Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co si myslíte o červených střevících na svatbu? Když nic jiného červené nebude není to hloupý? Chci vypadat celkově jako nevěsta dobře, ale ty botky se mi docela líbí i když si říkám jestli to nezkazí dojem?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud jí nic nezjistili tak to bude v pořádku... No my taky určo žádnou noc mít nebudem, spíš až tu druhou si uděláme svatební :-) a já na vínko moc nejsem, jen tak jednou za čas, já jsem pivová a Pavel taky :-D tak budeme mít pivní miminko :-D
Odpovědět
to jsem se zas vyjádřila - ach jo:-))) no oni právě že fakt doporučujou i v těhu pít červené víno, je to prý zdravé. ale tak dvě deci denně max:-) a teda je fakt že i těhulky co k nám jdou na odběry a pijou někdy sem tam červené víno, mají pěkný odběry, vše v cajku. jinak někomu třeba chybí železo, nebo tak v krevním obraze nějaký odchylky (ale taky třeba nepodstatný). takže určo nemá špatný vliv na dítě:-))) Kristý: já bych si červený nebrala. pokud nemáš jiný doplněk tak za mě říkám ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no to s tim železem jsem zrovna já, tenkrát mi na doběru řekla doktorka že mam skoro na hranici minima, a z toho mam prý i křeče v nohou v noci, tak si vždycky koupim nějaký vitamín se železem, jim ho 2x a pak mě to neba a přestanu s tim a pak se v noci divim :-) Kristý taky myslim že raději ne.. třeba pak po obřadu na posezení jo, na obřad k šatům raději ne...
Odpovědět
Kristý, taky bych řekla, že červené boty ne. Kdyby jsi měla třeba červenou kytku a manžel kravatu a tak, tak by to bylo hezke,ale takhle se to bude třískat. Jo a voláme do penzionu a nikdo nam to uz nebere pro jistotu, takze to tam asi zrusime. Tohle teda fakt ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Křeče to je hrozný :-( já už jsem pod minimem... Jeden čas jsem i omdlívala kvuli nedostatku železa a podlamovali se mi kolena ... To bylo na střední a stále ho mam nedostatek... Lámu si hlavu čím to muže být... Tak jo - ne :-) to byl jen nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka no tak to je teda hustý... pokud se dovoláte a zrušíte to, tak bych jim normálně řekla že si píšeš s jinými který budou mít taky svatbu u nich a že je budeš varovat, že tohle teda ne - aby si třeba uvědomili že tohle jednání ani neni jednání, ale hnus
Odpovědět
@petulabrez : petul, vystihla jsi to presne, to taky mame v planu, nebojte, nikoho z vas nebudu zminovat,ale reknu, ze vim o par lidech, kteri tam taky budou mit svatbu a ze je budu informovat o jejich jednani a ze je rozhodne nebudeme doporucovat dal. Toma to bude jeste zkouset z jineho cisla, tak jsem zvedava, jestli to nekdo zvedne.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka tak to je teda hustý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka my jak jsem tam byli tak jsem jí říkala že jsem v kontaktu s pár holkama co tam taky plánujou svatbu (samozřejmě nic konkrétního jsem neřekla) a ona na mně že se teda budou muset snažit abysme si pak jedna druhý nezáviděli výzdobu a tak - no jak je vidět dělaji vše proto aby se jim na to každej vybodnul...
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka No tak to snad ne tohle...no my to tam nakonec mít nebudem a ještě sem to nezrušila, takže se to teď docela hodí...takže mi dej pak vědět jak ste dopadli a já jim to dám ještě sežrat, tohle je fakt hrozný chování... ]-(
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a : No vidis a vy jste nasli neco lepsiho?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sajusinka No jak se to vezme...vrátili jsme se k původní variantě - sporthotelbarborka, je to i s ubytkem, ale vyjde nás to levnějš....neni to žádná krása, ale domluva suprová...a navíc majitelé jsou naši známí...
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a: o te jsem take premyslela,ale kdyz mi poslali nabidku obedoveho menu,tak to vyslo mnohem draz. My mame v hledacku jeden penzion v češnovicich,ale nevim, jak to vypada v restauraci,tak se tam asi zajedem podivat. Jinak uz fakt nevim, kam. Na barborce jsme se byli podivat. Muj tomas se ofrnoval, ze to tam vypada z venku jako komunisticka budova, takze to hned zatrhnul. No ale je mozne, ze se tam nakonec jeste zajedem podivat. Moje spoluzacka tam mela svatbu a mela hezky vyzdobeny sal. Nevim, zda to byla jejich prace,ale libilo se mi to.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka No to řikáme taky :-D Komunistická kostka :-) Ale sál si vyzdobim, že to tam nepoznaj a na ten jeden den mi to je jedno...už sem se s tim smířila :-) Nám právě teta přispívá na hostinu nějakejma voucherama a na bezdrevu to nešlo, proto sme se rozhodli pro barborku. Tak snad nám vyjdou vstříc... Hele a nemáš nějaký fotky z tý svatby z barborky? Zajímalo by mě jak to tam měli řešený.... Já teď čekám akorát na kalkulaci z barborky....z bezdrevu mi to přišlo dost předražený ten raut....tak uvidíme co mi přijde z barborky....
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a: koukni na fotografa marek plandor a je to katka a john, maj to tam myslim i napsany, ze se jedne o barborku, je to hned prvni rada mam dojem
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka joo tak to jsem už viděla, děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Andrej, tak jsem Ti to dneska odeslala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Děkuju moc, snad budu moct už v úterý aspoň na poštu...:-) Se nudim jak sem doma :-(
Odpovědět
Ahoj, náhodou jsem k Vám opět vběhla na diskuzy a nestačím se divit - jsem totiž embryoložka a lékařka na porodním sále a určitě bych teda ani ty dvě deci do třetího měsíce nedoporučila - to se totiž tvoří nervový systém a pokud tady twigik zdravotní sestra měla embryologii a něco o těhotenství ví a zná tak by toto snad nemyslela vážně!žena metabolizuje dvě deci vína tři hodiny a jak dlouho ho asi metabolizuje plod nebo embryo dokud nemá trochu funkční játra? a navíc do třetího měsíce se tvoří nové buňky u všech orgánů v těle a pokud jsou tvořeny na podkladu jen zbytku alkoholu tak to dobré určitě není. Doporučuji všem maminkám spíše nealkoholické pivo a to zvláště pak když kojí - doplňují se ionty. Jinak červené víno ano v předporodním období kdy žena nedokáže rozeznat pravé kontrakce od poslíčků - to je dobré zalézt si pěkně do teplé vany a dát si dvě deci a pokud stahy ustanou šlo o poslíčky, pokud se stahy zintenzivní tak bych se možná už balila do porodnice. Toto není myšleno zle ani nenapadám twigika, jen jsem chtěl uvést informace, které jsou pravdivé, Co se týče krevního odběru tak železo mají těhotné vždy snížené stejně tak červené krvinky - na což je mimo těhotenství červené víno opravdu výborné a má mnoho antioxidantů, ale prosím žádný alkohol do 4.měsíce těhotenství. Jinak když pijete alkohol a nevíte, že jste těhotné tak to je kapitola sama o sobě jiná, ale stačí do vyhledávače zadat fetální alkoholový syndrom a pochopíte proč zde toto píšu.
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a nemáš zač :) poslala jsem Ti to normálně, takže by Ti to mělo přijít do schránky doma jako normální dopis, teda alespon jsem to tak poslala :)
Odpovědět
tak mi p .Milerová napsala že je tam rezervace jedněch cizích lidí, tudíž hudba do půlnoci posezení dledomluvy s obsluhou. a to mě řekla normál do dvou. už mě to přestává bavit.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ty jo, to je fakt síla tohleto :-/ Teď sem docela ráda, že sme nakonec šli jinam a to mě to hodně mrzelo... @sajusinka A jak ste dopadli vy? Něco novýho?
Odpovědět
dokolika to můžete mít jinde????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - @twigik jak je tam rezervace cizích lidí? Jako v ten samej den co máte hostinu tam má rezervaci ještě někdo nebo jako na ubytko?
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, tak koukám že se v té restauraci/pensionku předvedli... :-(
Odpovědět
No tak paní Milerová nám telefon nebere jen komunikuje přes smsky, napsala nám, že máme vydržet, že se prý snaží přesunout skupinu, co tam ma to ubytko na jiny termín. No ale my nemáme zase tolik času, takže na ní tomáš celkem tlačí, tak uvidime, máme v merku jeste neco, tak tam napisu a uvidime. @twigik No s tim časem si myslim, že to tak dodrži, protoze nam nejdrive rekla špringlová, že tak do dvou mužem juchat, kdyz to budem mit pro sebe cely, tak pry jak dlouho chceme,ale jestli tam budou cizi hoste, tak max do pulnoci,tak s tim asi pocitejte, ze dyl vam to nepovoli.
Odpovědět
Profilova fotka
Nám řekla taky třeba do dvou, že je to na nás, ale že nejspíš taky hudba jen do půlnoci a pak už jen tak posedět, já stejně myslim že v půlnoci bude mít každej už dost, když se bude od rána pít a pak od nějakých 13hod. jen sedět a pít... Ale je teda docela hustý že vám ani nezvedne telefon a píše raději jen smsky, má asi strach že byste jí řekli něco od plic... By asi čuměla kdybyste se k ní vydali osobně
Odpovědět
tak hold posedíme bez muziky...taky myslím že toho bude až kam, ale spíš mě štve že to neřekne rovnou. je zamluven 1 pokoj někdo cizí...njn. mě to teda pokaždé zvedla.
Odpovědět
chriska: ted jsem si teprva všimla tvé diskuze....nevím teda jestli si nebo nejsi embryoložka a je mi to celkem fuk, jen jsem napsala že u nás doktoři doporučují červené víno a pokud jsi četla pořádně mou zprávu tak ne litry, ale třeba decku. to nikdy nikomu neuškodilo. nebo snad ano??? :-D je jasný že jako emryolog na to budeš mít jiný názor, ale to je mě taky fuk:-))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?