Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik taky asi jen večeře, když na to nezapomenem :-) @a.n.d.r.e.a a v Londýně je výběr botiček?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jen tak už se domlouvám přes půl roku s kámoškou a furt se nemůžem domluvit :-( Tak ted mi psala že uz by mělo být vše ok tak snad...jen já mám zas problém s výplatou ještě jsem nedostala minulou a příští týden je termín pro další, tak snad mi to všechno doplatěj ]-( Jinak my valentýna neslavíme... @kristyn.g Kristý já doufám že jo :-D Londýn patří mezi města mody tak snad tam seženu botky a chci se tam podívat i na ty naše prstýnky a pak nějaký drobnosti :-) Nějak si nepřipouštim, že bych tam nic nesehnala :-D
Odpovědět
holky, jaký punčošky si kupujete bílé nebo tělové? ted mě napadlo abych v těch v bílých nevypadala jak blb
Odpovědět
@kristyn.g Prstýnky? Žila jsem v Londýně 4 roky, prstýnky jsou tak 1000 liber! Šíleně drahé, a to jsme toho prošli opravdu hodně, a tohle je to levnější :) v tomhle není nad české zlatníky :) A botky? No nevím nevím, když nakupovat v Londýně, tak přes ebay, tam já koupila všechno! ;-) Krásnou svatbu! papa
Odpovědět
Jinak mohu doporučit nej KOSMETIČKU, LÍČENÍ v Č.B. kdybyse chtěli, moje zlatá a nejšikovnější kamarádka Míša! :-) a opravdu nej KAMERAMANA na Lidické tř.! a KVĚTINKU v Biskupské ul. u mostu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ja jsem si myslela to same, ale zenich prohlasil, ze nevesta musi mit bile, no tak zenichovo slovo je zenichovo slovo, to se neda nic delat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí taky jsem o tom přemýšlela a nevim :-/ Taky přemýšlím o tělových, ale zas na druhou stranu bílé jsou svatební....ale ty už je přeci máš nebo ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tudosie To asi bylo na mě :-) My máme vybraný prstýnky wolframový, a tady v čr je minimální výběr, tak to chci zkusit. To samý botky, já si je přes net nekoupim, protože mi nemusí sedět, pokaždý mám jinou velikost. Ale jinak díky, udělám si tedy českou zálohu, kdyby to neklaplo :-D
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a To asi jo :-) a koukala jsi přes ebay? zrovna včera jsme se o tom bavila, tady mám jednou 39 velikost, jednou 40, ale v Anglii mám prostě velikost 6 a VŽDY sedí! Je škoda, že se tady v Čechách stále hodně lidí bojí nakupovat přes net! Budu ti držet palce at v Londýně vše seženeš! ;-)
Odpovědět
@twigik Jednoznačně bilé :-) jenom jednou za život nejsou trapné, a to ve svatební den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tudosie Tak to já přes net nakupuju o 106 :-D To se nebojim vůbec. Jen boty sou prostě takový složitější....na ebay koukám pravidelně, zatim jsem ale neobjevila to co chci :-/
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a Tak to chválím :-) můj drahý říká, že jsme na netu nebezpečná, že udělám klik klik double klik a konto je prázdné! :-D Já tedy ale nakupuju pouze na ebay.co.uk, a nakupuji vše, od domacích doplňků, moje oblečení, posledně tapety :) jsme zpět v čechách pomalu 2 roky, ale ještě jsem tu nic nekoupila :) stále jen ebay ;-) Věřím, že najdeš, já měla taky botky z ebay, a taky podvazek, děkovné karty, etikety na šampaňské, knihu hostů..... hihihihi
Odpovědět
Článek se načítá
díky za rady:-) mám je koupené Andrej to jo, ale tak víš co:-) ale přesvědčili jste mě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky jsem je objevila díky jedná nevěstě tady, myslím že Kajsav. V březnu by měli otevřit pobočku v Praze, jsem dneska zjistila. Jinak si také uděláme výlet do Ostravy, mají otevřeno v neděli odpoledne a vlak vyjde pro dva o víkendu na 550Kč takže lepší než jet autem ;-) Pak napiš jak jste vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ahoj taky jsem je objevila díky jedná nevěstě tady, myslím že Kajsav. V březnu by měli otevřit pobočku v Praze, jsem dneska zjistila. Jinak si také uděláme výlet do Ostravy, mají otevřeno v neděli odpoledne a vlak vyjde pro dva o víkendu na 550Kč takže lepší než jet autem Pak napiš jak jste vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib pobočku čeho?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj pobočky pánské mody Bandi Vamos. Zatím jsem na ně našla jen chválu tak o nich vážně uvažuji, že bychom tam koupili komplet výbavu pro ženicha.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib A jo, na ty jsem, myslím, taky koukala, mám na ně taky zálusk :-) v březnu říkáš? Tak to by bylo fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No na stránkách mají, že v průběhu března zahájí zkušební provoz na pobočce Praha 4. jen doufám, že s přesunem do Prahy nezvednou moc i ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib jj, tak to taky doufám...........já jsem našla na stránkách pouze informaci "již brzy", což je dost relativní.........každopádně tam ještě pořád shánějí krejčovou a prodavače
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib já se hrozně těšim na ně, já kontakt našla na nějakých stránkách o pánské modě jak je tam někdo chválil, tak jsem na ně klikla a jehle... Já jsem jim tam už několikrát psala a ceny zvednout nemají. Už se ted těším na tu novou kolekci obleků :-) Tak snad když v březnu otevřou tak tam naběhneme :-) @tudosie taky se mi tam líbí a už sem tam pár věci nakoupila. Mužeš mi prosím doporučit nějaké tvé oblíbené (prověřené) prodejce? Shanim boty a cocktailové šaty.
Odpovědět
@kristyn.g Ráda bych, ale já snad nikdy nekupovala od jednoho prodejce víckrát, důležité je aby neměl pod 98% positivních feedbacků, vždy si i přečtu co mu lidé napsali, než koupím, napíšu za kolik mi item pošle do Č.R. neriskuju u toho, kdo má negativa, že item nepřijde se může stát, ale pak mají vrátit peníze, což se mi stalo jen jednou, a jednou mi to poslali znovu. Kdyžtak koukni na moje album s barevnýma šatama, kdyby se ti nějaký líbili, zkusila bych je ještě vyhledat a poradím ti, co to je za prodejce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No ale v debatě co mají na stránkách píšou v průběhu měsíce března. No přinejhorším si uděláme výlet do ostravy.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No ta nová kolekce podle těch dvou ukázek vypadá slibně.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib koukam že maš svatbu už v květnu, tak to už celkem hoří, já to mam v září tak si počkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g no jenže já ještě nemám šaty, takže až budu mít šaty pro sebe budeme řešit šaty pro ženicha. Sebe doufám pořeším nejdéle příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib tý jo ty ještě nemáš šaty jo? to asi plánujete docela narychlo svatbu že? nebo se ti nikam nechtělo?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Plánujeme od listopadu a šaty jsem nechávala po novém roce. Pak nějak nebyl čas. A ted bych zkoušela furt. Jsem hrozně nerozhodná. Měla jsem na sobě už tak dvacatery a ještě mně 4 salony ščekají. Počítám že příští týden se rozhodnu. Jedny teda co jsem zkoušela mám v hlavě furt. jen ještě čekám, jestli mně nějaké jiné nezasáhnout víc a taky jestli na ty co se mi líbí nebude v diplomatu nějaká slevička.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib to je fakt, tam sleva určitě bude, takže se to vyplatí :-) koukla jsem ti do alba, a teda hrozně se mi na tobě líbí ty na 5-6fotce :-)
Odpovědět
@tudosie : Ahojky, můžu se zeptat na nejaky kontakt na vaseho kameramana? Popripade www stranky. Nikde jsem přímo jeho nenasla. Moc díky, jinak krásné fotecky máte.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?