Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bude dělat rozlučku s holkama u nás doma, Pavel pujde s chlapama někam asi do hospody a pak třeba kolem půlnoci se sejdeme...
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka oznamko máte moc moc hezký!!! Domácí výroba?
Odpovědět
@petulabrez : šablonu mam ze schleckru,ale jinak text a tak vse sesmoleno mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka moc pěkný ! moc se mi líbí ten text :-)
Odpovědět
já jsem se pustila do rozpisu autíček:-)
Odpovědět
@kristyn.g děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Teda fakt moc hezký!!! :-) Holky mě už z toho hrabe jak se doma....nudim se a na noviny sem zatim neměla náladu :-S Zítra zkusim zavolat na koláčky a do salonu kde bych se chtěla česat...ať se hnu z místa...konečně.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nevim jak to mam udělat se zkouškou učesu. Nechce se mi jezdit týden před svatbou do Krumlova jen na zkoušku učesu :-( nevim co s tim... Leda si domluvit kadeřnici v ČB co by dojela v den svatby do krumlova a tam snad z Prahy jezdí přímý autobus.
Odpovědět
do krumlova ti taky jede přímej, student agency, tim jezdíme my když jedeme k Tomovi rodičům, oni bydlí kousek od Krumlova. je to tak dvě a půl hodky cesta a zpátky ti taky pojede studentík, takže pokud ti neva ta cesta sem tam tak ti jede přímej
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik fákt? to je super! :-) a nepamatuješ si kolik stojí ?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik už sem to našla supr :-)
Odpovědět
promin já jsem byla ve vaně. je fakt pohodlnej, pouští filmíky, máš čoko, kafe nebo čaj zdarma, v případě nouze je tam i wc:-))) (no co, když musíš tak musíš ne :-D ) a vlakem je to s přestupem do Krumlova snad skoro 4hod. takže fakt paráda! dem číhat na filmík. tak zase zítrapapa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem furt v práci... ale za chvilku pujdu domu :-) Jo tak to bude fajn, to pojedem i v dubnu jak se tam mame jet se všema domlouvat busem :-) Autem je to dlouhý řízení, takhle se podíváme i na ten filmík :-) Díky za skvělý tip! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,tolika nových příspěvků :) my budeme mít každy svoji rozlučku :)jinak to Kadeřnictví Cherry si taky lidi hodně chválí ;) moje kolegyně tam třeba chodi k tomu kadernikovi ;€
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Krásné oznámení :) ten text jsi vymyslela sama ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Ahojky Andrej,uz ti dorazil ten dopis s tím CD?
Odpovědět
@andrej_ka : děkuji, text jsem poskladala z vět,, co se obcas pouzivaji na oznamka a pak jsem to dala do souvisleho textu.
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a : děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka jj viděla jsem to na internetu ten text co tam máš :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, mám velkou prosbu, nevím u koho nebo kde tady na beremese.cz jsem vidělat ten obrázek jak na vývazky :) ale už nevím kde :( byl to obrázek jak postupovat :)
Odpovědět
@andrej_ka http://www.beremese.cz/fotoblog/aneth...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jak pokračujete?Já už mám přes polovinu vývazků a je to teda fuška aby byly všechny stejný :-D No a nakonec jedu do práglu sama na víkend, taky jezdim studentem ;-) ,Tom bude makat na autě, abysme mohli už jezdit novym :-) Takže na veletrh už jsem domluvená se ségrou :-) Se těšim :-D @andrej_ka Andrej děkuju, dneska mi ho akorát přines přítel ze schránky , tak se na to zítra mrknu ;-) Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Moc pěkné oznámení :) Holky, já nic nestíhám. Tak jsem se na ty přípravy těšila a jsem furt v práci :( Jsem ráda, že vám se to všechno snad víceméně daří :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Nemáš zač, jj vyzkoušej a pak dej vědět :) já jsem se do vývazků pustila ted a aby byli všechny stejný to prostě nejde :D, nejde to udělat na milimetry, vždy ti to trošku sjede :) ale zase jsou vlastnoručně vyrobený :)
Odpovědět
jakou z nich člověk má radost ale pak vid:-) mě čeká ještě dodělat rozpis autíček a menu a pak asi už nic, jen takové detaily...a furt nemám boty holky:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí z toho si nic nedělej :-) Já ještě nemám ani šaty :-/ Ale zase sem už objednaná vredretu, týden před jdu na zkoušku :-) a taky už mám vyřízený kytičky....:-) Tak jsem zatím v klidu :-D A v sobotu určitě něco pokoupim v diplomatu - holky taky se tak těšíte?:-) @renfri Markét tak ať to netrvá moc dlouho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jo tak na botky jsem dneska jukala a řeknu Ti, že sehnat je v krémové šampan barvě bude asi velké umění, nikde žádné nemají a vůbec co se plesových botek týká už vůbec ne :(
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tebe jsem tu už dlouho neviděla, to musíš mít tedy fakt záhul v práci :-( tak at se brzo vysvobodíš ;-) @andrej_ka jojo taky v obchodech boty vubec nevídám... a to se chodim koukat docela často. Asi to vypadá na ten akces nebo střevíce a více...
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka přesně tak, dneska sem se byla jen tak mrknout u bati a samý černý a šílenej podpatek ]-( to bude boj... snad mi vyjde do svatby ten výlet do londýna jinak nevim...no já na to tak nějak spolíhám :-N
Odpovědět
jé Andrej do Londýna???jako jen tak, nebo nějaký romantický pobyt? holky budete slavit Valentýna??? chystáte něco?já přmýšlím, mám totiž den po hned narozky, tak asi vyrazíme na večeři ale nic extra asi ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?