Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
 @sajusinka no je to od nich pěkně hnusný, ještě když sami ti dali termín dokdy - měli těm ostatním říct že jim to může zarezervovat třeba od příštího týdne, že ještě čeká na vaše vyjádření..
a to se ani přítelovi nedivim, taky bych jim tam něco řekla pěkně od plic...
Já vim že ve Zlivi je ještě jeden penzion Za Bezdrevem, ale kolik lidí se tam vejde a jaký to tam je vůbec nevim, a to je to kousíček od našeho baráku emoticon Myslim že tam to bude ale malý....
Já jsem psala minulej tejden Milerový že chci 4 pokoje - nic neodepsala a když jsem o pak říkala tý Špringlový že jsem jim psala o 4 pokoje tak koukala pěkně udiveně - Milerová jí to buď neřekla nebo vůbec na mejlu nebyla...
3. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 5 přátel. Momentálně Praha, Region České Budějovice.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Hluboká nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 5 přátel. Momentálně Praha, Region České Budějovice.
 @petulabrez: petul ja vubec nechapu, jak jim to tam funguje, milerova chtela tu nasi komunikaci se springlovou poslat emailem na ten email jeji primo ne na to info a stejne se neozvala. A z toho info mi jednou pise milerova podruhy springlova, takze fakt netusim, ja to tam funguje, mozna byt tebou bych tam radsi zavolala a at ti to jeste potvrdi emailem, ze to mas checknuty, aby jste nedopadli jak my.uz me to fakt sere, hledala jsem jeste jinou restauraci s penzionem,ale aby to bylo takhle v soukromi a jeste za dobry peniz,tak to se mi nepodarilo. Jeste jsem premyslela o penzionu u Kapličky v češnovicích, nevíte, jak to vypada uvnitr? Libila se mi taky restarace ZOO hluboka,ale necetla jsem na ni moc dobre reference. Nemate taky nekdo zkusenost se svatbou?
3. únor 2011 ve 12:05  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 ahojky, tak já vůbec nevím kde jinde. ještě jsem narazila na jeden penzion, a bylo to tam taky hezký, číhnu ho maila, i jsem jim tam písala....myslím že nějaká stodola - v názvu ale už nevím.
já jsem jí psala, tak u nás to bude asi tak že prostě budeme mít zamluveny 3.pokoje a prý už tam řeší jednu rezervaci, což je mi jedno, ale prej k nám nikdo cizí nepude. celý penzion zamluvenej mít nebudeme, hudba bude do půlnoci a pak můžeme normálně posedět třeba do dvou. ale myslím že to nám bude dohatě stačit. budeme unavený.
ale když máš lidi všechny na ubytko tak to jednání fakt naštve!
3. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 Ahoj holky, tak abych vám trochu zvedla náladu,že problémy nejsou jen u vás, tak i já přicházim se "skvělou" zprávou...Dnešek jsem strávila v nemocnici na gyndě, mám náběh na zánět dělohy takže jsem doma. Když mi to řekli poprvé, že si mě tam nechaj a že to je zánět dělohy, první co mě napadlo bylo že nebudu moct mít děti a rozbulela jsem se jak blázen. Já, která děti do svejch 22 ani nechtěla emoticon Naštěstí testy dopadly dobře a můžu bejt jen doma, v teple a klidu...holky ani nevíte jak mi bylo, sem ráda, že to nakonec dobře dopadlo...řekla sem si že už budu v klidu a nebudu se tolik stresovat ani v práci ani s přípravama...Ale asi to nebude lehký...
Omlouvám se za vybočení od tématu, ale musela sem se někde vypovídat a s váma vlastně trávim čas každý den emoticon

Takže to volno využiju k dalším přípravám, začla jsem pracovat na novinách, takže noťas do postele a můžu tvořit emoticon Aspoň mi to uteče...

Holky nebojte všechno nám určitě dobře dopadne!!!emoticon
3. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ahojky Andrej, pokud ti bude stačit trošku uklidnující zpráva ode mne jako od zdravotní sestřičky, tak bud v klidu, opravdu to nemá vliv na těhotenství! zánět dělohy je nepříjemný, ale ne nevyléčitelný a může to být tím, že jsi prostě třeba nastydla někde venku, nebo tak. neděs se, trošku si poležíš, odpočineš a NEŽ se vdáš budeš jako rybičkaemoticon (ohraná fráze, ale hodí se ne???emoticon )
tak klídek Andrejko!!!!emoticon
3. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @twigik emoticon Joo tak to je dobrá fráze emoticon Lucí teď už sem v pohodě, ale to čekání na výsledky, představa intravenozního podávání antibiotik a pobyt v nemocnici - děs. Já mám hrůzu ze všech jehel, i v telce mi to vadí tak to nebylo moc příjemný :-/ Já to taky už tak beru, že si odpočinu a aspoň něco udělám na svatbu emoticon Taky už sem domluvená s kámoškou, že zajedem do madory na šatičky emoticon Teď už jsem v klidu, dopo to bylo horší emoticon Tak ty to znáš ne...emoticon)
A taky sem si prožila poprvé cévkování...ségra mi to vždycky líčila jako děsivou a bolestivou věc a nakonec to nebylo tak hrozný emoticon Spíš teď trpim emoticon Tak snad to brzy přejde...emoticon no tak sem se aspoň seznámila se svojí novou nemocnicí emoticon

Joo a to se musim pochlubit, objednala jsem si svatební kalhotky, tak snad mi budou emoticon Líbí se vám??Mě přijdou na svatbu docela stylový emoticon emoticon
3. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 no jo znám to, nejhorší je, když jsem sama já pacientkaemoticon no znáš to neemoticon
no nevím jak by ti to vysvětlila, ale cévkování je blbý, když nepovolíš pánevní dno, a oni ti to přes ten odpor narvou - nevím jak to popsat. je to jak na gyndě, když se neuvolníš - no znáte to někdy neemoticon))
ty jsou hezký ty kalhotkyemoticon
pořádně odpočívej, hlavně bud v teplíčku, zádíčka a takemoticon jasnýemoticon
3. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Jasný, ležim pod peřinou emoticon A venku je stejně kosa, kdo by tam lez emoticon
3. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 @a.n.d.r.e.a : ty jo andrej, tak hlavne, ze to dobre dopadlo, myslim, ze bych byla ve stejne panice jako ty.
3. únor 2011 v 15:02  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @a.n.d.r.e.a tak aspon víš co ti je, tak už mužeš být klidná emoticon Naštěstí (nechci to zařkiknout) me ted břicho přestalo bolet. Asi tři měsíce mě v kuse bolel podbřišek, bolelo to tak, že jsem ani nemohla spát emoticon Ani na "to" jsem neměla chut kvuli tomu. Běhala jsem po všech čertech a nic... nikdo nic nezjistil emoticon
3. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @a.n.d.r.e.a teda Andrej, tak hlavně ať se brzo uzdravíš - mně říct že nemůžu mít děti tak asi skočim pod vlak (s nadsázkou myšleno) - já už se na mimčo strašně moc těšim...

@sajusinka Mrkni na vévévé ukaplicky tečka net nebo vedle v Pištíne je taky jeden vévévé penzionjiznidvur tečka com
3. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 holky můžu jednu osobní otázku? plánujete mimčo o svatební noci?emoticon
já neemoticon
3. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @twigik Já taky ne emoticon I když puvodní plán byl ten, že podle momentální nálady emoticon
3. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 no mne by se libilo otehotnet o svatebni noci, ale uz jsem to zavrha, protoze by to byl ase maly mentosek, protoze kdyz to tak posloucham, jak chlapi planuji, ze muj tomas nepujde ani po dvou ani po ctyrech,tak dite ne, navic nemame jeste dodelany barka a porad se s mimcem stehovat o vikendech to nechci, takze myslim, ze pockame, at se natrvalo prestehujem do cb a pak "zasejeme" emoticon
3. únor 2011 v 16:39  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 jj taky chci nejdřív zpět na jih, nebo se přestěhovat klidně s mimčem, ale mít něco jistýho na jihuemoticon
3. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
    Region České Budějovice
 @sajusinka Ahojky, co vím já, tak tam prý nemají ani klimatizace, takže v letě tam je hrozný vedro emoticon
3. únor 2011 v 19:35  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @twigik já také ne emoticon
3. únor 2011 v 19:36  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 dobrý mě to tak napadlo, moje kamarádka to už plánuje,jak počnou o svatební noci, až se musím vždycky smátemoticon
3. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 No náhodou mně by se to líbilo a kdyby se to povedlo byla bych šťastná - ale co jsem tak četla tak svatební noc měl jen málokdo, takže budeme mít třeba svatební noc až další noc a to už se třeba zadaří - no třeba se ale zadaří už nějakej ten den před a budu se vdávat už jako těhule, my oba mimčo chceme a chtěli bysme se začít cca od června snažit.. emoticon
4. únor 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @petulabrez to je heýký emoticon ale bála bych se aby mi nebylo blbě na svatbě. Každej to těhotenství ma jínak.... Ale na to se nesmí myslet emoticon
4. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @kristyn.g na to jsem už taky myslela, ale pokud bysme začli v červnu tak si myslim že během třeba 14 dní bych to ještě ani já nemohla poznat, takže by mě začlo třeba být blbě až po svatbě - ale zas na druhou stranu kdybych to nevěděla a byla bych, a budu pít pivko a tak, tak aby se nenarodil pak dementík emoticon Ale prý je průměrná doba tak 6 měsíců, tak si myslim že by to byl hooodně velkej zázrak otěhotnět napoprvé emoticon
4. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @petulabrez mojí kamošce se to povedlo napoprvé a ještě ke všemu nechtěně... Tak uvidíš emoticon
4. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 tak pijte na svatbě jen červený víno (kdyby náhodou), naši gyndaři ho doporučujouemoticon naopakemoticon
4. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @twigik jak naopak? sem nějak nechápavá - v tomhledám něco složitýho a ono to bude jednoduchý že emoticon
4. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahojky holky emoticon

@petulabrez No asi jako že červený je dobrý na plození dětí? emoticon

My se taky nechystáme na početí o svatební noci emoticon Myslim, že žádná ani nebude, chystáme se to pořádně užít emoticon
4. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 no moje kamaradky kdyz se vdavala,tak uz byla ve tretim mesici a nevedela to, takze zapijela svobodu, svatbu a jeste libanky, tehotenstvi zjistila az ve 4.mesici. Rodit ma v breznu,takze se boji, ze to bude mit nejaky vliv na to mimco, na testech zatim vsechno dopadlo dobre,ale clovek nikdy nevi. Takze na to bacha.
4. únor 2011 ve 12:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Holky co si myslíte o červených střevících na svatbu? Když nic jiného červené nebude není to hloupý? Chci vypadat celkově jako nevěsta dobře, ale ty botky se mi docela líbí i když si říkám jestli to nezkazí dojem?
4. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Tak pokud jí nic nezjistili tak to bude v pořádku...

No my taky určo žádnou noc mít nebudem, spíš až tu druhou si uděláme svatební emoticon a já na vínko moc nejsem, jen tak jednou za čas, já jsem pivová a Pavel taky emoticon tak budeme mít pivní miminko emoticon
4. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 to jsem se zas vyjádřila - ach joemoticon))
no oni právě že fakt doporučujou i v těhu pít červené víno, je to prý zdravé. ale tak dvě deci denně maxemoticon a teda je fakt že i těhulky co k nám jdou na odběry a pijou někdy sem tam červené víno, mají pěkný odběry, vše v cajku. jinak někomu třeba chybí železo, nebo tak v krevním obraze nějaký odchylky (ale taky třeba nepodstatný). takže určo nemá špatný vliv na dítěemoticon))

Kristý: já bych si červený nebrala. pokud nemáš jiný doplněk tak za mě říkám ne.
4. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @twigik no to s tim železem jsem zrovna já, tenkrát mi na doběru řekla doktorka že mam skoro na hranici minima, a z toho mam prý i křeče v nohou v noci, tak si vždycky koupim nějaký vitamín se železem, jim ho 2x a pak mě to neba a přestanu s tim a pak se v noci divim emoticon

Kristý taky myslim že raději ne.. třeba pak po obřadu na posezení jo, na obřad k šatům raději ne...
4. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš