Čtyráku v ČB a jestli je to opravdu tahle co mám na mysli, tak mi přijde 150,- dost za ní, když jí mají všude levnějšííí :)
Odpovědět
tak já nejsem v jižních čechách skoro vůbec a když už tak v čb jen na hodku - jako mě to čeká dneska a tradá dál. takže si jí budu muset koupit v Pze. ale dobře lepí i herkules. jinak už mám menu hotový - jupíííí. ale už je sem nedám, nemám foták (ten jsem nechala v Pze). zítra schůzka s fotografem a dneska si jdu vybrat bolerko. a zase další věci zařízený:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se dneska hecla a dozdobila jsem výslužky pro rodiče (ale už jsem to nefotila, jen jsem tam přidala poděkování a voo-doo panenku - mé matce nevěsty, rodičům Lukáše ženicha), udělala jsem návrh menu a nápojového lístku. Zítra musím dodělat chybějící oznámení, abych je mohla začít rozdávat. Jsem si myslela, že jich budu potřebovat jen pár a prdlajs... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri v dikusy český krumlov někdo dal odkaz na slevu 10% na napoje během hostiny :-) mrkni na to :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Stáhla jsem si, ale nemyslím, že by to bez zprostředkovatele těch svateb platilo :-) Jo, dneska si chci ještě našít na pompadůrku bordó perličky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?