Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
je tam i levnější ohnostroj samozdřejmě ale s menšími efekty :)
Odpovědět
holky si představte že kamarádka odsud z beremka má stejné šaty jako já:-) máme toho víc i společného ale to je hustý:-) ajak jí sedí:-))) no mě taky no:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a která to je ???
Odpovědět
@twigik Jo holt když jsou hezký holky, tak jim sluší cokoliv, ne?! :-D Ale ty co máme jsou fakt nádherný, musíme si je pochválit :-)
Odpovědět
balet: no o tobě tady zrovna vyprávím :-D no fakt náhoda jak blázen :-D ale teda pochválit si je fakt musíme :-D
Odpovědět
andrej-ka : balet je to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj pak jsem to zjistila :D
Odpovědět
tak mi dneska sedli a udělali zasedací pořádek:-) ve dvou to jde hned lépe:-) ještě to přepsat do PC a je to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Taky jsem se nad zasedacím pořádkem zamyslela, ale ještě někteří hosté nejsou jistí - ale ono u těch našich 31 lidí včetně nás a fotografa to zasejc není takovej problém. Zkompletovala jsem oznámení a zjistila jsem, že budu muset ještě pár dodělat. A taky vejslužky pro rodiče a tím asi pro víkend končím.
Odpovědět
ještě to musím upravit, měla jsem to blbě nakreslené na papírku. ale to jsou detaily:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zasedací pořádek závidím! my jsem to dělali nejen ve dvou - nanečisto ale i s mim tatou a jeho přítelkyní a nemohli jsme to vymyslet... nevíme kam je posadit. Ti kdo budou sedět s náma v čele budou dost odříznutí. Tata v čele sedět nechce, klidně v čele ale z boku. Mame tam lidi který vedle sebe posadit nechcem ale zase aby třeba maminka ženicha neseděla s "mladejma" odříznutá... Zase nechci aby blízko mě seděl tchán... takže to je dost komplikovaný u nás ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jsem se před chvílí vrátila z toho svatebního veletrhu na Hluboké a paráda, mám zase v dalších věcech jasno a hlavně jsem tam pořídila nádherné botky k šatům v barvě ivory, sice za 2000,- po slevě, ale bylo mi to jedno, opravdu se mi moooc líbili, pak sem hodím jejich fotku až bude více času :), ještě tam měli jedny hezké za 1500,- ale tyhle prostě byli víc úžasný :), ještě jsem tam pokoupila pár kravinek na dekoraci :) a zajistila si tam za dobrou cenu koordinátorku na den svatby :)
Odpovědět
Článek se načítá
Andrej to jsi mě překvapila že chceš koordinátorku. já jí vyhrála v jedné soutěži (jak jsem tu psala kdysi i skytičkou) a darovala jsem to kamarádce:-) kolik chce za den je to prý pěkně drahý?
Odpovědět
Profilova fotka
3 000,- za ten balíček a bude se mnou řešit vše a pokud budu mít už nějaké věci nasjednané sama jako že většinu už mám třeba sama zařízenou, tak by šla cena ještě prý dolu snadka :) no já jsem jí původně vůbec nechtěla, ale asi to bude lepší Lucí :)
Odpovědět
nevím no, já otom přemýšlela a pak jí odmítla.
Odpovědět
Profilova fotka
no já jí nejdřív vůbec nechtěla a ted jsem na tom veletrhu změnila s přítelem i názor na to :) takže si jí vezmeme tu koordinátorku :)
Odpovědět
tak at vám dobře organizuje, samo nicproti nemám, znám dost lidí co jí chce ;-) vyfot botičky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj vyfotímale za chviličku ju :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teda vy zas jedete :-) Tak my sme se byli na hluboký podívat taky a sem teda dost zklamaná :-( Kromě prstýnků tam skoro nic nebylo :-( No ale jinak v pátek jsem zařídila objednání ke švadleně, na úpravu obleku a paní na koláčky :-) Jinak nic novýho :-/ Sem se teď nějak zasekla a nic se nehejbe...tenhle týden budu dlouho v práci, tak asi taky nic :-( Se z toho za chvíli zbláznim :-N Joo andrej šup sem s fotkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny dala bych vám to sem hrozně ráda ale nějak mi nejde spojit foták s počítačem a nevím proč :( jinak mně se Hluboká líbila :) pořídila jsem tam co jsem potřebovala a ty jsi tam byla Andrej až do vyhlášení nebo ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny tak už jsem to všechno konečně naházela do alba - to co jsem dnes všechno pořídila na tom svatebním veletrhu (krom těch vývazků - vlastnoruční výroba :D a toho svatebního polštářku pod prstýnky :D )
Odpovědět
ahoj holky, ja taky byla s kamoskou na svatebnim veletrhu na hluboky a velke zklamani, nebylo tam temer nic. A navic, mi odpoledne zazvonil telefon, ze jsem vyhrala ceny za 80 000,ale jelikoz jsem se nenachazela uz v arealu, tak mi ty ceny nedaji? No to me malem kleplo. Byl jste nekdo na tom losovani? Abych jen vedela, o co jsem vsechno prisla. Kdyby tam aspon neco bylo, tak bych tam i vydrzela,ale za pul hodiny, jsme to prosly a jeste jsme malem dostaly pokutu, protoze jsme parkovaly u hrbitova a jelikoz tohle napadlo vicero lidi, tak tam bylo dost aut a nejakej prastenej duchodce zavolal policajty. Nastesti to byl mladej kluk, takze nam rekl, at zmizime rychle, nez prijde jeho kolega, jinak bysme calovaly. Takze opravdu vydareny den vcera. Ze se nestydi vybirat prachy za to nic, co tam bylo.
Odpovědět
@sajusinka Ahojky, já jsem tam byla. My jsme dokonce u hřbitova dostali botičku :-) Ale naštěstí páni policisté byli moc hodní a za100kč nám jí sundali, takže to vyšlo levněji jak parkovné dole :-N Na losování jsem byla, ten telefonní hovor s tebou poslouchal celý sál (asi 200 lidí...) :-( Paní říkala, že jestli jsi ještě v areálu, tak ceny dostaneš. Ceny předávali jen tomu, kdo byl na místě v době losování... ;-( Vyhrála bys celou výhru 80 000 kč - Nuance 15 000 poukaz na zapůjčení zboží, Rotax 13 000 souprava hodinek, Komzák 6 000 jízda kočárem, Primossa 5 000 souprava šperků, Štekl 2 000 večeře pro dva, Czech wedings 5 000 slavobrána, Boty Rainbow 3 000 svatební sklenice, Poukaz na poloviční slevu na svatební cestu na Bali 19 000, Lili Marlen 2 000 svatební kytice a Laura Star 10 000 robotický vysavač... No je to škoda, ale taky jsme tam vydrželi jen silou vůle... :-|
Odpovědět
@balet: no ja se jdu zastrelit. Hlavne jsem nemela signal, takze jsem zenskou vubec neslysela.jen ten konec. no tak my spolu budem, dokad nas smrt nerozdeli, protoze tu smulu, co mame okolo svatby nam posili tu lasku. Ze jsem se ptala, o co jsem prisla, protoze ted me to teda fakt se** s prominutím.
Odpovědět
ty krááááso, to je pech teda, to se ti sajusinko nedivím....tak to losovali někoho jiného? a co jsi balet vyhrála ty? já tam nebyla, vše skoro máme a stejně jsem byla v Praze
Odpovědět
No my máme asi takové štěstí jako sajusinka :-) Akorát s tím penzionem nám to zatím a doufám napořád vychází... Na Hluboké snad byly akorát prstýnky, které už máme, takže jsme sledovali přehlídku šatů a moc nás nenadchly, ale to bude asi tím, že už jsem se vzhlídla v těch svých :-) No a oni losovali dál. Vyhrála to nějaká slečna, co má svatbu v září...Jeli jsme tam jen na kukandu, ale jsme z toho takoví rozpačití, nic moc nás tam kromě svatebních fotoknih nenadchlo- a ty ceny!!! Jestli to byly ceny výstavní, tak potom nevím, za kolik prodávají normálně- boty za 2000 po slevě???!!! Prstýnky máme oba za 15 000 s rytím a briliantem a tam by ty samé vyšli mnohem dráž- jen přítelův bez kamene by stál skoro 9000... :-S
Odpovědět
ach jo holky, to je teda pech, me fakt mrskne
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to bych byla taky nas....! ]-( Tak my tam zas dorazili těsně po losování, takže taky nic :-/ Sme čekali přes hodinu na kamaráda....stejně bych byla naštvaná, kdybych zaplatila vstup a tam nic....a ještě bych nevyhrála.... @sajusinka Teda vy máte ale pech, to snad ani neni možný :-.
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a: no andrej, proto rikam, doufam, ze laska bude, dokud nas smrt nerozdeli. Stesti v lasce, nestesti ve hre.
Odpovědět
sajusinko určitě, vrátí se ti to na dětech :-) :-) :-) držím ti vtom pěstičky!!! balet já se musím furt smát s těma šatama :-D :-D :-D úplně mě to potěšilo že někdo má stejný vkus jako já :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?