Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky! ;-) Lucí taky se přidávám s gratulací, konečně to má za sebou a může se ti zas plně věnovat :-D Mám pocit, že teďka máte dovolenou - tak si ji užijte!!! Renfri, mě přímo v cukrárně taky řekli, že s dortem až tak v lednu....mám pocit, že paní je těhotná, tak snad už bude po a bude moct zase péct....:-) Nechtěla bych shánět zase další cukrárnu...ale koukala sem do alb co sou z jižních čech a dorty maj nádherný i odjinud :-) U mě novýho taky nic, snažim se sehnat ty moje šatičky a na netu normálně nikde nejsou!!! :-S 8-( Se zbláznim, podle mých fotek mi je asi nikdo neušije :-( A copak Kristyn??? Přestaň balit ten kufr s první pomocí na den d a koukej napsat!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka :-)) Luci gratuluju k přiznání, aspon z něčeho měl radost.. Co se týče "cizích" lidí na svatbě jsou na cho chlapi hodně citlivý. Ten můj nějak nemuže překousnout, že by měli fotograf s nama obědvat(to je slušnost ne?) a ještě když jsem mu řekla, že bude mít sebou nejspíš asistentku tak to se uplně rozčílil, že tam žádnou asistentku nechce, že k čemu, a že tý určitě žádnej oběd platit nebude. Ale trochu se uklidnil, tak věřím že tomu tvýmu snoubenci se to taky rozleží v hlavě ;-) Já jsem ted byla s kamarádkama na výkendě na chatce, takže jsme rozebírali i svatbu. Kamarádka byla požádaná ve stejném týdnu jako já o ruku a ted sme zjistili, že budem mít mít svatbu 3 týdny po sobě :-) Takže přijedem ze svatební cesty a rovnou na další svatbu kamarádky :-) Andrei nepanikař, času dost, určitě je do té doby seženeš ;-) nechceš dát do alba ty šatičky? že kdybychom je v tom hašem shánění zahlédli?
Odpovědět
nazdárek zlatíčka :-) tak Vás zdravím:-) Přesně jak říkala Andrejka, mám týden dovolenou - jupí jou...no i když nevím zda se to dá nazvat dovča, poněvač od zítřka do čtvrtka hlídám synovce (jsem tak hodná teta že ho nechci nechat první dny ve školce do 5hod odpo tak pěkně po obídku pro něj doklušu), v pátek jdeme na svatbu a v sobotu už zase fištím směr pha a oslavit naše dnešní výročí (dnes bude slavit státnice - sice bysme měli bejt spolu, ale byl to můj nápad at jde, protože by naše slavení bylo uspěchaný a to si radši počkám):-))) prej mi to vynahradí - uvidíme... Co se týče té koordinátorky, tak jsem to řekla i mamce, chtěla jsem vědět i její názor, ta byla nadšená, že když se něco posere (pardon) tak by měla udělat jinou alternativu...no uvidíme... jinak se mám fajn. co vy? Andrej co chceš za šaty??? hod je sem tajnůstkářko:-))) holky jen se zeptám, máte představu co budete chtít za menu??? :-D já vím že je to brzo, ale jen jestli má někdo už jasno:-))) tak se mějte at vám pracovní týden rychle uteče (a mě at se to vleče)...zase vás přijdu pozdravit! paaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak šatičky sou v albu....kdyby ste je našli někde na netu hoďte mi prosím odkaz....tyhle chci....:-D
Odpovědět
ty hele někde jsem je viděla...moment mrknu ;-)
Odpovědět
http://www.studioavalon.cz/index.php?... já našla tydle, ty jsou dost podobné...ale ještě jsem někde takový podobný viděla
Odpovědět
jo je to 13tý obrázek
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, ale mě jde přímo o tyhle, nebo alespoň se stejnym výstřihem :-) A co na ně řikáte??? 8-)
Odpovědět
jj jsou pěkný ale mě by určo neslušely :-| mě totiž jentak žádný nepadnou :-| ještě koukám, třeba na ně trefím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě neslušely ty co sem si nechala ušít, pak sem šla zkoušet a tyhle sem ani nechtěla ale jakmile sem se viděla věděla sem že to sou ony, jen si je chci nechat ušít bez těch perel všude :-D Takže musíš zkoušet a zkoušet a pak teprve uvidíš co ti bude slušet a co ne!:-) Taky sem si myslela,že budu mít úplně jiný jednoduchý šatičky a ono takhle...:-( Ale tak teď sem nadšená těhletěch tak snad je seženu, při nejhoršim si je pučim....ale co když je zničim a už tak půjčovný je docela garda... :-N Ale moc děkuju za pomoc! ;-)
Odpovědět
no není za co:-))) a kde si zkoušela šaty? to jsou z toho krumlova???
Odpovědět
tak jsem sem hodila šatyk jaký chci já:-))) (já bych jich ale chtěla...) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky jsem andrei viděla podobné myslím la sposa nebo tak něco. Každopádně když je uvidím, napíšu ;-) taky zkoušela podobné tahle nevěsta: http://www.beremese.cz/album/view.php... tý jo, luci, to je bomba :-) musí to vypadat uplně královsky, a na hluboké se budou vyjímat :-) Tak to já mám přestavu šatů jako má tahle nevěsta: http://www.beremese.cz/album/album.ph... naprosto krásné šaty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak co se týká menu, my už máme jasno :-) V Goldu raut 4 :-) A šaty jsem si vybrala tytok - http://www.plesove-saty.cz/eshop/981-... jelikož jsem véééliká, tak nemohu mít žádné moc bohaté... a nebo bílé :o) Bych vedle toho svého vypadala jak bílá velryba :o)
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem se na vás zas přišla číhnout.včera večer jsme s mamkou projížděli na netu šaty a ty co mám tady v albu byli nej. jenže problém je vtom že ty první ze Strakonic - to je trochu šreka pro ně ject a pak dilema - zda mi vůbec budou a tak, když už tam pojedu takovou dálku:-( no uvidíme. viděla jsem pár kolekcí na rok 2011 - děsný! nevybrala bych si jediný:-( Jo a vy máte taky kráááásný šaty, jenže já jsem naopak malá, drobná a takový střihy mě nejdou:-( takže mám zůžený výběr - pěch:-( jinak dneska frčím za synovcem, tak se tu asi objevím až příští týden...tak se tu mějte, smějte a určitě si zase písneme! ahooooooooooooooooooooooooooooj :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přemýšlala jsem čím to je, že je nás tu tak "málo" co plánujem hlubokou, když je hluboká taková "továrna" na svatby... Když koukám do albíček, tak tam Hluboká je hodně zřídka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhé době se na vás jdu zase podívat....včera mě skolila angína :-( Kristyn taky už mě to zarazilo....zřejmě nevěsty z hluboké nechoděj na beremko jinak si to neumim vysvětlit....hluboká je totiž žádaná furt.... :-N Taky už se dlouho nenarazila na album z hluboký a ani když se mrkneš do seznamu českobudějovickejch svateb tak jich tam teda taky moc neni....:-( No jo holky, žádná inspirace nebude....jsme na to samy...bude muset referovat první z nás která se tam provdá...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
třeba se ještě některá namane :-) Fakt mi to přijde divný, jak je Hluboká "lukrativní" ale cena je dobrá, je to tam hezký, ale víckrát sem tu viděla hrubou skálu a podobně... Nojo aspon si budem připadat na beremku neokoukaně :-) Nejdřív mě od hluboké odradila svatba Bartošové, ale pak mě to nějak přešlo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Která z nás se vlastně "beremese" první? :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
No to asi záleží na Lucce, myslim, že plánovala 23. duben a nebo až červen....pukud si vyberou ten duben tak je to Lucík a pokud ne tak to asi budu já 29.4. Brrr nějak to utíká...už je září....takže už mám jen půl roku na přípravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem zatím poslední ... Tak budu se těšit jak vám to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mi potvrdil učast kameraman pan Baštař :-) tak to mam taky konečně z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:D Tak to já budu spíš ke konci, moc se těším na vaše fotky ze svatby :o) Tak půl roku před, to už musíš bejt docela v jednom kole, ne? :o) Já to vidím tak, že půl roku předem zarezervuji a vyřídím matriku a pak se rozjede ten pořádnej kolotoč :o))))) Zbývá 10 měsíců, 5 dní :o))) Jinak teď nedělám nic... co šlo zařídit, je zařízené, co nešlo, čeká... nákupy žádné nedělám, neb na to nemám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď abych začla panikařit....já totiž ještě nic nemám....jen spoustu nápadů.... Momentálně vyřizujeme bydlení a pak stěhování, takže sem zvědavá jak to všechno stihnu...fíha... Kristyn vy budete mít Baštáře jo??? Jééé vy se máte!:-) Taky sem o něm uvažovala ale furt nevim jestli chci kameru nebo ne.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
budeme a hrozně se na to těším :-D ! Když vidim ty krásné klipy na jeho stránkách, tak už se těším co budeme mít mi :-) Tak potom nám z toho nic jiného nezbude kromě fotek a prstýnku , takže tak.. :-) Ale asi si ho vezmeme jen na přípravy až obřad s focením na klip, kolegu p. Tvaroha si nejspíš zamluvíme na celý den, a večer bychom šli v Krumlově fotit večerní portréty :-) Koho vlastně máte vy vybraného za fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej podívej se na šaty nevěsty werronika, nejsou podobné jako chceš?
Odpovědět
ahojky berušky. tak už taky patřím mezi zasnoubené:-) včera jsem byla požádána o ruku:-) nijak netradiční to nebylo, bylo to doma, aleo to víc mě to překvapilo protože jsem to nečekala...akorát jdu dneska prstýnek zmenšit, koupil mi s briliantama blázen, tak bych ho nerada ztratila:-) no jak jinak, řvala jsem jak tur:-))) musím letět,zítra písnu víc:-) jdeme na Kájínka dokina:-)paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluju ;-) :-)
Odpovědět
děkuju:-) tak berušky, změna plánu:-) datum sme zvolili 23.4.2011 ale zámek nakonec bude Krumlov. Hlubokou nechce, měla to tam ségra a odrazuje ho to, jak tam jde jedna svatba za druhou, což v krumlově není. i tam jsem byla na svatbě, a byla krásná, takže mi to určo neva:-) a jsem spokojená:-) ještě teda o místu diskutujem... doufám že mě ted nevyhodíte z diskuze Hluboká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky doufám že nás neopustíš :-) o krumlove jsme taky přemýšleli... kde to tam máš a jak tě to bude stát? Mě zas odtamtud odradili kvanta turistů.. viděli jsme tam svatbu a fotka bez turistů bych řekla že tam bude fakt "zázrak"... ale možná se pletu... jak to tam teda mají?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?