Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Luci byl to salon Natali? Zkusila bych si tam taky dojít.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky Luci, chci se zeptat, kam budeš dávat ten rozpis autíček, vytiskneš ho a necháš ho jenom doma na stole položený, aby se mohli všichni vaši hosté a příbuzní juknout a měl to vždy při ruce kdo a s kým jede ???? nebo jak ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak už mám i polštářek na prstýnky, návrh svatebního oznámení (ale ještě se tam musejí udělat předělávky :D ) kartičky ke svatebnímu stolu a na svatební párty, vývazky už mám týden hotové (konečně, jsem ráda :) ) už máme vyryté i inicály na prstýnkách a dneska jsme měli jet s přítelem a s mojí mamčou do Prahy do Ikey, ale nakonec jsme to vzdali při tomhle hnusném počasí :((( Takže se dneska asi juknu na svatební noviny, našla jsem na internetu docela pár zajímavých novin od jiných :), a v každých se mi něco líbí, takže inspirace dobrá :) takže asi na ně dneska vlítnu :D :) a co jinak vy ? jak pokračujete ? :)
Odpovědět
Kristý nebyl to natali, byl to salon od b....tednevím najdu ti to. Andrej rozeslala jsem ho mailem.
Odpovědět
http://www.webareal.cz/svatebnisaty/1... Kristý byl to tenhle. vše mají skladem. přímo v obchodě
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenuje se Biancaneve.
Odpovědět
pttj: přesně tak, tam jsme se poznali vid:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak se tam zajdu podívat, 1200 je lepší než 2000 :-)) mají tam i nízké podpatky? Nevíš? @ptjj taky sis tam kupovala botičky?
Odpovědět
jj my je vybírali tak nějak spolu s pttj:-) potkali jsme se tam :-) a zkoušeli a zkoušeli.... mají v každé velikosti výběr podpatku bud 5cm nebo 7cm, jiný ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý díky za tip, budu si na to vrstvení dávat pozor :-) Jinak s těma prstýnkama máš pravdu, my nejsme moc na klasiku a původně sme chtěli prstýnky ty černý co mám v albu, takže tohle je trochu jemnější a babičky aspoň neklepne :-D Tom stejně prstýnek nosit nebude, jen příležitostně, do práce by too bylo nebezpečný, ale je fakt, že já ten svůj prstýnek s kamínkama nenašla, jen tenhle, takže sme museli přizpůsobovat....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jo však nekritizuju, proti gustu :-) A co vlastně dělá snoubenec za práci? Ten muj taky nesmí mít prstýnky - a to je jen tramvaják, ale prý ho stejnak bude nosit :-) my zas mame takový vkus na prstýnky klasický, ale ne uplně, nejradši klasika kobinovaná s moderními prvky. Proto chceme výrivku ale s proužky z bílého zlata, přemýšlíme, jestli si nenecháme to bílé zlato matovat, ono sto stejnak dlouho nevydrží matné, ale nějak na tom matu nelpim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak já sem to nebrala jako kritiku :-) Je automechanik, takže by to bylo i nebezpečný, už prý pár případů zažil kdy někomu prstýnek amputoval prst :-/ A on na to stejně neni, takže tak.Ale stejně si mysli, že ho bude ještě rád nosit :-D Co??Proč tramvajáci nemůžou mít prstýnky???To je zase jednou výmysl...kam ten stát spěje :-/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jojo nevim proč... ani on to neví proč... tak to chápu když dělá takovou práci a ještě jestli je z tvrdého kovu :-( to bych ho asi nosila na řetízku. Tak to nosí muj bracha.
Odpovědět
holky co budete mít na svém autě??? kytku, panenku?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Já určitě kytku, protože podle mě panenky už nejsou moc moderní
Odpovědět
a kytku jako živou? no mě ta moje panenka se nějak moc nelíbí:-( tak přemýšlím o jiné verzi:-)
Odpovědět
jo a kolik tak vyjde kytka na auto živá?
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě na panenku nejsem, líbí se mi bud živá kytka, nebo ta organza či nějaké růže na auto jak se prodávají na internetu s tou organzou atd víš :) na kolik vyjde to nevim, ale já doufám že do 1500,- se snadka vejdu u té mojí květinářky, ještě jsem s ní o tom nemluvila o cene atd ale už tam budu muset taky zajet za ní nu :)
Odpovědět
no já počítám že kytky celkem za vše tedy i na auto tak 3tis. snad!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik já jsem se poptávala v květinářstvích ve Strakonicích a spočítali mi kytky naprosto různě, v jednom na 2tis., v druhém na 3tis. a ve třetím na 5-6tis., fakt nevím, čeho se mám chytit. Chci kytku pro sebe, maminky, korsáž pro ženicha, ozdobit auto a myrty pro svatebčany, původně jsem chtěla i něco na stůl, ale to si asi vyrobím nakonec sama. Na auto chci určitě kytku, panenky se mi zdají kýčovité, ale ženich bude mít asi na autě cylindr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik @kristyn.g to nakupování botek už jste, koukám, vyřešily :-) jj, potkaly jsme se tam, byla to sranda, já nevěděla, jestli je to fakt ona, ale podle fotky jsem si byla skoro 100% jistá (a navíc jsem věděla, že tam taky někdy půjde), tak jsem se zeptala, jestli se neznáme z brms :-)..........akorát kdybych se sekla, tak by to byl asi docela trapas :-D obě jsme nakonec zvolilz podpatek 5 cm a jsou superpohodlne, fakt doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj pro mě je 5cm pořát moc, tak ještě uvidíme :-) Ted se hlavně těšim jak pujdem nakupovat oblek pro ženicha :-) to je náhodička :-) já potkala jednu holku odsud na večíru centra tance kam chodíme obě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g my taky chodíme s přítelem do tanečních :-) A kam se chystáte pro oblek?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj to je hezký :-) taky bychom chtěli ale přítel má proměnlivou pracovní dobu takže pravydelné kurzy pro oba nejdou. To budete asi mít super první tanec že? :-) Do Bandi Vamos, který mají v březnu otevírat v praze :-) Možná tam oblékneme i tatínka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g jeee, tak tam chceme taky zajít, doufám, že mě nezklamou aha, já jsem to centrum tance pochopila jako taneční, ale to asi nejsou, co? ten první tanec nevím, co nakonec zvolíme, ale docela dobře nám spolu jde walz a je to tanec, který se mi líbí i vizuálně, tak možná dáme ten
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj my se budeme snažit dát nějaký originální když už žádné klasické tance neumíme... :-) to centrum tance tam chodím na břišní tanec :-) Já taky doufám že mě nezklamou, prý tam nebudou mít ty staré modely. Prý už je mají vyprodané... tak tedy nevim proč je prezentujou. Od té nové kolekce tam zatím maji jen dva a ani jeden se mi nelíbí... mě se líbí když je to ta barva grafit a proužek. Ne uplně černý... tak jsem na to docela zvědavá. Ale jak tam mají to porovnání obleku co měl nějaký kluk a oblek od nich to mi přijde zajímavý, tak snad to bude ok :-)
Odpovědět
Ahoj, chtela jsem se jen zeptat... kolik stoji svatba na Hluboka? Ja ziji v Canada ale chteli jsme udelat po roce v Cesko...dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@czech6chic v pátek 4.800 a v sobotu 7.000 a pak jsou tam ještě příplatky pokud je jeden z vás nebo jste oba cizinci http://www.hluboka.cz/images/clanky/s...
Odpovědět
@petulabrez dekuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem už rezignovala, botky co chci asi těžko seženu, takže budou balerinky...možná je zkusim trochu ozdobit :-) ty jo to je nápad :-D Sehnat pěkný botky s pidi podpatkem je prostě nemožný :-( A to odpočítávadlo mě tady začíná deptat...jako 68 dní??? To sou dva měsíce, mě asi trefí :-D Lucí jak si na tom? Už finišujete??? Jinak s tancem je to u nás asi pasé...chtěla sem něco nacvičit, ale Tom netancuje takže bohužel....snad ho překecám aspoň na nějaký zpestření...ploužit se 5 min se mi nechce :-D A s kytkama se prý vejdu do tří tisíc - tulipány, kytice pro mě, svědkyni a pro maminky... na stůl budu kupovat zvlášť....tak sem zvědavá....začíná se to pěkně sčítat :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?