Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g budu držet palečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy ste se zas rozjely :-) Teda nestačim se divit, je zajímavý, že na tom bezdrevu jednaj s každym jinak :-/ @sajusinka držim palce ať vám klapne co máte rozjednaný...my to přesunuli jen kvůli tomu příspěvku jak sem psala, taky to neni ono, ale teď když to tady čtu sem ráda....a dneska mi navís přišla kalkulace z barboorky, to samý množství to samý jídlo - a o dvacet tisíc nižší rozpočet???!!! Sem docela zírala, na to, že to je stejná cenová kategorie ( o vzhledu neni debat, na bezdrev to prostě nemá)...no takže my máme jasno... @kristyn.g Kristý držim palečky ať ti to klapne....Já nakonec fakt asi budu zdobit...buď seženu ty střevíčky v bílym a nazdobim růžovou, nebo budu nazdobovat ty moje balerínky :-) Včera jak sem tu psala tak mě to napadlo a líbí se mi to čím dál víc :-D Jo a doufám, že se nám pochlubíš, zní to jako zajímavá kombinace ;-) Tenhle týden mám v plánu rozjet noviny...dodělat nějaký drobnosti na fotky...a příští se vrhnu na výzdobu a snad i krabičky na dárečky :-) Uvidíme kolik bude času a nálady...fakt už se to krátí...je to děs...teď si řikám, že sme to nenechali až třeba na červenec :-N A jak ste na tom vy holky? I když...kromě Lucky máte všechny ještě času... ;-)
Odpovědět
Andrej ty jsi měla rozpočet na hostinu z Bezdrevu? na kolik ti to spočítali? jo já jsem dneska objednala organzu a koupila si růžičky do vlasů jinak jsem nehýbla. v neděli jedeme do penzionu tak domluvíme něco více. aleuž ani není co zařizovat krom věcí tam.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí měli sme od nich rozpočet na 40 tisíc...je fakt že tam mám různý vymoženosti a je toho hodně...ale z barborky mi poslali zrovna dneska rozpočet na to samý za 20 tisíc. Budu to ještě redukovat, ale i tak...takovej rozdíl přece ani normální :-. A vy od nich kalkulaci nemáte? Jo jo, já se koukala do alba :-) taky sem původně chtěla kupovat růžičky, ale když mám tulipány tak to nechci míchat :-)
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a Tý brďo!!! To je docela ranec peněz! My budeme mít hostinu pro 30 lidí a raut pro 60. To doufám, že to tolik nebude. To by s pronájmem všech pokojů bylo 50 tisíc....fíha...
Odpovědět
Profilova fotka
@balet No to mi povídej...a to v tom neni pití ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-) tak když to vyjde tak pak dám fotky do alba, doufám že kdyby to vyšlo tak ne že mi ty botky budou malý a nebo velký a nebudou nikde tlačit... no uvidíme... A jaký konkrétně sřevíčky hledáš? jediná podmínka je ružová barva?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Určitě to klapne neboj ;-) No hledám saténový, na pidi podpatku, spíš balerínky, původně růžový s trochu otevřenou špičkou...teď už koukám i po bílejch....hodim fotky pro představu...jen jsou všechny s velkym podpatkem :-/
Odpovědět
Andrej nemáme rozpočet protože tam jedeme teprva to řešit. máš ten rozpočet na mailu? nemohla bys mi ho poslat??? prosím
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ja jsem prvě viděla v tom akcesu tam si podpatek vybereš sama výšku a i látku, ale ružovou nemaj co jsem koukala. a maji ty polootevřené špičky, tak jsem si řikala že by se ti to mohlo líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí proto jsem se pstala, napadlo mě, že by tě to mohlo zajímat :-) máš to tam... @kristyn.g Kristý, tam jsem taky koukala....ty polootevřený sou úžasný, ale zase se mi nechce dávat takový prachy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a to jo no, ale zas v tom saloně to stojí podobně bych řekla... ale zas když už maš doma ty balerínky ;-) škoda nevyužít! Když by vylši ty z ebay tak si stejně chci koupit ještě balerínky na přezutí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g No tak ty střevíčky vypadaj přece jen luxusněji :-D Ale jestli je fakt neseženu tak využiju balerínky, hodim na ně mašli se štrasem a bude :-) Ono to stejně pod šatama nebude vidět :-) Už sem s tim smířená....ta cesta do londýna se taky furt odkládá, tak nevim jestli to stihnu....ty prstýnky sem taky chtěla koupit tam, ale už sem to nevydržela a radši je objedna tady v čr....no jo no, sme holt sto let za opicema co se módy atd týče ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a to jo no, tak když by náhodou ten Londýn přeci jen vyšel tak uvidíš :-) viděla jsem právě tady na jedné nevěstě jak měla nadzvedlou sukni jak šla a měla balerínky, sice bílé ale nějakou "sportovní" podrážku asi tmavší a fak jsem si řekla, že to tedy ne a přihodila jsem na tom ebay na ty střevíčky a řekla sem si že ten obřad v nich vydržim... ono je fakt že to pod šatama vidět neni... tedy když se zrovna nefotí když má nevěsta nadzvedlou sukni... Ale ty tvoje bych řekla že budou v phodě :-) a co teda ty šaty? Jak si je necháš šít?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Uvidíme, prostě to nějak dopadne :-) Šatky si nechám ušít v tý madoře a ty jednoduchý co sem dávala tu fotku - pokud mi tam nepadnou nějaký jiný...už sem tam volala a už sem domluvená že v půlce března si uděláme výlet do mikulova :-) To už se moc těšim :-D Jo a taky sem si dneska vzpomněla, že bysme měli zajet na matriku to zaplatit :-D Bych na to málem zapomněla :-D Už ste tam někdo byl??Co je všechno potřeba???Ty rodný listy nebo ty až na obřad???Sem nějak mimo...
Odpovědět
Andrejko děkuju. já tam už byla. potřebuješ rodné listy a občanky a nejlépe když tam pojedete obá. jo jinak kdy tam pojedeš? neptala jsem se jak je to s přípitkem, jestli si musím dovézt svůj, pak kolik písniček vybrat a jestli potřebuju něco pod prstýnky - nechci nic, stačí nám tácek, na 5 minut mi to přijde zbytečný:-)
Odpovědět
jinak koukám na ten rozpočet, no počítám že tak 30tis to vyjde + pití no. máme prostě hodně lidí, co nadělám. ale některý věci nechceme, třeba ty jednohubky a tak, tatarák, budeme mít sele, což vyjde taky na 5tis.no uvidíme uvidíme:-)
Odpovědět
jo a Andrej vy máte celý den raut jestli to dobře chápu??? my budeme mít jen večer, tak asi nebudeme mít tolik kg něčeho
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jo to je to opravdu jídlo na celej den, máme jen polívku a pak ať si každej vezme co chce... ale tak jako překvapilo mě to, že to je takhle rozdílný ta cena :-/ No svatba holt neni levná záležitost :-( Ještě to chci stejně zredukovat, zjistila sem že mi to takhle vychází přes kilo jídla na osobu a to je opravdu moc, to nesnim ani já :-D Lucí já bych tam chtěla zajet v pátek, ale dnes tam chci zavolat jak tam sou....tak jestli nezapomenu tak se zeptám, taky mě to zajímá :-) No radši si to všechno zapíšu ;-)
Odpovědět
tak dej vědět. no my některý věci nechceme ale i tak myslím že to vyjde tak na 50tis, prostě tisícovka na každého no:-( a to nebudeme platit alkohol. no nějak to dopadne:-) Tom furt říká že se bereme jednou za život:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak jako tak to je pálka...no to máš dobrý, můj Tom zas říká, že to je zbytečný kvůli jednomu dni :-D Jako řeknu vám, kdyby už to nebylo rozhlášený a zajištěný ta hostina, tak bysme hned po obřadu odfrčeli někam do tepla na líbánky a na nějaký oslavy bych se vyprdla...jako fakt....a to to Tom řikal už od začátku :-) No jo no já si to prosadila, tak to mám :-D
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a Ahojky, koukám že píšeš že budete mít jen polívku a pak raut, taky to tak plánujeme mít. Nicméně jsem se chtěla zeptat jestli máš nějaký odhad kolik toho pro 50 lidí? Já teda nemám-))
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a andrej, koukni do deichmana, ted tam maj balerinky satenovy bily a jsou pekny. spis prave svatebni nez na bezne noseni
Odpovědět
no vidíš a můj Tomáš to bere jako ohromnou událost a jenom jednou v životě, vydělává sice dost peněz ale ne zase tolik abych všechno dala za svatbu:-) no už to neřeším, nějak to dopadne:-)
Odpovědět
no jak na to tak koukám, tak mají pěkné přirážky na tom jídle:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hest Ahoj, no množství právě musim ještě zredukovat, bylo mi řečeno, že toho je moc.... :-| Mělo by to vycházet cca 200-250g na osobu (maso, sýry, šunky atd)... @sajusinka Jé díky, mrknu tam...sice nevim kdy se do budějek dostanu.... @twigik Lucí taky sem tak nějak rezignovala, prostě to tak nějak snad dobře dopadne :-) Jinak dneska jsem měla v mailu zprávu od svědkyně, že londýn se ruší :-( Ještě nevim proč, prý mi bude volat....takže se vdávám v balerínkách :-N
Odpovědět
víš že já taky jsem rezignovala? prostě zaplatíme co zaplatíme a bude no, co nadělám, už nic hledat nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Sem ráda, že nejsem sama...nějak to ze mě vyprchalo a teď sem spíš ve fázi naštvání, že to nebude podle mýho, jen proto, že je českej trh zaostalej ]-( No nějak to dopadne....ještě že mě nikdo neprudí, každej se těší a je zvědavej....bych to jinak zrušila :-N No prostě dneska nemám den....
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a Andrej, tak to jste vy s tim jidlem? no ja vim, ze jsme mluvili se springlovou, kdyz jsme tam byli na schuzce a ta nam rikala, ze jim prave prisla objednavka na jidlo a ze to vychazelo 1kg na osobu, coz je hrozne moc, takze se tomu smala.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Asi jo ;-) , tak jako já s tim zkušenosti nemám, a navíc sem to psala hladová :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?