Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
já sedim v práci mam svetr a šátek přes bedra... klimatizace :-( ... Jinak jak byly kroupi tak jsme šli zrovna z kina, byli jsme na Kájínkovi, než jsme se stačili přemístit do metra tak jsem byla jak miss mokré tričko :-N to měli pánové v metru radost :-N
Odpovědět
no já bydlím na prze 4...ale naštěstí auto nemáme takže jsme to přežili...byla jsem sama doma, zalezlá pod peřinou a úplně hotová...já se strašně bojím bouřky:-( tady poprchává, úžasné počasí!!! ted je mi to jedno, ale od 27.8 chci hezké počasí - mám dovo!!!:-) s těma výdajema je to mazec - já doufám že něco udělám sama a něco ušetřím. je mi jaksné že koordinátorka mi doporučí nic moc levného :-D ale já se nedám!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem dostala dneska první ránu :-( A docela pořádnou :-( Představte si, že na ten náš termín (29.7.) už je GOLD celej zarezervovanej.... já jsem myslela, že mě trefí! Takže zkoušíme svatbu přesunout na 8.7., fotografka čas má, teď už jen čekám, co mi z Goldu napíšou, přiznám se, že jsem na mrtvici :-( Držte palce! :D Všichni mají plnou pusu řečí, jak je času dost... a tady to vidíte. Není času dost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda rána!! :-o šílený! Jenom doufám, že nám někdo to nerezervuje na toho 10.9 ... Ale psala jsem tam včera, a že to ještě zamluvené nemají... Ještě se tam jedem v září podívat, tak doufám, že to do té doby "vydrží" :-(
Odpovědět
to mi ani neříkejte...no co se dá dělat, tak uvidíme co seženeme, ale až se na pevno domluvíme na datu, tak to měnit nebudeme prostě budeme schánět jinou restauračku:-( máme víc tipů, snad něco vyjde... holky dneska sem měla takovou chut mu o té výhře říct...nakonec jsem mlčela. jen ví že jsme něco vyhráli...jo a dneska mi říká že už ví co to je...tak já fakt jo a co? a on to je jasný, když mi to chceš říct až po státnicích :-D a já aha a co teda...a on na to: někam pojedem, zájezd vid:-D a já se začala smát a on tak kam pojedeme??a já na to : do háje :-D ještě ted se tomu řežu :-D takže netuší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě se mi z Goldu neozvali, jsem je nějak s tou flexibilitou přechválila 8-) Na termínu tak nelpím, 29.7. se nám líbilo proto, že mám narozeniny, tak by bylo jednoduché si pamatovat, kdy jsme se brali :-)) Hlavně proto, že Lukáš si nepamatuje ani to, co měl včera k večeři :D Jo zájezd :D Aby nebyl zklamanej, že jsi vyhrála kytku a cizí ženskou na svatbu :-))))
Odpovědět
:-D to mě taky napadlo, já myslím že vůbec netuší že to bude spojený se svatbou:-) už vidím jak mi řekne kytka dobrý no a koordinátorka???na co jako??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky mě napadlo aby nebyl zklamanej, ale stejně určitě bude mít radost :-) Renfi uplně chápu, musíš být jak na trní, taky bych byla... Já sem včera zjistila, že uplnou náhodou jsme se s datumem svatby, trefili do narozenin mojí babičky :-)
Odpovědět
taky mě to napadlo, aby ho to nemrzelo:-( uvidíme...snad ne:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Lucko myslim že pokud čeká že ste vyhráli zájezd a ty mu sdělíš že "jenom" kytku, tak asi trochu zklamanej bude. Ale zase na druhou stranu máte o starosti míň což je super. Já to beru podle sebe, vždyť co je taková kytka pro chlapa oproti zájezdu...:-D Ale nakonec si myslim že bude rád!:-)Uvidíš. Jo a ta koordinátorka by ti právě měla umět poradit i to nejlevnější a nejkvalitnější....to je jeich práce - zařídit to drahý co kdo chce umí snad každej....:-) Renfri: držim palce ať vám ten druhej termín klapne, na rezervaci místa a takovejch věcí není nikdy moc brzo....:-( Noo holky a musim se svěřit....mám dilema....objevila jsem náhodou místo, to jsem už předtim zavrhla kvůli finanční stránce, a teď mi šéf sdělil že by mi tam dohod trochu jiný ceny, že tam má kontakty....v pondělí se tam jedu podívat....je to taková srdcovka moje, mohla bych přijet na koni jak princezna atd,je to hrad, žádný střídání nevěst, celý místo jen pro nás... tak jsem zvědavá jak mě to místo zaujme....jen přítelovi se to moc nezdá a trvá na hluboký....:-(
Odpovědět
ahoj Andrejko. takysi myslím že z toho nebude mít takovou radost jako já, ale jsem ráda hlavně za mamku, že nebude mít vše na starost,jako to bylou ségry. dneska se vdávala kamarádka na Kratochvíli - já tam nebyla, ale sestřenka říkala, že tam to jde taky jedna svatba za druhou takže už to moc neřeším. pokud se ti místo nebude líbit tak to nehrot, je to tvůj den a důležitý je abyste byli spokojený oba dva, tak pokud to nebude ono, do ničeho se nenuťte. je pravda že obřad trvá 15min, ale mě to neva, naopak budu radši, než bych se měla potit hodinu:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak je venku pěkně tady nikdo :-) Lucí mě se právě to místo moc líbí.....chci se tam jet ještě podívat jak mě to zaujme na živo....:-) Ale asi stejně zůstanem u hluboký....no uvidíme jak to dopadne. No a co novýho? Holky???
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky Andrejko, já sem chodím denně a koukám že tady nikdo:-) u mě nic nového, státnice se nám blíží - už ve čt, těším se až bude po, protože sice jsme v jednom bytě, ale vůbec ne spolu :-| ale já to chápu :-D jen sem těším na tu oslavičku ve dvou:-) jinak nic nevím...co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
No my teďka řešíme bydlení, furt makáme na budoucim baráčku po práci i o víkendech...řešíme hypo...teď pojedem aspoň na závody, takže trochu změna.....a v 5 mám domluvené zkoušení šatiček!!!:-D Na to se těšim moc....sem zvědavá co tady v krumlově budou mít :-) Jéé tak to tě vlastně čeká už i oficiální zasnoubení...:-D Jsem zvědavá....už aby bylo po těch státnicích... A kdepak máme ostatní? Renfri má určitě spoustu práce jak tu psala, tak snad se na nás přijde mrknout a copak kristyn???A ostatní???
Odpovědět
Ahoj holky, nebudu se vám do toho míchat ;-) Patřím jinam :-D Viděli jste už nějakou svatbu na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj barrco, klidně se míchej...:-) Viděly, spousty, pročpak se ptáš? ;-)
Odpovědět
jen tak..že jsme tam byli o víkendu a zrovna tam přijela v limuzíně ruska... ] Výzdobu měl ten hotel kam šli cosi zařídit krááásnou. Tolik lidí, co ní ale koukalo. Asi nepůjde moc o soukromo svatbu :-D Zase na vás bude každej koukat, tak si to vychutnejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem tu :-D koukala jsem že to tu nějak utichlo... Já jsem viděla svatby na hluboký akorát z vide a z fotek od těch "našich" profíků :-) Já se náhodou hrozně těšim až budu "celebrita" ale taky se bojím, aby pak lidi nesrovnávali nevěsty když jich tam bude víc pospolu ... Ale to je asi blbost co? Andrej, ty máš dneska zkoušení!? Tak to se těééším na fotečky :-D Luci, třeba mu budeš moct říct to překvápko a rovnou příjde žádost o ruku :-D :-) Já bych si to hnedka zopakovala :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak sem zase musím něco napísat, aby to tu neutichlo:-) Andrejko: teda to je mazec - svatba, hypo, baráček...teda to je záhul...jo jinak co šatičky, bylas tam v salonu nebo kde? já se pak chystám do salonů tady v praze, ty tady odsud nebudou tak okoukané tam - uvidíme.JJ už aby bylo po státnicích.Ale kvůli tomu, že na sebe nemáme čas. já teda jo,ale on ne:-( jo a udělat to musí, poněvač mám pro něj mini dortík objednanej a bude na něm čoko destička s nápisem : Je to doma! :-D Barčo: ahojky, vítám tě tu...já svatbu viděla - moje ségra:-) je to jak říkáš, jedna svatba za druhou, ale to je prakticky všude no... Kristý: určitě mu to řeknu až po zásnubách o té výhře, nechci aby to znělo jako - tak máme kytku + koordinátorku tak si mě už musíš vzít a tak, no prostě asi by to znělo dosti divně... Holky mažu hajat - zítra mě čeká celodenovka :-| ale určo se tu zítra objevím. dobrou noc a hubana všem :-D
Odpovědět
a.n.d.r.e.a. : Ahoj, prosím tě...koukala jsem k tobě do alba a vybrala sis šaty, který jsou krásný. Chci něco takového, ale malinko jinak dělaný nahoře. Můžu se zeptat, jestli sis je dala už šít nebo sis je zkoušela? Nevíš jak sedí? Moc ti děkuji za odpověď. Můžeš mi odepsat do IP. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, dneska se mi zdála prvně noční můra o svatbě :-( čekala jsem na ženicha a zjistila jsem, že mi uplně uvadla kytice, tak jsem běžela do květinářství aby mi ji uvázali nějakou jinou. Ale co udělali se mi vubec nelíbilo, tak jsem jim řekla, že to tedy ne. Pak jsem zjistila, že mam špinavé boty a nemam do čeho je utřít. To byl panečku sen ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky:-D Teda tak včera super, sice mi nepadly ty šaty co mám ušitý, ale vybrala sem uplně jiný luxusní!:-D No já se těšim, si každej sedne na pr.el!!!...:-) Byla jsem jen v takovym malym salonku tady na nádraží a paráda...:-) Zkoušela sem asi čtvery, netušila sem jaká je to dřina... :-. Barrcaa: Já si šatky nechávala ušít na míru přes aukro, sou parádně ušitý, nádherný ale mě bohužel neslušej :-( Mám totiž široký boky a celkově sem taková širší....byla sem z toho špatná, ale nakonec sme objevily střih co mi sedí suprově. Zkusim je najít a hodit fotku... A ty moje co mám a neslušej mi budu muset prodat...tak snad se podaří. Lucí, jo jo máme fofr, nevím kam dřív....je to děs, ale snad už to bude brzo za náma.... Dnes jedem na otočku do prahy a zpátky...:-) To se těšim na mekáče!:-D A Kristyn, sem ráda že v tom nejsem sama ;-) , taky už mám jeden za sebou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to andrej blahopřeju k úlovku :-)) S těma snama si říkám, jen at se mi zdaj, si pak dám větší pozor, například na to, mít u sebe v kabelce vlhčený ubrousky, například na utření bot :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujuu :-) No to abych si to začínala pomalu psát tyhle rady :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Nemám teď moc času, ale jsem v duchu stále tady :o) Druhý termín klapnul, takže to bude osmého, máme už rezervaci. Co se týká "wedding factory" - počítám s tím, aspoň moje krásné šaty uvidí spousta lidí a pohoním si ego mezi ostatními nevěstami :D A jinak noční můry o svatbě se mi zdají furt, naposled se mi zdálo, že jsme měli příšernou hostinu v jakési panelákové buňce, jídlo bylo hnusné, prostředí bylo hnusné a ještě tam běžel na televizi fotbal :D Razím s mladým na oběd :D BTW včera jsme měli čtyřleté výročí.... nj, kéž by to tak vydrželo furt.
Odpovědět
Profilova fotka
Abysme sebou nemuseli táhnout pak krosnu plnou "cokdyby" :-D :-D renfi tak to jsem ráda, budem doufat že to v goldu žádný panelák nebude :-) Já sem ráda že tam budou nějací lidi a čumilové, lepši než aby mě načančanou nevidel "nikdo" :-N I když mamka říkala, že když vyšla z baráku a viděla tu spoustu čumilů co se na ní přišli podívat z vesnice, tak prý se jí chtělo brečet, spíš nepříjemný než příjemný pocit, tak nevim.
Odpovědět
tak zase dřepím v práci - a až do 7, ch jo:-( holky připravíme si balíček první pomoci:-D (myslíte že k něčemu bude?:-) ) S těma šatama - pár tipů jsem našla na netu tak uvidíme zda mi budou slušet...určo ještě přijdou nové kolekce tak uvidíme, co návrháři vymysleli pro budoucí nevěsty:-) Co jinak berušky??? nějaký novinky? jak se máte? kdo čeká na dovču? JÁAAAAA!!!!!:-) od pátku až do 6.9 - jupí jou:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Balíček první pomoci si udělám určitě, pak se uvidí, jestli k něčemu bude =-) Kristyn: Ono je to asi o povaze, jestli jsi tak trochu exibicionista nebo ne. Já hraju divadlo a nevadí mi, když na mě čumí lidi, dokonce v jedné roli tam pobíhám i ve spodním prádle - tak jestli na mě budou čumět davy, když budu mít šaty, tak mi to opravdu ani trochu nevadí :o) U mě nového nic, ptala jsem se do Goldu na doprovodné věci, zatím mi neodpověděli, asi toho mají moc :-) Kdyby se neozvali měsíc, tak si to zařídím všechno jinde. Důležité je, že to hlavní je zajištěné. Paní, která mi má dělat šperky se zatím taky neozvala (já to tak trochu vítám, protože jak nám odešlo auto, tak jsme vyplázli 7000.- za opravu a do výplaty jakž takž vyjdeme...) Šaty mám vybrané, v dubnu si je nechám ušít (zjistila jsem, že se svými 185 cm jsem pro svatební salóny něco jako Yetti - tu a tam ho někdo zahlédne, ale stejně nikdo nevěří, že existuje). Teď už zbývá jen vydělávat a vydělávat a zařizovat drobnosti :o))) Teď si užívám trochu klidu, co se svatebních příprav týká :o)
Odpovědět
nazdárek, tak máme po státnicích - úspěšně. a dokonce u obídka jsem to nevydržela a řekla mu o výhře...no kdo tu říkal že z toho bude nadšenej? (ironicky)...no samo nebyl, kytka je prej dobrý a ta koordinátorka - na co jako??? no samo sem to tušila. prej to ještě probereme...uvidíme no:-((( já mu to vysvětlím. podle něho je tam na nic, a někoho cizího na svatbu nechce...no holky řeknu vám, čekala jsem to fakt:-) nic, mažeme slavit, aspon ho potěšil ten dortík... papa
Odpovědět
Profilova fotka
Twigik: Tož gratulace, musí to být úleva :-) Nj, chlapi jsou chlapi :-I Já bych byla z koordinátorky nadšená :) Tak - u mě nového akorát to, že se ozvali z Goldu, že na ty doprovodné věci jako je dort, stačí napsat v lednu, tak jim napíšu v lednu. Jelikož chci na dort netypické figurky (kočky), tak teď studuji, jak pracovat s marcipánem a zkusím je udělat. Jinak nového lautr nic :-) Počítám, že se to zase trochu víc rozjede v lednu. Když jsem byla včera na masáži, tak pan masér byl dost překvapený, že se termíny rozebírají už teď :D A čistě náhodou se také ženil na Hluboké :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?