Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
My se zas o víkendu pohadali doma s našima že bude hostina "jen" do 19hodin a ještě byly uražení že jsme řekli že mame omezený rozpočet a že jen na pití pro 30 lidí mužem dat maximálně 10tisíc... Puvodně jsme chtěli od 20hodin zamluvit pro všechny nějakou hospodu aby mohl pokračovat v oslavě kdo chce ale po té hadce jsme se s drahým rozhodli, že v 19-20hodin bude konec definitivní a že pak pujdeme jen sa kamošema a "omladinou" někam na véču, na drink a na fotbálek... Takže rodiče a příbuzný (kromě sourozenců) mají smulu a at se vstekaj.. @a.n.d.r.e.a neznáš prosím tě nějaký dobrý bar, pizzerku nebo nějakou slušnější hospodu kam bychom pak mohli tak v 15lidech se jít pobavit večer? Kde by třeba měli fotbálek nebo tak a nebylo to tam nějak moc předražený?
Odpovědět
jo a ještě jsem to nemyslela pít každý den...no nic, změna tématu:-) stejně tu nikdo nemáme v plánu do toho vlítnout o svatební noci, což by bylo dost riskantní, to tu psaly všechny holky:-) kristý koukám že všude se něco řeší, bud naprosto v klidu....
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no včera jsem měla docela nervy :-D ale už jsem ok
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-D Tak sem se konečně dostala z postele... :-S @twigik Lucí teď si mě dostala, my se vlastně ani neptali jak dlouho tam budem moct být, hned jdu psát :-N Ale snad to bude v pohodě....já si taky myslim že o půlnoci už toho bude mít každej dost :-) @kristyn.g Kristý udělejte si to jak chcete vy a nenechte se stresovat...vždycky bude někdo komu se to líbit nebude ať uděláte jakoukoliv variantu....to mi věř... Jinak s tou hospodou nevim nevim, ceny jsou v krumlově většinou všude stejný = předražený, a když je to levnější tak to je nějaká špeluňka zaplivaná....Vim, že třeba hodně takhle slavěj v Bohemce nahoře, je to music club a myslim, že by vám to mohli i zarezervovat jen pro vás...pozeptám se ti a uvidim co vyzjistim, jo a fotbálek co já vim je tady jen v jedný hospodě :-/ Ale třeba zjistim víc od krumlováků... @sajusinka Teda to je teda chování :-|
Odpovědět
tak uvidíme, já to nijak neřeším, vše je v pohodě s nima, ale todle mě dostalo že to neřekla rovnou, cožpak se můžu na vše zeptat?:-) no budeme muset pořádně pařit už od 3hodin odpo... jo holky, plánujete rozlučku se svobodou?:-) já jo, 2.4 se zleju:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a No my si to nechcem ani rezervovat jen pro sebe, tak by to mělo být snadnější... Ale jen aby tam byla nějaká zábava a dalo se tam třeba objednat něco k jídlu. My bychom si třeba zamluvili jen stul nebo něco takového :-) Díky
Odpovědět
holky taky jste už tak natěšený???:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ja jsem spíš o víkendu tak nas**** :-D
Odpovědět
no no no :-D holky tak co jinak co, povídejte přehánějte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, pohadali jsme se doma s rodičema ohledně svatby. Svíčkova je špatně, že to bude jen do 19hodin je špatně, všechno špatně :-D tak jsme rádi že to víme... A to jsme si říkali, že svíčkova je takový tradiční jídlo, že to snad nikomu vadit nebude... Mě je to teda fuk, já maso nejim :-D Ja se těšim do Diplomatu :-) už mam i napsaný co konkrétně sháníme :-)
Odpovědět
a co scháníte?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak chceme se tam podívat na bryndák, figurky na dort, ubrousky, botky pro oba, domluvit koláčky, kouknout na prstýnky a velké čokolády a pak ještě co potkáme a mohlo by se hodit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme taky původně chtěli svíčkovou ale pak jsme jí zavrhli - bude teplo a lidi se omáčkou a knedlema přecpou a pak nikdo nebude jíst to další, tak dáme jen ten plátek (kapsu) a tim se člověk tolik nenacpe.. My se chystáme 6.3. na Hlubokou na výstavu, jinak tak nějak nemam skoro nic - úříští úterý se jdu mrknout a šatky, tak se těšim :-D No jo, vám dubnovým se to sakra blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo duben klepe na dveře :-D ještě že to mam až v září, bych se asi zbláznila :-)
Odpovědět
Kristý díky no:-) tak to aby mě už vezli nohama napřed ne:-))) tak paní Milerová mi psala že se nějak domluvíme, uvidíme zda hostům cizím bude vadit muzika, a pokud jo, utnem to, pokud ne, tak tradá dál:-) ale píše emaily, a to poměrně hned:-))) my budeme mít asi tu táborskou, ani nevíme ještě pořádně
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No ještě ty nás děs :-D Zkusim se pozeptat co by ti tady doporučili.... @twigik Lucí já se těšim, ale spíš převažuje zatim strach že ještě nemám všechno :-D Rozlučku bych taky chtěla, ale asi společnou s kamarádama a nebo s holkama v praze...to ještě nevím :-N Jinak my se taky chystáme taky do diplomatu,zřejmě v sobotu, tak sem zvědavá...chtěla bych tam pořídit nějakou dekoraci....podvazek....a taky pochytit nějakou inspiraci třeba na šatky....se docela těšim do madory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a a madora tam bude jo? Tak to se tam potkáme, taky jdeme v sobotu :-) přišla mi spodnice pod šaty a je suprová :-) taky vak na šaty a závoj x-) akorát je trochu víc šampáňo než šaty, šaty jsou slonová kost... ale ve výsledku to neni tak zlý... doufám...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Petul, taky razíme 6.3 na Hlubokou na ten svatební veletrh :)
Odpovědět
jo holky pronájem za celého penzionu Bezdrev chtějí 10tis, ted mi to p Milerová psala:-) tak jsme radši spokojení s hudbou do 12:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak to se třeba potkáme :-) @twigik sou vydřiduši :-) radši do 12 a ušetřených 10litrů...
Odpovědět
přesně tak:-)))
Odpovědět
tak já jsem se objednala do salonu Belle v Krajinské, všichni to tak chválí...a pak salon Cherry ale na to nemám kontakt, nenašla jsem webovky.
Odpovědět
Ahoj holky, my take jdeme v sobotu do diplomatu, tak jsem zvedava, jestli tam neco poridime. Rozlucku taky budu delat ale asi nanekolikrat, protoze mam kamarady jak v praze, tak v čb. Jo a Milerova nam pres sms napsala, at vydrzime, ze se pry snazi skupinu presunout na jiny termin a od patka se zase neozvala.
Odpovědět
Profilova fotka
A budete dělat rozlučku bez drahých poloviček nebo se všemi kamarády a oba?
Odpovědět
no ja v praze bez mileho a v cb se musime domluvit, na baraku asi spolecne a jinak opet bez mileho :-D
Odpovědět
já taky bez něho:-) a asi jen v pze:-) ale už se těším, dlouho jsem nikde pořádně nepařila:-) mě Milerová psala v pondělí email.
Odpovědět
jinak jsem si zamluvila jinou kadeřnici, dvě kamarádky mi nezávisle poslali kontakt na tu samou, tak jdu do salonu Salvage. kdyžjsem totiž volala do Belle tak se tam dohadovali zdakvůli mě půjdou do práce nebo ne, no celkem mazec, a tak jsem ještě psala kamarádkám a bylo jasno:-)
Odpovědět
No já stále nevím, kam pujdu ke kadernici, musim se zeptat holek, co se uz vdavaly a zjistit nejake reference
Odpovědět
jo a do alba jsem dala naše oznámení, tak juknete, kdo chcete
Odpovědět
moc pěkný!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?