Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
sajusinko to je super, jak se to jmenuje? to je taky v okolí českých budějovic???
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Tak to gratuluju!!!A kdepak to je? Sem ráda, že vám to vyšlo!!! ;-) Jooo holky ještě hodinku....se nemůžu dočkat až vyrazíme....děkuju holky, snad prstýnky budou ok! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ne to ne, jakože si ho dáme kdyžtak doma :-) a ten guláš vyjde na nějakých 83kč za porci, což mně nepřijde tak moc... ale za je fakt že v jídeláku ho mají za 78 i s knedlíkama, my budeme chtít s chlebem, ale to se budu kdyžtak ohrazovat, že v jídeláku je za tolik a mně účtujou tolik, sice 5Kč na porci neni takovej rozdíl ale stejně...
Odpovědět
máme to v penzionu olympie
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Jééé kolem toho furt jezdíme a vevnitř je to fakt super :-) To je dobře že ste našli něco pěknýho!!! :-)
Odpovědět
@sajusinka Tak to je taky bezva penzion. Tam jsme byli vloni na svatbě našich nej kamarádů a bylo to tam moc hezké. Jen tam potom večer byly hodně slyšet auta ze silnice, když jsme vzadu seděli venku, ale hudba to překřičela :-D a my taky :-) Ale personál i prostředí moc hezké a prostorné...
Odpovědět
olympie? tak to neznám:-) ale aspon že máte po starosti:-)
Odpovědět
holky já za chvilku jedu na jih tak dám pak vědět jak to dopadlo penzionu ju:-) papa
Odpovědět
@twigik Jestli je to ten,co myslím, tak je na pravé straně po cestě z ČB do Krumlova hned u českobudějovického letiště. A personál je tam moc milý...:-)
Odpovědět
@twigik JJ písni, jak jsi dopadla, naši se tam chystají dnes nebo o víkendu...:-)
Odpovědět
já asi v neděli. nebo zítra ještě nevím. p. 'Springlová je tam každý den, tu tam chytím kdykoli???
Odpovědět
No vevnitr je to fakt krasny, takze to predcilo me ocekavani a je i dobry, ze je to rozdeleny na dve casti, i kdyz jsme to tak puvodne nechteli, protoze pak se zabava presune do restaurace, kde je i vstup na letni terasu. NO ta silnice je blba,ale hudba to urcite prerve. A dali nam i dobry ceny pokoju, tak jsem fakt rada.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme dorazili z Hluboký -) Takže první trapas - zamluvila jsem to na druhou, mezitim na to zapomněla a všichni maj v oznámeních 13.30! :-D To je tak když se to zamlouvá dopředu, ani nevim jak sem na tu půl druhou přišla :-D No tak aspoň tam budou všichni včas 8-) Jinak paní Peprná super milá a ochotná, termín máme zaplacen a i sme vyfasovali rovnou mapky a vjezdovky na zámek :-) Na přípitek šampus zařizujou oni, takže v pohodě....ještě aby ne za tu cenu :-) Na prstýnek mají semišovej talířek...a písničky buď varhany (dostali jsme taky ty seznamy co tu dávala Andrejka) nebo přinést svoje cd se 4 písničkama prý cca 10 min... Jo a blbý je, že před i po nás jjsou další svatby :-/ Což jsem myslela že v pátek a v dubnu a ještě takhle pozdě to bude volný ....no jo no, tak to pojede jak na běžícím pásu....aspoň to budem mít rychle za sebou :-D A ještě prstýnky...sou nádherný, ještě hezčí než na obrázku, jen to má jednu vadu, ten můj je mi velkej, takže tam v pondělí budu volat, aby mi ho vyměnili...Ale Tomovi sedí perfektně... :-) Takže když to shrnu, dneska úspěšný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak to gratuluju :-) aby se vam hosti necpali na 13:30 a pak se nedivili že tu nevěstu a ženicha neznaj :-) dneska jsem si došla do svatebních doplnku pro čoko mince. Mam jich 100ks za pulku ceny než prodávaj normálně, kvuli tomu veletrhu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Děkujuu :-) No si to aspoň natrénujou to hostování :-D Ty jo, jakto že máš slevu, já tam byla a nic nedostala :-( Kristý funguje ti fotoblog? Mě to hlásí že ty moje neexistujou, tak snad mi je nesmázli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a me to nefungovalo, pak na chvilku jo a ted zas ne :-( nevim, snad nesmázli, bych se jinak asi poxxx protože bych to davala dohromady hodiny @a.n.d.r.e.a no ja ji napsala email že na veletrhu nam řekli výhodnější cenu a ona mi jí dala. Takže místo za 4kč za kus nas to vyšlo za 2kč za kus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No to snad ne, já už bych to dohromady nedala :-( A to vám tam řekli přesnou cenu nebo že když si to objednáš a napíšeš že ti na veletrhu nabídli slevu? Já jen že bych to taky zkusila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jojo psala jsem jim email, že na veletrhu mi pani ukazovala jaký mají ceník těch čoko mincí (měli tam zvýhodněné ceny na právě myslím 50 , 100 kusů) a že mi říkala že se to dá obědnat po netu, ale že na netu to mají dražší. Pani majitelka mi na to odepsala že děkuje že jsem slevu využila a objednala mi to za tu výhodnější cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ale psala jsem to tedy ještě v neděli když byl ten veletrh a nechtělo se mi tam kvuli tomu chodit znova... tak aby nebylo pozdě už?
Odpovědět
Profilova fotka
mrkněte na tohle :-D http://www.youtube.com/watch?v=TcCf2X...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jak se máte a jak Vám finišují přípravy ? :) Jinak Andrej, tak to je super, že šampanské dávají oni, jinak já mám polštářek svůj a co se týče těch písniček, tak se chci Andrej zeptat, ten čas cca 10 minut to je jako za všechny 4 písničky ??? To asi ne co? protože na CD si dáš 4 písničky a každá má tak přibližně 4 minuty ale to ti oni asi stopnou ne, např. když začne mluvit matrikářka tak ti pustí tu další co jsi si dala na to CD i když nedojde celá až do konce a pak na výměnu prstýnku ti tam zapnou hnedka tu další co máš v pořádí na tom CD nebo to tak není ? nebo když jim to CD doneseš (protože jim ho vlastně dáváš těsně před než vcházíte všichni a ty s tatínkem) tak jestli si ho ten varhaník nebo kdo to tam pouští ještě před pustí aby věděl co to je za písničky a pak ti pustí třeba z toho CD tu danou písničku na daný okamžik jenom to nejhezčí z ní ??? já opravdu nevím už jsem uplně hotová z toho :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, pak Vám sem šoupnu seznam písní co by se mi líbil na obřad, dám Vám to sem zkopírovaný v odkazech z youtube, abyste si to hohli rovnou pustit a chtěla bych vás poprosit holčiny jestli byste mi neřekli jaké se na co hodí nejvíce, tak nějak vím ale chtěla bych znát váš názor :) Tak já to sem dneska odpoledne, či k večeru nebo hnedka zítra hodím :)
Odpovědět
nazdárek berušky:-) u nás už to vrcholí, mamka semnou furt něco řeší, kde kdo bude sedět, jak to bude z odvozama, atd atd, už mi z toho jde hlava kolem a hlavně už nemám ani chut to pořád se všema řešit, páč přijedeme pak k Tomovi a tam na mě spustí maminka znovu :-D no veselý to je, fakt:-))) Andrej díky moc za info!!! tak to nevím, co vybereme, ale asi bych se do toho měla taky pustit:-) mě se líbí U2 - without you nebo jak se to jmenuje, pak od Bryana Adamse - Here I am, a pak ze seriálu Dawsonův svět - Kiss the rain:-))) a pak Seal - kiss něco...:-))) no nevím holky, je to dilema docela:-) jo Andrej a moc pěkný prstýnky máte!!!! zítra jedeme do penzionu, tak držte pěstičky. mám se na něco konkrétního ještě zeptat, co je důležitý a někoho něco napadá???:-)
Odpovědět
jo jinak ta písnička od U2 má skoro 5 minut takže podle mě to budou tlumit jako do ztracena a při další příležitosti půstí další v pořadí, protože se 4 písničkama se do 10minut nemůžeš vejít:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!! My jak jsme byli předloni těm známým, tak hrála písnička na nástup ženicha, pak jiná pro nevěstu a pak ty další dvě si nepamatuju, ale vim že je nikdy nenechali dohrát a stlumovali do úplnýho ticha, jen teda nevim jestli jim nehrálap potichu i při proslovu matrikářky. Mně se líbí ta od U2 taky moc, taky sme se o ní bavili, pak mam napsaný od Johna Lennona Imagine, od Lou Reed Perfect Day, tyhle tři tam asi dáme a pak ještě si musí vybrat Pavel na jeho nástup, já asi budu nastupovat na Imagine, Perfect day necháme na prstýnky, a pak nevim ta čtvrtá jestli je během proslovu nebo pak při gratulacích...
Odpovědět
mě se líbí ještě od goo bo bo - lyrics nebo nějak tak
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře holčiny, že to budou tlumit do ztracena, takže normálně vypálim 4 až pět písniček na CD normálně v plném času jak je hrajou, tak to je super že si je nemusím zkracovat sama :D NO já dám na příchod ženicha a ostatních svatebčanů jednu, na můj příchod druhou, na proslov matrikářky asi taky nějakou ( i když být nemusí ale asi si jí tam dáme :) ), pak na výměnu prstýnků jinou zase, na gratulaci další a pak poslední písničku na odchod :) Líbí se mi tyhle: Bryan Adams - Here I am Phil Collins - pak je hezká od Petry Janů - už nejsem volná a myslím si, že ji zpívá v překladu i Celine Dion - The power of Love ta je od ní hezká a alespon ta melodie je stejná :) Robbie Williams - Angels, Christina Aquilera - The Voice Within Eros Ramazotti a Anastacia - I belong to you Miley Cyrus - The Climb Shania Twain - You re still the one The Verve - Bitter sweet symphony Whitney Houston - I will always love you Ronan Keating - WhenYou Say Nothing At All Jen nevím jakou si vybrat a na jakou příležitost (odchod, příchod ...) Líbí se mi ta The Verve na příchod ženicha a hostů, pak ta od Bryana Adamse a nebo Ronan Keating na příchod nevěsty a dál prostě nevim nu ale třeba to bude uplně jinak :D poradte jaká by se líbíla Vám :)
Odpovědět
Andrej to je docela dilema, já s tím taky bojuju:-) ale na příchod ženicha, svatebčanů a i mě chci U2, pak na prstýnky jednu, jednu na gratulaci a pak na odchod. asi to nebudu dělit jako na příchod toho a toho a myslím že ani oni to nebudou nějak rozdělovat. nebo myslíte že jo? to jim řeknete až budete nastupovat vy at to přepnou nebo jak??? moc si to technicky nedovedu představit....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky -) Tak jsem konečně doma, zas makáme v dílně na autíku abysme mohli konečně jezdit v novym :-) A zítra zas... No jako tu hudbu taky teď doma řešíme...pokud na nás vyjde zrovna ten modernější varhaník tak budou varhany (ta písnička z filmu once je nádherná, jen nevim jak to bude znít na varhany :-N ) a když tam bude ten druhej, tak bude CD...mám takovou představu, ale asi to nezrealizuju...uvidim jestli seženu nějakýho pianistu kterej by měl možnost nahrávat na cd....a když tak dáme na cd nějaký 4 písničky.... Taky si neumim představit jak to tam realizujou....zřejmě u toho cd někdo sedí a ztlumuje a přepíná podle situace...snad :-) Lucí nemáš vůbec zač ;-) A děkuju, fakt sem z těch prstýnků nadšená...vypadaj o dost líp než na těch obrázkách na netu :-D Ty jo škoda, že nejde zpomalit čas.... ;-)
Odpovědět
no já bych potřebovala tak leden začátek, nějak to najednou jde dopředu a mám pocit - sakra já nemám todle, tamto...nemám holky furt organzu, je sice objednaná ale doufám že to bude barva co chci, přecejen z netu je to takový jiný... ach jo:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?