Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ja si včera navzpomělav :-( tak opožděně vše nej k narozkám ;-)
Odpovědět
jééé Kristý děkuju moc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš já si taky nevzpoměla - Luci přeji vše nej nej a ať Ti vyjde vše jak si přeješ ;-)
Odpovědět
Peti děkuju, to je v poho, já to tak neprožívám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jé taky dodatečně přeji všechno nej k narozeninkám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucíku, poslala bys mi pak ten rozpis autíček, jestli tě můžu otravovat ? :)
Odpovědět
jasný pošlu vím otom neboj, ale nemám tvůj email, pošli v IP. Ale zase až zítra ju, Tom jede na služebku a něco tu dělá papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem začala pracovat na svatebních novinách, je toho strašně moc tak budu na tom dělat po částech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ani mi nemluv Kristý, ty noviny jdou hrozně pomalu :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já sedla k novinám a snad za tři večery jsem je měla hotový, mam tam teda kolem 20 listů, nevim jestli neděláte vy víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak já mám zatim jen rozdělanou titulku :-/ Fotky už mám nashromážděný, tak ještě nějaký společný a začnu kompletovat :-) Lucí taky dodatečně přeju vše nej :-) Doufám, že ste to pořádně oslavili :-D Joo a mám novinku, šaty si nechám ušít u Madory, včera jsem s paní mluvila a super. Si asi uděláme výlet do sklípku a druhej den odjedu i s šatkama...a prej je ještě brzo, že klidně můžem přijet až se oteplí :-D Jen aby to nebylo až v květnu :-D
Odpovědět
čau holky, tak koukam, že se tu řeší botky, no já mám stejny problem. Nemuzu nic sehnat a nechci do nich moc vrazit, protoze vim, že uz je na nohu asi nedam. Navíc, ja merim 180cm, takže nechci ani vysoke, abych nebyla jak zirafa.No objevila jsem pár stránek, tak to sem hodim, uvidite, jestli tam neco objevite. Neznám vás vkus. studioprincess roub-boty berenike Třeba Vám to pomůže
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a no teda tak to gratuluju k výběru, přeju ti abys byla spokojená :-) Já jsem byla v Madoře v Mikulově zkoušet šaty když jsem byla na dovče. Pokud bych si nekoupila šaty tady jak sem si je koupila tak bych si je tam taky nechala ušít :-) A jaké máš vybrané, jestli sis vybrala u nich v katalogu? Holky a nemáte nějaké vtipné obrázky s tematem svatba nebo nevíte kde je vzít? :-(
Odpovědět
no holky já jdu na botky snad dneska, dám vám vědět, jdu za účelným nákupem:-)) ale ne do střevíce a více. no dám vědět:-) jinak děkuji za přání, oslava byla, ale jen ve dvou:-) a byla super:-))) koukám že už skoro finišujeme:-)))
Odpovědět
mám botky:-) dám je do alba jupíííí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik gratulace!!! :-) a kdes je nakonec koupila?
Odpovědět
v jednom svatebním salonu v žitný ulici, za 1200Kč.
Odpovědět
jo a se kterou z Vás jsem se tam setkala?:-))) myslím vtom obchůdku:-) Peťo, přihlaš se:-)
Odpovědět
a Andrej máš na mailu rozpis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik děkuju Lucí
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jestli myslíš mě tak já určitě ne, co bych já dělala v Praze :-)
Odpovědět
Peti nemyslela jsem tebe, ale pttj a už se mi ozvala:-) je mi jasný co bys tu ty dělala:-) jsem ráda že už ty botky mám, ještě si chci koupit nějaký kytičky do vlasů, asi malý skřipečky. a ještě organzu na ten stůl, sakra já ttoho nemám:-) a dneska jdu zase na nehtíky, tak pak vyfotím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jo aha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak gratulace, to je hezká cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý děkuju, mám ty šaty v hlavě, ale kdo ví...třeba si vyberu nakonec nějaký od nich...chtěla bych jednoduchý s véčkovym výstřihem něco jako sou tyhle....měla jsem je i v přípravnym albíčku, takže u mě momentálně vedou :-) Tak uvidíme jak dopadnu v Madoře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo a holky, už sem to nevydržela a nakonec sme vybrali prstýnky trošku jiný...nechtělo se mi to objednávat z usa abysme to stíhali, tak už máme objednáno :-) Jsou v albíčku, tak mrkněte a dejte vědět jestli se líbí...nám jo :-) Ikdyž sme chtěli původně ty černý :-/
Odpovědět
tak mám zase nové nehtíky. tentokrát ale krátký, vyfotím pro inspiraci někoho, kdyby chtěl:-) jinak jsem ráda že už je víkend holky, to byl tejden, fuuuuj:-) vůbec to neutíkalo Andrej, ty prstýnky jsou hezký, každý pár má něco do sebe:-) odkud si objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jo jo, mě se hrozně líbí jak máme každej jinej styl ale společně si tady pomáháme :-D Objednávala jsem nakonec z netu - stribrne-sperky, náhodou jsem tam objevila wolframový :-) A cena 2000 za pár?Paráda!:-) No mě to ani nepřijde, že je víkend...byla sem zase skoro furt doma, asi sem musela hodně prochladnout protože mě hrozně začly bolet i ledviny :-( Ale už to ustupuje tak sem ráda :-)
Odpovědět
ne já to myslela že jako každý pár prstýnků je pěknej, že má něco do sebe:-) tak hlavně že je ti už lépe!
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Ahoj, šatičky super výběr :-) akorát si řeni o víc vrstvenou sukni, mam pocit že na těch vrstvách trošku šetřej... jinak fajn :-) Ty prstnýnky jsou zajímavý... Muj vkus to není, ale když se ptáš, ten dámský je hezký, ale ten pánský mi připomíná ocelové ložisko. Ale to je jen můj názor, záleží jaký má přítel styl a může se to k němu hodit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?