Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
radši mi to snad ani neříkej:-))) jeee to bude trapas:-)))
Odpovědět
no holky to jsem z toho nervní jen já? nepřemýšlíte otom že dáte taky prstýnek na jiný prst nebo něco horšího???
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí neboj, nejsi v tom sama! :-N Děsim se stejně jako ty, mám noční můry (furt se mi opakuje to, že se vzbudim do svatebního dne a nemám šaty ;-) ), do toho už mě bombardujou všichni dotazama: A už máš šaty??? atd. S přípravama jsem zatím moc nepokročila....příští týden sem domluvená na výrobu výzdoby a večer pyžamová párty (vínko, kosmetika, masáže...) tak se těšim.... Zbejvá mi toho dost: sehnat nebo si nazdobit botky, šatky, bižu, pro ženicha košile, nechat upravit oblek, zajistit koláčky, doupravit raut, dodělat noviny, vybrat písničky na obřad a na první tanec, objednat dekoraci....a ještě spousty dalšího.... Naštěstí nebudu řešit výzdobu aut, kolonu atd... :-) No ale stejně je toho dost. Fakt se toho bojim. Fakt moc. Ty už máš aspoň všechno zařízený....já vůbec a to jdu na řadu hned po tobě :-N A to, jestli se děsim, jestli se tam něco nestane???To víš, že jo, ale ono je to možná lepší, máš pak na co vzpomínat. Takže pokud mi někdo nepřišlápne šaty a nestrhne je ze mě, abych tam stála nahá, tak je to ok! :-D
Odpovědět
tak to mě nenapadlo, že by je ze mě někdo strhnul :-D no díky Andrej, má se mi zase očem zdát :-D já bych byla schopná mu na prst narvat můj malinkej:-) ještě že on mi ho dává první:-) zdaleko ještě vše nemáme, jako to důležitý jo, ale je tu třeba ještě schůzka s fotografem, kapelníkem, dodělat menu a 4čoko, no a doject pro organzu kterou furt prostě nemám |-| jinak ještě musím zavolat na dorty tu nápln...jinak už jen to příjemný jako kadeřnice, zkouška u kamarádky ssvědkyně na nalíčení, vybrat písničky....holky když jsem u těch písniček, svědkyně mi říkala že U2 je sice pěkná ale jak na ní půjdu, že je moc rychlá. taky se vám to zdá? mě totiž ne:-))) tak rady, tipy:-))) auta už mám vyřešený, já kytka + organza, on cylindr + organza :-D holky sakra, to se blííííží, áááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik klídek :-) lepší rvát prstýnek špatně než se prosmát celý obřad. To se stalo mojí známe, zrovna se jí začlo zdát něco vtipné na začátku proslovu oddávajícího a tak se začli s ženichem a svědkama strašně smát. Prej nejdřív začly skákat ty ramena jak se snažili to zdaržet a jak se na sebe podívali a viděli jak jim skákají ramena tak měly výbuch šílenýho smíchu a prej k nezastavení, takže jim oddávající řekl že počká až se uklidněj - a na to samozřejmě další výbuch... takže jsou rádi že je vubec oddal protože měli záchvat smíchu od začátu až do konce :-D toho se zase bojim já - bud budu bulet a nebo se budu smát na celý kolo :-D
Odpovědět
no smát se nebudu určo, brečet možná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no a nervozní budu teda taky strašně, už ted když si na to vzpomenu tak mi pěhá mráz po zádech. Hlavně mám furt pocit že je to dáááleko a jakoby to byl jen sen... Ale ono to příjde :-) Ale mužeme být rádi že nemusíme nic řikat kromě ANO takže nervozní být nemusíme :-)
Odpovědět
moje noční můra je, že se mi bude chtít na záchod. když jsem nervní tak lítám, jsou tam nějaký záchody u obřadní síně? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to teda nevim, ale toho se tedy taky bojim strašně! A taky se bojim, aby mě netlačily na obřadě boty, abych pak celý obřad si v duchu neopakovala že už bude konec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se bojím jedině, že si šlápnu na šaty a zakopnu, případně, že budu brečet a roztečou se mi šminky a budu vypadat jak Alice Cooper... taky že to bude nuda a nikomu se to nebude líbit a všichni budou otrávený :-S @twigik Asi nebudu jíst a pít, aby se mi nechtělo :D Ale tak tu chvíli to snad vydržím... když jsem nervní tak taky lítám :D
Odpovědět
Profilova fotka
taky se bojím že se tam hosti pohádaj a poperou... adepti na to by tam byly...
Odpovědět
no tak otom nemluvím, páč mýho nastávajícího sestra chodí s klukem, kterej tam samo bude, ale bude tam, i její bejvák kterej de tomovi za svědka, jsou to nej kamarádi. ale s tim nynějším se nesnesou, naposledy si dali do pusy, takže je musíme držet od sebe:-))) ale ten záchod mě trápí víc:-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo a kdyžsi nic nedám, bude mi celý obřad kručet v břiše, taky dobrý:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak mam botičky na poště :-) :-) už se jen jednou vyspinkám, v práci si to odšroubuju a hurá na poštu :-D :-D
Odpovědět
Kristý tak pak vyfot:-) holky já mám poslední dva dny tak blbou náladu a sama nevím proč:-( nic se mi nechce, a ani nikam s někym, ach jo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, razí některá z Vás na svatební veletrh na Hlubokou v neděli? Já ano a už se mooc těším, doufám, že tam pořídim ještě to co potřebuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Ani nevím, že tam je :-O
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Ahojky, no já tam jedu na stopro :-) To si nenechám ujít!:-) Holky nestrašte! Já se teda taky bojim, že se to pohádá atd, ale ten kdo bude dělat problémy tak ho prostě vyhodim. Kazit den si nehodlám!:-) Jéé dneska mě Tom potěšil...mu ukazuju na fb fotky od zuzky scharf co fotila na srílance a on na to: Ty jo ta hezky fotí, ta má cit, to je fakt nádhera.....a já: No ta nás bude fotit na svatbě :-D Takže supééér. Tak zase pa, hezký večer přeju, my jdeme na pívo :-) A zítra zas na dílnu makat na autí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mam botky doma, a jak na potvoru mam nemam baterku ve foťáku ale ta fotka co mam v albu je věrná. Jsou mi dobře, jsou kvalitní, stabilní a pohodlné :-), jen potřebují trochu roztáhnout tak si je párkrát obuju doma :-) mam hroznou radost jsou fakt Svatební s velkým S x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to je paráda :o) Já s tím zas zítra snad konečně trochu pohnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to jsem zvědavá co zítra vymyslíš :-) našla jsem ty svoje botky kde je ta holka kupovala - kupovala je za min za 90GBP a já je koupila od ní za 30GBP mam strašnou radost :-) bespokebigday.co.uk
Odpovědět
já se furt trápím s těma meníčkama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ještě furt jo? A jak je vyrábíš?
Odpovědět
no furt ne, dva dny, celkem asi 2 hod:-) normál ve wordu:-) ale musím vychytat to oboustranný tisknutí:-)
Odpovědět
holky budete mít někdo nějaký překvápko pro hosty? přemýšlím o lampionech (ale chtějí je zakázat kvůli požárům - i když bych to měla ošéfovaný hasičským vozem) nebo o ohnostroji, ale ten je zase drahej. tak nevím....co???
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri jj je v neděli 6.března od 11 hod. asi do 17 hod :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no já mám doma těch lampionů asi 8, ale také se bojím, že je zakážou do června kvuli požárům, ale chceme objednat i ten pětiminutový ohnostroj za těch 5000,- nebo kolem 6000,- kde máčkneš jeden čudlík a pět minut ti to tam lítá krásně na obloze :) www.ohnostrojesmistik.cz
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jich mame doma 30, tak bychom byly docela v pr*** kdyby je zakázali
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Nj, když já mám akorát zkoušku na divadle. Tak nic :/ Lampióny zatím nemáme, vyčkáváme, ale skoromanžel by je chtěl :o) Máme dva doma (co jsme dostali, ne kupovali, jsou to takový ty levnější, takže ty bychom nepouštěli), tak je zkusíme pustit jen tak.
Odpovědět
na některých stránkách i nasvatebních obchůdkách píšou že je doprodej lampionů, že kvůli požárům a tak...ty jo 6tis za ohnostroj se mi dávatfakt nechce! :-| my taky ještě vyčkáváme, nemáme nic
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?